ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

15 maja 2007, 19:49

Och te upały!!!
Dzisiaj musiałam wstać wcześnie rano i ruszyć w drogę do miasta w którym jestem zameldowana , by rano pozałatwiać sprawy w urzędach i by małżonek do pracy zdążył.Wczoraj do moich teściów prrzyszło wezwanie z ZUS-u że musze zgromadzić komplet dokumentów, m.i.zaświadczenie z Urzędu Pracy , poprzednich miejsc pracy, od lekarza i jeszcze kilka innych i złożyć do ZUS-u. przeciwnym wypadku do końca pobytu na zwolnieniu moge sie pożegnać z jakąkolwiek pęsją.Nie rozumiem tych urzędników.To po co człowiek przesyła im te wszystkie dokumenty jak potem i tak musi nosić to jeszcze raz.I nikogo to nie obchodziże jestem w ciąży a jazda prawie 2 godz, w jedną stronę to dla mnie męczarnia.Wypłate powinnam dostać na początku miesiąca a oni dopiero każą dokumenty kompletować.A gdybym była w innej sytuacji to za co miałabym dojechać?Powoli mam już tego dość.
Nigdy nie myślałam że taka piękna pogoda będzie dla mnie męką.Dziś znów zemdlałam.A co to będzie latem!!!CZy Wy też macie takie problemy ze słonkiem?

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

15 maja 2007, 19:49

dzięki za gratulacje. grono chłopczyków się powiększa :ico_brawa_01: pozdrawiam

[ Dodano: 2007-05-15, 19:50 ]
mnie również ula robi się słabo na słońcu, pozostaje nam go unikać :-)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 maja 2007, 20:02

A ja tesknie poki co za slonkiem i latem !!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

15 maja 2007, 21:17

Deszczyk NIE , Słonko TAK, ale upały niekoniecznie :-D
Dzieki za info odnośnie tego mojego "balonika" :ico_haha_01: tak chyba coś w tym jest że robi się taki po jedzonku. Kolorowych snów życze i uciekam już do łózeczka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

15 maja 2007, 21:26

oto łóżeczko które kupiłam

Obrazek

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 maja 2007, 21:45

Jejku, no sliczne to lozeczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 maja 2007, 22:20

Eve łóżeczko super, bardzo się mi podoba :)
Ktoś mi smaka narobił na ten chlebek z cebulka i czosnkiem, Gosiu Perełko czekam koniecznie na przepis, chyba nie tylko ja :-D
Słonko to bym chciała, ale upały to rzeczywiście nie są zbyt dobre, już się martwię co to będzie w lecie jak mi już teraz puchną nogi. Chociaż na razie ciężko mi wyobrazić sobie temperaturę powyżej 20 stopni.
eSKa masz rację towarzystwo pierwszorzędne, strasznie się cieszę że znalazłam to forum, chociaż dopiero dzisiaj odkryłam, że jest tu więcej tematów nie tylko te dotyczące ciąży :ico_haha_01: Co do Twojego brzusia to to uczucie napięcia jest normalne, tak się mi wydaje, bo ja tez czasami takie miewam, niezależnie od tego ile jem :) Smarowałam się do tej pory kremem z Vichy, ale zmieniłam go teraz na oliwkę, podobno najważniejsze jest nawilżenie, czym to już drugorzędna sprawa A ostatnio doszłam do wniosku, że kalorie nie istnieją, czy ktoś je kiedykolwiek widział?? Albo jak kupuję sobie coś pysznego i na opakowaniu nie pisze ilość kalorii to najprostszy wniosek jest taki że ich tam po prostu nie ma :) Tak się usprawiedliwiam...

Wogóle to albo dziś mam gorączkę, albo jest już późno bo wydaje się mi że pisze bez ładu i składu... Dziewczyny rozumiecie mnie??

Kolorowych snów, dla Was i Waszych Bobasków, malutki kopniaczek od mojego :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

15 maja 2007, 23:30

cześć :ico_ciezarowka:
MAMOZUZI brzuszek bardzo zgrabniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
EVE łóżeczko też mi się podoba ,ale mój W. stwirdził,że najlepsze będzie tradycyjne drewniane,no cóż :ico_noniewiem:
no mój mały też się wyciąga jak nie wiem w swoim mieszkanku,w nocy skopał nawet tatusia :ico_szoking: :-D ale to takie urocze :ico_brawa_01:
DOMINIKA faktem jest ,że forum wciąga :ico_oczko:
ja to dziś nad ranem miałam durny sen,że jakaś laska sie przytula do W. i to przy mnie,ale się obudzilam zła :ico_olaboga: był bardzo realistyczny,skąd to takie głupoty się biora,nawet o takim czyms nie myslę :ico_zly:

[ Dodano: 2007-05-15, 23:38 ]
http://niemowle.onet.pl/pl_PL/preg_cale ... categ=text taki jest teraz mój synek mniej więcej,inne tygodnie też są,jak macie ochote poczytajcie

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 maja 2007, 09:17

eve81, piękne łóżeczko! Ja się skuszę na fotelik na razie...
Dzisiaj wreszcie chłodek, po deszczyku. A ja zamierzam kończyć pisanie pracy mgr!!! Chociaż oczywiście, kusi mnie tysiąc innych rzeczy :-D
Miłego dnia!

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

16 maja 2007, 10:44

Hej, a ja znów się nudzę :(
Pogoda okropna, deszczowa ... zimno ...
Przynajmniej Bąbel się wierci i wiem że jest ze mną :ico_haha_01:
pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość