Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lut 2009, 14:22

za pierwszą stronę, że Wam się podoba :ico_sorki: :ico_wstydzioch: :-D
niedlugo dolaczymy do was :-D
noo odliczam już, odliczam :-D

ja dziś ciężki poranek.... oj, bardzo ciężki :ico_sorki: załatwiłam w koncu wszystko, rozliczyłam tę moją lokatorkę, pożegnałam się i padłam i się poryczałam z tych nerwów wszystkich :ico_sorki:
chciałam iść na spacer, coby mózgownicę przewietrzyć, ale niestety, napadało tyle śniegu, że potrzebowałabym inny pojazd niz moje graco, albo pług na przód :-D także kwitnę w domu :ico_noniewiem: :ico_sorki:

aniabella, noo, to się działo u Was - mam jednak nadzieję, że już będzie wszystko dobrze :ico_sorki:

usunęłam prawie całkowicie konto na nk, także nie gniewać się, że mnie nie ma... tutaj jestem i na gg i na maila dostępna - jakby co :ico_oczko:

gaga, tak patrzyłam na ten Twój śpiworek i wydaje mi się, że jest szerszy jakoś, a tym samym wygodniejszy do ubrania, a rękawy macie zdecydowanie szersze... nie wiem, czy u mnie to nie jest przyczyną tej niewygody... chłop mi aparat wyniósł do góry, ale jak go zniosę to wrzucę fotki mojego chłopa w kurteczce :-D

Marcia77, noo, to sę porobiło z tą karuzelką :ico_olaboga: ale mam nadzieję, że Twój tato cosik wymyśli...
mi też się marzyła z fisher price i koleżanka obiecywała sama, że taka kupi, suma sumarum przyszła z taka disneya http://cgi.ebay.co.uk/Disney-Pooh-Music ... 240%3A1318
ale ma takie melodyjki, że pół dzielnicy słyszy i za boga nie wiem, jak takie ryczące na wysokich tonach cos miało uspokajać i wyciszać moje dziecko :ico_olaboga: , niby fajne, bo można zabrać i przywiesić do wózka albo do fotelika samochodowego, ale tylko w opisie, bo ma zaczepy za długie i mizia wtedy dziecko po buzi :ico_noniewiem:
noo, i takim sposobem odłożyłam to cudo w kąt i marzę i przypływie gotówki, żeby kupic cos innego - tylko też dumam, jak długo moje dziecko będzie tym zainteresowane?

a jak tam u Was początek tygodnia??

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 lut 2009, 14:35

ananke wspołczuje tych nerwów..ale to norma w naszych wspaniałych polskich instytucjach..

[ Dodano: 2009-02-02, 13:38 ]
a ja juz po wizycie kontrolnej..mała wazy 3250 g..oczywsice skierowania na usg nie dostałam..musze isc prywatnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lut 2009, 14:38

ananke wspołczuje tych nerwów..
:ico_sorki:
ale to norma w naszych wspaniałych polskich instytucjach..
to wiem, ale się cholernie odzwyczaiłam.. tutaj (jak Ania z grudnia powiedziała i te słowa dokładnie odzwierciedlają stan rzeczy), nawet kasjerka w tesco tak się szczerzy i jest szczerze uprzejma, jakbym była Królową Matką :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-02-02, 13:39 ]
mała wazy 3250 g.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a pytałaś o te przerwy nocne??
oczywsice skierowania na usg nie dostałam..musze isc prywatnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
noo, to się często zdarza... ale wiesz, z drugiejstrony, jak pójdziesz prywatnie to przyjmą Was przed czerwcem i dokładnie zrobia badanie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

02 lut 2009, 15:34

marcia, nasza Ola też waży podobnie co Twoja, troszkę więcej. jak wspomniałam słabo przybiera, taka kruszynka z niej że aż boję się dotknąć... z butelki nie chce jeść bo próbowałam także o dokarmianiu nie ma mowy. cyca jak je to zaraz zasypia i muszę ją budzić co chwila. jeżeli od ostatniej wizyty znów mało przybyła to dostane skierowanie do poradni laktacyjnej bo może ja coś robię nie tak z przystawianiem. no już sama nie wiem..idę z psem na dwór i po drodze do apteki po infacol może on pomoże na te przeklęte kolki :ico_zly:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 lut 2009, 15:40

Szlak mnie trafi - znów nie miałam prądu, a mieli ten remont skończyć do 30 stycznia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: do tego zrąbali kablówkę i nie mam telewizji

Witam lutówki na naszym wspólnym wątku

aniabella nareszcie się odzywasz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: po podcięciu języczka mała na pewno zacznie szybciej przybierać na wadze

ananke pierwsza strona - pierwsza klasa :-D Oj bidulko odzwyczaiłaś Ty się od polskiej rzeczywistości urzędowej
oczywsice skierowania na usg nie dostałam..musze isc prywatnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Marcia ja też nie dostałam, spróbuję jeszcze raz zadzwonić i upierać się przy tym skierowaniu, ale raczej marne szanse, bo podobno wszystko jest ok
suma sumarum przyszła z taka disneya http://cgi.ebay.co.uk/Dis...parms=72%3A ... 240%3A1318
ale ma takie melodyjki, że pół dzielnicy słyszy i za boga nie wiem, jak takie ryczące na wysokich tonach cos miało uspokajać i wyciszać moje dziecko :ico_olaboga: , niby fajne, bo można zabrać i przywiesić do wózka albo do fotelika samochodowego, ale tylko w opisie, bo ma zaczepy za długie i mizia wtedy dziecko po buzi :ico_noniewiem:
a ja mam taką, ma tylko jedna melodyjkę, ale dość przyjemną i mały lubi jej słuchać
http://www.allegro.pl/item532363421_kar ... owosc.html

Złożyłam wózek, ale chłop jeszcze klucza nie załatwił, więc małego tylko w wózku werandowałam, bo sama go po schodach nie stargam :ico_zly: :ico_zly: jak zrzuce zdjęcia z aparatu, to wkleję młodego w jego wóziu

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

02 lut 2009, 15:53

witam :)
aniabella super, że jesteś :-D
witam serdecznie wszystkie lutówki :ico_brawa_01:
ananke, pierwsza stronka, super, rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja skierowanie na usg bioderek dostałam, dziś byłam synusia zarejestrować i idziemy 12 lutego, byłam tez po recepty na mleko i podpisać decyzje w sprawie becikowego, potem posprzątałam pokoje, teraz odpoczywam a pod wieczór robię pizzę :-D

[ Dodano: 2009-02-02, 15:08 ]
podejrzewam, że ma kolkę. daję jej espumisan w kropelkach i chyba pomaga ale na trochę.
ja jak podejrzewam, że ma kolkę to daje Plantex i nawet pomaga

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

02 lut 2009, 16:25

już jestem, kupiłam infacol i w razie kolki podam małej i zobaczymy. ale zimno na dworzu, dawno nie byłam. tyle tylko co z małą do lekarza i z powrotem.

donatka, spróbuję ten plantex też, dzięki za info.

my już zarejestrowaliśmy Olę w urzędzie, mamy akt urodzenia. czekamy jeszcze na Pesel. Ola Ambrozik jest już oficjalnie w rejestrze obywateli miasta Warszawy :ico_oczko: po becikowe w tym tyg mąż się wybierze.

my dostalismy skierowanie do ortopedy ale jeszcze się nie zapisaliśmy bo pani dr powiedziała żeby dopiero za jakieś 5tyg sie zapisac.

Ola śpi więc idę zjeść rosół

[ Dodano: 2009-02-02, 15:27 ]
kurcze, przeczytałam właśnie, że ten plantex trzeba podawać butelką a moja mała na sam widok butelki zaczyna płakać :ico_olaboga: próbowałam ją karmić butelką ale wtedy jedna wielka histeria

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lut 2009, 16:29

gaga22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajne ta Twoja karuzelka... z mojej to jedyny pożytek będzie, jak odczepię te 3 maskotki i dam dziecku do zabawy :ico_olaboga:

ja padam.... bolą mnie kości promieniowe.. dzwoniłam w sobotę do mojego pana doktora w Polsce i szanownie stwierdził u mnie po opisie poważną chorobę kości i przyległych nerwów czy czegos tam... jak mi leki przeciwzapalne nie pomogą to w Polsce on by na operację wysłał :ico_olaboga:
idę w przyszłym tyg do mojej pani doktor tutaj - pożalę się, może oni tutaj mają inne metody... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 lut 2009, 16:32

ja padam.... bolą mnie kości promieniowe.. dzwoniłam w sobotę do mojego pana doktora w Polsce i szanownie stwierdził u mnie po opisie poważną chorobę kości i przyległych nerwów czy czegos tam... jak mi leki przeciwzapalne nie pomogą to w Polsce on by na operację wysłał :ico_olaboga:
ananke co to za diagnoza przez telefon ???? Nie bierz tego sobie do serca, tylko idź do lekarza, który Cię na żywo obejrzy i zdiagnozuje

[ Dodano: 2009-02-02, 15:34 ]
gaga22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajne ta Twoja karuzelka... z mojej to jedyny pożytek będzie, jak odczepię te 3 maskotki i dam dziecku do zabawy :ico_olaboga:
dzięki i niedroga była, a zabawki tez mogę potem poodczepiać :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

02 lut 2009, 16:34

kurcze, przeczytałam właśnie, że ten plantex trzeba podawać butelką a moja mała na sam widok butelki zaczyna płakać :ico_olaboga: próbowałam ją karmić butelką ale wtedy jedna wielka histeria
nio to jest proszek do rozpuszczenia, a kupiłaś już go???
dziewczyny jeszcze coś podawały na kolki, ale nie pamiętam :ico_olaboga:
, może nam przypomną co to jest :ico_noniewiem:

ja starłam ser i kiełbasę usmażyłam na pizzę jak drożdże się odmrożą to zrobię ciasto

ananke poradź się tam u siebie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość