Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

09 paź 2007, 10:35

hej dziewczyny trzymajcie dziś za mnie kciuki bo jadę na 13.40 na rozmowę jedyny minus tej oferty jest taki że praca w Nowym Sączu a to ok 40 km od domu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

09 paź 2007, 19:05

ja znów wysyłam cv,dziś byłam na kolejnej rozmowie o pracę ponieważ nie pracuje już :ico_placzek: zamiast podpisac umowe to dostałam wypowiedzenie..... :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

10 paź 2007, 07:24

hejka ja po wczorajszej rozmowie muszę czekać na decyzję do piątku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 paź 2007, 10:43

Kaja, trzymam kciuki,mam nadzieje,że zadzwonia

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

11 paź 2007, 08:16

hej...
widze ze wiele sie nie pozmienialo
kaasiaa79 pisze:jak mnie będą chcieli na budowie za 5 tysiaków to mogę cement dźwigać

ja tez :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 paź 2007, 11:06

no ja to dopiero mam za sobą przebojów jako matka pracy szukająca :-D
Pracy zaczęłam szukać na poważnie jakieś dwa miesiące temu. Znalazłam, tyle, że o 45 km ode mnie oddaloną. świetne warunki płacowe, atmosfera pracy rewelacyjna, możliwość awansu....super. No ale kwestia opieki nad Małą i burze z teściową zmusiły mnie do odejścia... Żałowałam cholernie, ale wyjścia nie było... Długa historia, efekt jeden - teściowa to wróg nr 1. Teraz w miniony poniedziałek miałam zacząć nową pracę. Kobieta która miała mnie wdrażać w obowiązki, miała wypadek... :ico_noniewiem:
Czekałam na wieści i wczoraj sie doczekałam - zaczynam prace od wtorku. Mam nadzieje, ze wszystko pójdzie dobrze, choć dałyśmy sobie dwa tygodnie na ewentualną zmianę decyzji....

I wiem jedno po tych wszystkich rozmowach rekrutacyjnych. Jeśli ktokolwiek zadaje pytania głupiei bezpodstawne: a co z dzieckiem? a czy jest pani pewna? a czy na pewno?....to z góry skreślam takiego pracodawcę. To chyba logiczne - ze na tyle jestem jako matka odpowiedzialna, że wiem co robię decydując sie na powrót do pracy... W tych dwóch miejscach pracy przeze mnie wyżej opisanych na wzmiankę o dziecku obie kobiety odpowiedziały po prostu: gratuluję...

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

12 paź 2007, 12:09

eve.ok pisze:To chyba logiczne - ze na tyle jestem jako matka odpowiedzialna, że wiem co robię decydując sie na powrót do pracy...

dokladnie tak

a moze powinnysmy sie porozgladac za takimi fundacjami co zrzeszaja matki po urlopach wych szukajace pracy?? pelno jest takich bilbordow w miescie z haslem "mam dziecko zarabiam mniej" itd.. musze odpisac adres stronki.moze tam znajdziemy jakas nadzieje.
w krakowie jest duzo pracy- nie ukrywam w centrach handlowych ktoryh jest teraz pelno,i w sklepach na miescie ale jak isc do pracy w godz 11-18 itd..ja tak nie moge musze na rano i nie mam innej rady :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

12 paź 2007, 14:45

ja dziś byłam od rana na kolejnej rozmowie o pracę i kobieta daje 5 zł/godz sklep od 5 rano wiec A musiał by specjalnie mnie zawozic a później autobusem i chyba odmówie bo w porywach bym zarabiała 900 zł :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 paź 2007, 21:16

eve no własnie tak to jest z teściowymi. Ja jak dostałam propozycję pracy, to teściowa od razu kazała mi szukać sobie opiekunki. Mimo że pracuje co drugi dzień, a teść chodzi do pracy na nocki 2 razy w tygodniu. dodatkowo mieszkamy pod jednym dachem :ico_szoking: no i zaproponowała mi kogo????swoją kumpelkę, z którą lata na papieroska :ico_puknij:
kwiatunio, a skąd jesteś?????Ja mieszkam w Lublinie. u mnie perspektywy pracy są marne. No ale też będę szukać, tylko, że po nowym roku.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 paź 2007, 10:11

delicja pisze:Ja jak dostałam propozycję pracy, to teściowa od razu kazała mi szukać sobie opiekunki. Mimo że pracuje co drugi dzień, a teść chodzi do pracy na nocki 2 razy w tygodniu. dodatkowo mieszkamy pod jednym dachem :ico_szoking: no i zaproponowała mi kogo????swoją kumpelkę, z którą lata na papieroska :ico_puknij:


fajna teściówka.......


ja mieszkam w pobliżu Poznania,nie jest źle z pracą ale ja nie chce za takie marne pieniążki....

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość