Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

21 mar 2009, 17:49

ja własnie wróciłam ze spacerku z psiurami...

ach...wiosna,...dzisiaj dość ciepło...idąc parkiem...mijałam całującą się parę na ławeczce... :ico_haha_01:


dzisiaj odkleiłam 3(ostatni)plaster z opakowania...teraz bede czekać na @...ostatnio po odklejeniu @ przyszła...po 5 dniach...i trwała tez 5 dni...


troche zazdroszcze Wam,ze macie male imprezki dzisiaj...ja mimo sredniego samopoczucia chetnie bym poplotkowala i napila sie dobrego drineczka...a tu jak na zlosc....nikt sie nie zapowiedział.... :ico_noniewiem: my tez nigdzie nie idziemy....zreszta moj K. pojechał gdzies na fuche i jeszcze go nie ma.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

21 mar 2009, 18:31

hej, my tez nie mamy dzisiaj gosci (a kiedy ostatnio mielismy?? hehe) :/

dzisiejszy dzien byl zabiegany... rano pojechalismy na sniadanie do sasiedniego miasta (cyknelam pare fotek, zebyscie mialy pojecie, gdzie jezdzimy na sniadania czasami... ale wstawie je jutro, albo w poniedzialek)... pozniej zakupy w 2 supermarketach (bo w tym pierwszym zapomnielismy polowe rzeczy :/ nie zrobilam listy i w drodze do domu przypomnialo mi sie 1000 rzeczy, ktorych nie kupilismy.. ech)

teraz wreszcie w domku, A. montuje sprzet hi-fi.. bedzie nam w koncu grac muzyka (i pewnie sasiedzi znowu beda sie rzucac, tak jak w poprzednim mieszkaniu.. szczegolnie babcie.. chociaz tutaj takich nie widzialam) :ico_sorki:

jutro na 9:30 idziemy do kosciola do Gibraltaru.. pogadac z proboszczem na temat ochrzczenia Jasperka w Anglii i jego przyjecia do parafii w Gibraltarze... jak bedzie trzeba, to zostaniemy na mszy, chociaz szczerze, to mi sie nie chce..
A. i tak musi jutro na chwile skoczyc do pracy, wiec chyba tez bedzie chcial uniknac tej mszy :ico_noniewiem:

nakrecilam dzisiaj tez pare filmikow.. powklejam wszystko, jak bede miec wiecej czasu...

w ogole, nakarmilam malego, wzielam na rece, zeby mu sie odbilo (jadl rybe, pozniej gruszke i to wszystko popil sokiem)... no i wrocilam do swoich obowiazkow...
chyba 30 min pozniej chcialam sie podrapac za uchem i czuje, ze caly kolnierz swetra mam mokry... sciagam go i widze, ze jest caly obrzygany... :704: :ico_noniewiem: nawet nie zauwazylam, ze malemu sie "ulalo" ryba i gruszka, jakos buzke mial czysta, jak go odlozylam.. pewnie wytarl sie we mnie :029:

uciekam teraz ogladac TV.. zajrze moze pozniej
udanego wieczoru!

[ Dodano: 2009-03-22, 07:43 ]
hej, pierwsza! :-)

Jagna30, zapomnialam Ci wczoraj powiedziec, ze ta Twoja cora ma niesamowicie niebieskie oczy!! z takimi patrzalkami, zrobi furore w przyszlosci :-)
w ogole, zmienia sie bardzo, rysy twarzy jej "dorosleja"... powoli moge sobie ja wyobrazic, jako starsza dziewczynke :-) zapowiada sie bardzo ciekawie... :-D

a ja pozazdroscilam i tez sprobowalam uchwycic kolor oczu mojego synka, oto on:
(chyba ma ciemniejsze oczy od Emi)

Obrazek

i jeszcze Was troche zasypie zdjeciami z wczoraj :P

tutaj to miejsce, gdzie jezdzimy sie sniadaniowac (pogoda, tak, jak rano przypuszczalam, ze bedzie... byla do bani, ale przynajmniej nie padalo).. miasteczko nazywa sie Duquesa

Obrazek

Obrazek

Obrazek

oto zadowolony Jasper w wozku... pozniej humor mu sie popsul i zaczal marudzic (przez to, ze przegapilismy drzemke... tzn. nie przegapilismy, ale obudzilismy go przez wyciaganie z auta i przekladanie do spacerowki) :ico_noniewiem:

Obrazek

a teraz troche zdjec z wczoraj... tak sie bawi moj synek :-) (filmiki jutro) :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

teraz uciekam karmic malego.. no, a pozniej ten kosciol :ico_noniewiem:
udanej niedzieli :-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

22 mar 2009, 09:21

Witam i ja :-)

Shoo Jasper przekochany,a jakie fajne minki robi :ico_brawa_01:
U nas noc ok Jula zjadla o 21 i spala do 3 flacha i jeszcze troche pospala.A teraz buszuje po podlodze jak zwykle na brzuchu :-)

A ja dzis nie musze gotowac obiadku bo wczoraj zrobilismy gar bigosu :ico_brawa_01: wiec mozna poleniuchowac.No i jak pogoda bedzie w miare to jakis spacer a popoludniu do kolezanki na ploteczki.

pamietajcie o glosiku dla JUli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

22 mar 2009, 10:24

Witam i ja :-)
pamietajcie o glosiku dla JUli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oczywiście,że pamiętamy :ico_oczko: i zagłosowane

i my też się przypominamy (link w podpisie)
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Shoo, Jaspi przesłodki :ico_brawa_01: , oczka też piękne.
a te miasteczko ..... aż za wakacjami się zatęskniło.

A u nas przebił się drugi ząbek :ico_brawa_01:

Miłej niedzieli życzę :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 mar 2009, 10:55

Witam babeczki w niedzielny poranek....

troszke pospalismy dzisiaj... :ico_sorki: no i tym sposobem Emi dostała troszke pózniej leki...

nocka ok...mała obudziła się o 5 na butle ...wypiła i spała do 9...(o 8 miala dostać antybiotyk :ico_olaboga: )za chwile dostanie jakis jogurcik.
Jagna30, zapomnialam Ci wczoraj powiedziec, ze ta Twoja cora ma niesamowicie niebieskie oczy!! z takimi patrzalkami, zrobi furore w przyszlosci
w ogole, zmienia sie bardzo, rysy twarzy jej "dorosleja"... powoli moge sobie ja wyobrazic, jako starsza dziewczynke zapowiada sie bardzo ciekawie...
dzięki.... :ico_sorki: bede nieskromna,ale wydaje mi sie ze ta moja córa to bedzie niezły lachon... :ico_haha_01:

a ja pozazdroscilam i tez sprobowalam uchwycic kolor oczu mojego synka, oto on:
(chyba ma ciemniejsze oczy od Emi)
ciut...ale i tak sa sliczne....zreszta Jasper to mały przystojniaczek...co tu duzo mówic... :ico_oczko:


zdjecia Twojej okolicy ...zawsze robia na mnie wrażenie....pieknie mimo ze nie było słoneczka....wszystko takie malownicze....
teraz uciekam karmic malego.. no, a pozniej ten kosciol

no to życze powodzenia...

pamietajcie o glosiku dla JUli
udanej niedzieli
:ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

zaraz zagłosuje...

A u nas przebił się drugi ząbek

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-22, 10:00 ]
szkrab, głosik oddany...


teraz uciekam karmic malego.. no, a pozniej ten kosciol
udanej niedzieli
zycze powodzenia...

i my też się przypominamy (link w podpisie
za momencik oddam glosik

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

22 mar 2009, 11:09

za momencik oddam glosik
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

22 mar 2009, 11:40

witam i ja.
Nadal czuję się pasqdnie.
Maja na razie ok, nocki zaczynają być ok, zaczyna budzić się tylko raz na smoka i później kręci się ok. 6 więc szybko butla na śpiocha i śpi. Choć dzisiaj dostała butlę o 5,45 i nie chciała zasnąć, ciekała po łóżeczku aż w końcu uderzyła się o szczebelki i ryk, poderwałam się przytuliłam i spokój, wzięłam do siebie, przytuliłam i ululałam ;-) spała do 7,30 ;-)
Dzisiaj nie gotuje bo idziemy do teściowej na obiad :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Lecę do prasowania ...
boshe spraw żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...
jestem taaaka połamana że obłęd :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

[ Dodano: 2009-03-22, 10:43 ]
aaaaaaaaaaa shoo Jaspi jest taki słodziutki że nic tylko schrupać ;-)
Jagna a jak ty się czujesz???
Ciekawe jak Gie po imieninkach :ico_noniewiem:

Iwonka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbka :-)

Szkrab my nadal czekamy na ząbki ;-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

22 mar 2009, 12:08

Shoo Jasper przekochany,a jakie fajne minki robi :ico_brawa_01:
zreszta Jasper to mały przystojniaczek...co tu duzo mówic...
Shoo, Jaspi przesłodki , oczka też piękne.
aaaaaaaaaaa shoo Jaspi jest taki słodziutki że nic tylko schrupać
dzieki dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

szkrab, Iwona H, glosiki oddane :-)

margarita83, ta Majka to sie teraz chyba bedzie non stop obijac ;-) no, ale taka kolej rzeczy...
aha.. i powodzenia na obiedzie u tesciowej, wroc do nas w jednym kawalku ;-)

Iwona H :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Pauli za drugiego zebola... u nas ten drugi tez sie powoli przebija ;-)

a my bylismy w tym kosciele... hehe, ale jaja :-D
ten biskup (chyba biskup - mial rozowa mycke na glowie, ktora mu non stop spadala :-D)
zadawal nam tysiace pytan, kazal odnawiac przysiegi itp. (mozecie sobie wyobrazic mojego A., ktory nie chodzi do kosciola i ogolnie jest na NIE)... a za kazdym razem, jak A. sie wahal cos powiedziec, czy zrobic, to ten biskup mowil "lepiej to zrob synu, bo jak nie zrobisz, to bede pytal DLACZEGO?" :-D :-D chodzilo o powtorzenie "wierze w Boga", pokropienie sie woda, odpowiedzenie na kilka pytan itp.
tylko czekalam, kiedy zapyta, czy jestesmy malzenstwem.. ale nie zrobil tego :ico_sorki:

szkoda mi tylko tego, ze jezeli ochrzcimy go w wierze anglikanskiej, to juz typowych katolickich sakramentow nie udziela mu w naszym kosciele (komunia, bierzmowanie.. nie wiem, jak jest ze slubem), ale skoro to bylo jedyne wyjscie, zeby go ochrzcic, to trudno, trzeba sie pogodzic z tym, co bedzie :-)

aha, dzisiaj w UK obchodzi sie Dzien Matki.. w zeszlym roku dostalam od Jasperka ;-) kartke, kwiatka, smoczki i danie w sloiczku :-D A. wpadl na taki pomysl, jak jeszcze bylam w ciazy.. ciekawe, co dzisiaj wymysli, bo pojechal do pracy, ale pozniej pewnie wpadnie do sklepu i kupi mi jakas lodyge w imieniu Jaspiego.. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 mar 2009, 12:30

Witam

u nas nocka w miare ok, maly sie rozplakal po 2 , dostal butle i zasnal i wstal o 7.30 wiec ja juz sie nie kladlam, bo wyspalam sie za wszystkie czasy :-D

shoo slicznie zdjecia, a Jasperek cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a teraz troche zdjec z wczoraj... tak sie bawi moj synek :-)
na tym bujaczku to jakbym widziala swojego urwisa, tez lapie sie za nogi i ciagnie, a wczoraj tos ciagal skarpety i wkladal do buzki :-D

Jagna Emilka sliczna, a jakie ma ladne oczka, az sie blyszcza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas zimno, moze 10 stopni, pochmurno bylo, a teraz patrze , ze sa przeblyski slonca, kiedy ta wiosna przyjdzie :ico_noniewiem:

Wczoraj nie mialam jak zagladanac, bylismy na zakupkach, potem pojechalismy zobaczyc na nowe mieszkanko, bo moa z kolega kladli panele, a moj P malowal Ericzka pokoik,a dzis tez juz jest od rana i klada dzis kafelki w kuchni. Troche pracy jest, ale za to jaki efekt bedzie :-D

shoo tak patrze na te zdjecia i nie moge sie napatrzec jak tam jest pieknie, musze tam kiedys pojechac

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

22 mar 2009, 13:09

No my juz jestesmy po spacerku.Niby slonko swieci a wiatr taki zimny wieje brry.

Shoo wazne ze chrzest. Kiedykolwiek potem w zyciu Jaspi bedzie mial mozliwosc sam wybrac w jakiej chce zyc wierze .A sam fakt ze bedzie ochrzczony jest wazny a nie to ze to w innym obrzadku.

IWONA glosik oddany.

Pati juz sie pewnie nie mozecie doczekac przeprowadzki :-)

Margarita czekamy czekamy i kiedys napewno sie doczekamy :-)

[ Dodano: 2009-03-22, 12:10 ]
A moj wlasnie lezy i oglada telewizje a ze on zawsze glosno slucha zalozylam mu sluchawki na glowe i wyglada jak kosmita :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości