Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

15 kwie 2011, 11:47

Mariola_Larose, teraz pewnie jeszcze nie pasuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

15 kwie 2011, 12:03

Motylek wiesz że sprawdzałam :-D i powiem Ci że nawet na mnie wlazła tylko mój biedny biust czuł się lekko zgnieciony :-D ale jak teraz na mnie weszła to i w sierpniu wejdzie :-D co bardzo mnie cieszy

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 kwie 2011, 12:05

Mnie właśnie sąsiadka troche zalała :ico_olaboga: Poleciałam do niej a jej w domu nie ma.
Zadzwoń do administracji to ją powiadomią albo przyjdą i zakręcą wodę w pionie.
polozna zadzwonila, wytlumaczyla sie ale i tak wg mnie jest nieodpowiedziala, umowilam sie juz z sasiadka pogodac o innej poloznaj
Ja to już bym chyba gadać z nią nie chciała. Dobrze, że umówiłaś się z sąsiadką na rozmowę bo z tą nie wiadomo czy odbierze jak zadzwonisz, że rodzisz.
Ja, odpukać w niemalowane drewno, ze swoją nie mam problemu. Nawet jak nie może odebrać to za chwilę oddzwania.

Koroneczka miłych ploteczek.
Mariola super że sukienka jeszcze ładniejsza.

[ Dodano: 2011-04-15, 12:07 ]
Motylek tylko mój biedny biust czuł się lekko zgnieciony :-D
To oby nie urósł po porodzie :ico_sorki: bo będzie za ciasna.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

15 kwie 2011, 12:12

Murchinson jak będę musiała to ja troszkę poszerzę i będzie dobrze ;-) ważne że nie jest jakoś strasznie ciasna to nawet ewentualne poszerzenie nie będzie bardzo widoczne

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 kwie 2011, 13:13

ja juz wrocilam od sasiadki i wszystko wiem
polozna pracuje w tym moim szpitalu wiec super, ma swoja darmowa szkole rodzenia :ico_oczko:
rozmawialam z jej polozna, umowilysmy sie na wtorek, przyjdzie do mnie i podpiszemy deklaracje, do tej mojej juz nie bede dzwonila
teraz tylko mysle, co jej powiedziec jak jutro zadzwoni, ze idziemy zobaczyc szpital (bo tak dzis uzgodnilysmy ze da znac - ale jej sie tel rozladowal)
albo co jej powiem, jak bedzie chciala przyjsc z deklaracja - bo cos jej sie tam nie zgadzalo i mialam od nowa wypisac :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 kwie 2011, 13:50

Emilia super, że ta druga nie robi problemu. A tą pierwszą teraz to Ty możesz nie dobierać telefonu albo jej powiedz, że masz drugą bo nie chcesz ryzykować, że jak zaczniesz rodzić to się do niej nie dodzwonisz. O jakiej deklaracji piszesz? Ja nic nie podpisywałam.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 kwie 2011, 13:57

Emilia super, że ta druga nie robi problemu. A tą pierwszą teraz to Ty możesz nie dobierać telefonu albo jej powiedz, że masz drugą bo nie chcesz ryzykować, że jak zaczniesz rodzić to się do niej nie dodzwonisz. O jakiej deklaracji piszesz? Ja nic nie podpisywałam.
wlasnei tez myslala, zeby nie odbierac telefonu, ale boje sie ze przyjdzie bez zapowiedzi :ico_noniewiem:
chodzi mi o taka deklaracje jaka sie polozna wybiera, albo lekarza :ico_oczko: ostatnio zmienialam przychodnie i lekarza rodzinnego i tez wlasnie podobna deklaracje musialam wypelnic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 kwie 2011, 14:07

hej

Ale naklikałyście :ico_olaboga: , niestety nie dam rady doczytać.

Jesteśmy po kontroli, Pola jednak dostała antybiotyk, do przyszłej środy mamy w domu siedzieć :ico_olaboga:

Wczoraj pod wieczór dostałam powera i wyprasowałam wszystkie ciuszki :ico_oczko: , poszłam przez to późno spać, a w nocy wstawalismy do małej dac jej pić, bo kaszel ją okropnie męczył, no i jestem teraz :ico_spanko: , do tego gardło mnie boli :ico_noniewiem: -to musi byc jakis wredny wirus, sąsiadka mi mówiła, ze jej mąż choruje i synek też właściwie niewiadomo z czego.

Po południu wpadną moi rodzice wiec sie rozerwiemy trochę.

Musze uciekać, jakis obiadek nam zmajstrować.

Wpadnę wieczorkiem jak bedzie wiecej czasu :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 kwie 2011, 14:21

witam
trochę mi zajęło czytanie was :ico_olaboga:
ale szczerze to mało zapamiętałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

emilia7895 chyba ty pytałaś mnie o ktg :ico_noniewiem: otóż ja na razie nic nie wiem o jego robieniu,wizytę u gina mam 19 kwietnia to pewnie wtedy mi coś o tym powie :ico_sorki: zresztą z Hanią w ciąży ktg przed terminem nie miałam w ogóle robione,dopiero jak już byłam dzień po terminie to musiałam się stawić w szpitalu na ktg :ico_sorki:

pamiętam,że dzieciaki się do pkola dostały więc gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na pewno sobie chłopaki poradzą :-)

NOWA zdrówka dla Poli :ico_sorki:

dalej niestety nie pamiętam :ico_sorki: :ico_sorki:

byłam dzisiaj w UP podbić legitymację i się w końcu dowiedziałam do kiedy mam termin urodzenia żeby dostać zasiłek,a więc do 30 kwietnia :ico_sorki: to mi ulżyło,ale i tak wolałabym urodzić przed świętami żeby już tyle się nie męczyć :ico_sorki: zresztą dzidziuś dzisiaj tak się rozpycha,że co trochę mnie boli od środka :ico_olaboga:
jutro biorę się za pranie ciuszków i pranie-wypiorę tylko 56-62,reszta sobie poczeka bo mam jeszcze 68 i trochę na 74 :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 kwie 2011, 14:25

NOWA, zdrowka dla Was :ico_sorki:
byłam dzisiaj w UP podbić legitymację i się w końcu dowiedziałam do kiedy mam termin urodzenia żeby dostać zasiłek,a więc do 30 kwietnia :ico_sorki:
oo, to fajnie, ze wiesz na czym stoisz
ale i tak wolałabym urodzić przed świętami żeby już tyle się nie męczyć
to tak jak ja :ico_brawa_01:
jutro biorę się za pranie ciuszków i pranie-wypiorę tylko 56-62,reszta sobie poczeka bo mam jeszcze 68 i trochę na 74
ja wypralam wszystkie do rozmiaru 74 wlasnie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość