marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

06 paź 2011, 09:01

cos wspaniałego. Ale bym też tak chciała :-)
_________________
Już niedługo:)

No u nas jak tak patrzę za okno to się też najlepiej nie zapowiada dzisiaj pogoda... No ale cóż :) Małą w ciepły kombinezonik kocyk i na spacerek:D
Póki co to jedyna moja forma treningu, bo ćwiczyć się jeszcze boję, żeby mi się nic z tą raną nie zrobiło...

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

06 paź 2011, 09:12

Już niedługo:)
no ja mam nadzije, bo dzis się czuje tragicznie, chyba najgorzej w całej ciązy.

Zbieram powoli dokumenty do ginki, ciekawa jestem czy zrobi mu USG czy tylko wystawi L4 i wywali :-D jeszcze nigdy u niej nie bylam

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 paź 2011, 09:50

Dzien doberek :-)

ja wlasnie zjadlam sniadanko i teraz wcinam ciastka :-) za oknem pochmuro, ale nie jest zimno, mam nadzieje, ze dzieci dzis nie pojda na podworko, oby oby bo ja juz malemu ciuchow nie mam, codziennie przychodzi taki brudny :ico_olaboga:

izabella, wspolczuje takiego seksu, bo ja tez tak mialam, zeby zaciskalam z bolu, po tez bolalo i bylo nieprzyjemnie w srodku. JA tez mialam zamiar wczoraj sie poprzytulac, ale na wieczor tak mnie w srodku bolalo i znow odbyt, ze sobie odpuscialm.
Daj znac jak po wizycie

A ja dzis czuje sie nie za fajnie, odbyt boli, na dole kuje, brzuch boli od gory do dolu ledwo chodze, twardy jak kamien, juz w toalecie bylam dwa razy od rana, takze duzo dzis nie zrobie, a mialam takie plany :ico_olaboga:

szkieletorek kochana, ja tez bym chciala przepisy na te ciasteczka co robilas :ico_sorki: :ico_sorki:

Bylismy w przedszkolu, ale z apozno dzis pojechlismy, powiedzialam jej, ze chcialabym sie umowic na rozmowe, a ona, ze dobrze, ze pozniej poda mi termin, bo juz kilka rodzicow jest zapisanych. Mowi do mnie, ze widze, ze martwi sie Pani , a ja do niej, a jak moge sie nie martwic skoro codziennie slysze takie rzeczy i codziennie stres przechodze, mowie jej, ze ciezko mi to wszystko przyswoic, bo on tak sie nie zachowuje w domu, powiedzialam, ze moze inne dzieci tez mu dokuczaja, ze nie wierze, ze on robi to specjalnie, a ona na to, ze nie wiem, ale na podworku to ona zaczyna, ze wychodzi to od niego. Takze jak tylko umowie sie z nia na termin to jej wygarne wszysko co moje oczy zaobserwowaly :ico_zly:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

06 paź 2011, 10:35

cześc dziewczyny :-D

wpadam z kawusią :ico_kawa:

szkieletorek prosiłabym kochana o przepis na te bułeczki, bo mam jakis przepis w domu ale jeszcze ich nie robiłam a te wyglądają pysznie :ico_sorki:

izabelllla123, współczuję takich przytulanek, my szaleliśmy w ten ostatni wieczór jak dzikie króliki :ico_wstydzioch: aż wstyd sie przyznać ale nie uważaliśmy wcale, zawsze delikatnie jak z jajkiem a w ten wieczór poszliśmy na całość, najpierw powolutku zeby wszystko mi się "porozciągało" i potem taki ostry seksik jak kiedyś :ico_brawa_01:
no i widzisz 5 minut po wszystkim odszedł mi czop i od razu wody chlusneły :ico_sorki:
Przemek sie smieje że gdyby nie on to do dziś bym z brzuszkiem chodziła :ico_haha_01:

Pati wygarnij babie wszystko co widziałaś, bo nie tylko twoje dziecko bawi sie i rozrabia, dlaczego tylko Eryk ma stać na baczność? są dzieci mniej i bardziej zywiołowe a ja nie wierze ze w tym przedszkolu same aniołki :ico_nienie: dzieci to nie marionetki i nie da sie nimi sterować :ico_nienie: jak pani przedszkolanka tego nie wie to zły zawód sobie wybrała :ico_noniewiem: powinna w bibliotece siedziec i miałaby spokój

co do kapieli- nie można brać gorących kąpieli w ostatnim trymestrze bo mogą powodować skurcze, odklejenie łożyska i przegrzanie dziecka a co za tym idzie jego mózgu i doprowadzić do zaburzeń, skacze dziecku tętno
ogólna zasada jest taka ze bierze sie kapiel o jeden stopień wyższą od temp ciała czyli ok 37-38 stopni nie wyzej :ico_nienie:
bo dziecko w łonie matki ma temperaturę o jeden stopień wyzszą od mamy
jak mama naleje soebie kapieli 40 stopni to dzidzia ma 41 a to już dosć wysoka gorączka

ja brałam kąpiel ale ciepłą, jak stygła dolewałam odrobinkę ciepłej wody, nigdy nie wygrzewałam sie w ciazy w zbyt ciepłej wodzie, a w dzień porodu wylałam chyba hektolitry wody prysznicem, bo masowałam brzuch strumieniem z prysznica :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

06 paź 2011, 10:39

Wpadłam zobaczyc jak u was :ico_sorki: :ico_sorki:
my szaleliśmy w ten ostatni wieczór jak dzikie króliki
hehehe ale jak poskutkowało :-D

izabelllla123, ta Twoja długa szyjka o niczym nie swiadczy :-D mi we wtorek powiedziała ginka ze szyjka długa, 0!!! rozwarcia i ze jeszcze pochodze
a w czwartek na porodówce juz byłam :-D

szkieletorek
prosiłabym kochana o przepis na te bułeczki, bo mam jakis przepis w domu ale jeszcze ich nie robiłam a te wyglądają pysznie
ja też :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jak już będziesz hurtem rozsylac pamietaj i o mnie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 paź 2011, 10:44

widzę, że wszystkie niecierpliwie czekają na przepis. dawaj wszystkim z wątku ;-)

izka, powodzenia u ginki. może namów ją na usg ;-) przesyłam buziaka w brzuszek. współczuję seksu.. u nas całą ciążę szaleliśmy, więc nie wiem jak to jest.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

06 paź 2011, 10:55

widzę, że wszystkie niecierpliwie czekają na przepis
:-D
tibby, matko ja Ciebie z UM pamietam :ico_olaboga: kiedy to Twoje dzieciatko tak urosło :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 paź 2011, 11:03

ramonka, szczerze? sama nie wiem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 paź 2011, 11:08

Rosolek powolutku sie sobie gotuje, niedlugo bedzie gotowy, potem tylko ziemniaczki wstaie jak wrocimy z przedszkola i bedziemy jesc :-)
Pati wygarnij babie wszystko co widziałaś,
i tak zrobie, bo mam juz dosc, dzis zajade po niego to nawet sie nie spytam jak bylo, bo mam dosc nerwow i stresu i pewnie dlatego tak zle dzis sie czuje

[ Dodano: 06-10-2011, 13:49 ]
Obiadek bedziemy zaraz jesc, dzis rosolek i mam jeszcze troche mieska w sosie z wczoraj.

Bylam po malego, dzis nie byli az tak dlugo na podworku, bo padalo takze brudny nie byl :-)
Siedzial ladnie przy stoliku i ukladal puzle, spytalam sie jak bylo to powiedziala, ze dobrze, pochwalilam go, powiedzialam, ze jestem z niego dumna to wyobrazcie sobie tak sie ucieszyl, wycalowalam go. Obiecalam sobie, ze nie bede na niego krzyczec wiecej, bo to ma skutek odwrotny i to samo powiedzialam dzis tej babie z przedszkola, ze ja nie moge codziennie go ganic.

U nas znow deszcz,ale zimno ni jest, od jutra czy tam od weekendu ma naprawde sie ochlodzic i deszcze, nawet po 10 stopni tylko, musze pojechac malemu kupic grubsza czapeczke, bo ma tylko taka cienka.

izabella czemu sie nie odzywasz, co tam u gina????

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

06 paź 2011, 14:04

Pierwsze co to napiszę wiadomości jakie dostałam od Izabelli .
Nie napisałam wam ich od razu bo byłam u gina a potem zakupy itp.

O 11:30 napisała:
Wypadł mi czop u gin. Mam rozwarcie na 3 cm i mocne skurcze .Wysokie cisnienie.Oliwka wazy około 3700-4000 g , obwód główki 40 cm i długa na 60 cm wg usg. Jade do domu i czekam.

O 13 napisała : Odeszły mi wody jade do szpitala.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość