eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

08 gru 2011, 13:42

A co do przewijania to z reguły na łózku Emilię przebierałam :ico_oczko:
ja nie ryzykowałam bo Olo w trakcie przewijania zawsze lubił sobie siknąć, a u chłopca jak wcześniej nie narzucisz jakiejś pieluszki tetrowej to dokoła może być mokro :-D :-D nam nie raz fontanna się zdarzała :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 gru 2011, 14:27

hej :ico_ciezarowka:
my dziś po przebudzeniu za oknem zobaczyliśmy śnieg
co prawda teraz już po nim prawie nie ma śladu no ale spacer po pierwszym śniegu tej zimy zaliczyliśmy
my fotelika jeszcze nie mamy, ale jednak zdecydowaliśmy się pożyczyć od znajomych bo im na razie nie potrzebny a sami zaproponowali że pożyczą. Ale dzięki margolcia że przypomniałaś mi o prezencie dla starszego braciszka :ico_oczko: bo miałam kupić a wyleciało mi z głowy :ico_wstydzioch: Skleroza na maxa mnie dopadła
my fotelik mamy od wózka musze go tylko odświeżyć a prezent od malutkiej dla Igorka zapisałam sobie aby nie zapomnieć jak robiłam listę rzeczy nam potrzebnych
no i umówiliśmy się z R. że jak ja już się rozpakuję to on zabierze młodego do sklepu z zabawkami aby on też wybrał jakiś prezencik od niego dla Amelki i przywiozą jej do szpitala :ico_sorki:
wy juz wszystkie macie wozki?
tak tak ja mam

wkońcu mam czterokołowca
a mój to ośmiokołowiec :ico_haha_01: bo ma wszędzie podwójne kółka
Dziewczyny, bo pisalyscie, ze kupujecie cos dla starszego dziecka, niby w prezencie od dzidziusia, a co kupujecie? Bo pomysl bardzo fajny, jakos nie pomyślałam o tym wcześniej, ale nie wiem, co by to mogło byc? Lalka, maskotka pewnie by fajnie było, ale Emi ma tyle tego :ico_noniewiem: Podpowiedzcie co Wy kupujecie
Igor dostanie zestaw klocków podobnych do lego kupiliśmy w biedronce takie z ktorych wyścigówki można robić bo jak tylko zobaczy takie klockowe wyścigówki w gazecie to o nie prosi

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

08 gru 2011, 16:08

Igor dostanie zestaw klocków podobnych do lego kupiliśmy w biedronce takie z ktorych wyścigówki można robić
Olek dostanie te same klocki pod choinkę :ico_haha_01: , moja mama też kupiła w biedronce ale chyba zestaw ze strażą i helikopterem jak się nie mylę :-)
aby on też wybrał jakiś prezencik od niego dla Amelki i przywiozą jej do szpitala :ico_sorki:
a u nas wprowadzili nowe przepisy i dzieci do lat 12 nie mogą brać udziału w odwiedzinach :ico_placzek: :ico_placzek: i to chyba na wszystkich oddziałach :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

08 gru 2011, 16:13

Cytat:
wy juz wszystkie macie wozki?
tak tak ja mam
a ja nie ,dzisiaj byłam z mężem pooglądać wózki i tylko mam nerwa nic mi się nie podoba albo cena za wysoka :ico_zly: :ico_zly: i do tego mój jest gorszy niż ustawa przewiduje :ico_sorki: :ico_sorki: jest jeszcze bardziej wybredny niż ja :ico_sorki: oj nie będzie łatwo z wózkiem :ico_olaboga:
O prezencikach tez myślimy jednak mamy jeszcze czas najpierw te gwiazdowe później od małej dla ferajny :ico_haha_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 gru 2011, 18:28

a u nas wprowadzili nowe przepisy i dzieci do lat 12 nie mogą brać udziału w odwiedzinach :ico_placzek: :ico_placzek: i to chyba na wszystkich oddziałach
U nas dzieci tez nie moga wejsc na oddział.
uuu to nie ciekawie macie :ico_olaboga:
u nas na szczęście nic takiego jak na razie nie wymyślili :ico_sorki: :ico_sorki:
mam w dodatku nadzieje ze uda mi sie tak jak z Igorem lezec sama na sali :ico_sorki: to wtedy rodzinka bedzie mogla dluzej pobyc u nas :ico_sorki:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

08 gru 2011, 18:43

mam w dodatku nadzieje ze uda mi sie tak jak z Igorem lezec sama na sali :ico_sorki: to wtedy rodzinka bedzie mogla dluzej pobyc u nas :ico_sorki:
ja tak miałam jak leżałam z Olkiem sama na sali i wtedy godziny odwiedzin były nieuregulowane więc mężulek przyjeżdzał po śniadaniu jeździł do domku na obiad wracał do nas i do wieczora siedział :ico_brawa_01: (miał wtedy urlopik) super było, teraz niestety odwiedziny tylko od 14.00 czy 12.00 do 18.00 i to jeszcze z tymi dziećmi tak wymyślili :ico_zly:

[ Dodano: 08-12-2011, 17:45 ]
Boziu ja teraz 2 godzinki poleżałam pod kocykiem i wyglądam masakra, jakaś popuchnięta twarz :ico_olaboga: Nigdy mi się nie zdarza w ciągu dnia takie drzemanko :ico_noniewiem: Dzis wieczorem mamy babski wieczór z kumpelami i idziemy na pizze :ico_brawa_01: to chyba będzie mój ostatni babski wieczór :ico_placzek: (spotykamy się raz w miesiącu w jakiejś knajpce)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

08 gru 2011, 19:20

Gabi to nieciekawie z tymi odwiedzinami
u nas nie ma zadnych wygranicznikow a odwiedziny sa do 22.00
zreszta w UK zabardzo nie odwiedzaja bo jak jest latwy porod to 6h i do domku
ale ja z chlopcami 24h lezalam

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 gru 2011, 19:25

eska z jednej strony szkoda że nie można z dzieciaczkami w odwiedziny przyjść ale z drugiej strony nie zapomnę jak leżałam z Emilą po porodzie i przyszedł tatuś z synkiem (takim koło 2-3 lat) i tatuś zajmował się mamą i dzidziusiem a młody siedział na łóżku i oblizywał barierkę :ico_szoking: dla mnie to było chore bo przecież w szpitalu różnego paskudztwa można się nabawić :ico_puknij:
U nas co prawda nie ma takiego zakazu ale zawsze jak Emila przychodziła do mnie z P to zwracałam uwagę by nie dotykała wszystkiego.
Ika202, jeszcze macie czas więc może uda się Wam znaleźć wózeczek który się będzie Wam obojgu podobał :ico_oczko:
eska ja po popołudniowej drzemce jestem zawsze bardziej nie do życia niż po nieprzespanej nocce :-)

Byliśmy na testach z Emilką. Wyszło jej że jest uczulona min na sierść kota. Ale najważniejsze alergeny czyli kurz i roztocze wyszły ujemne :ico_sorki: mam jej nadal podawać leki które dostaje i za dwa miesiące do kontroli :-)
Jutro Emilka zostaje w domu bo chce upiec z nią pierniczki :-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

08 gru 2011, 19:31

hej dziewczyny ja już po wizycie i humor mam totalnie do d... KTG wyszło ok młody ma się dobrze ale mam kategoryczny zakaz poruszania się mam leżeć i tyle :ico_placzek: okazało się że czop mi zaczyna cząstkowo schodzić niby szyjka jest zamknięta i nie skraca się ale nie jest dobrze plus do tego codzienne bolesne skurcze nie są optymistycznie nastawiające :ico_placzek: :ico_placzek: ide do łóżka bo od powrotu od lekarza siedzę i wyć mi się chce

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

08 gru 2011, 20:22

Wyszło jej że jest uczulona min na sierść kota. Ale najważniejsze alergeny czyli kurz i roztocze wyszły ujemne :ico_sorki:
z jednej strony ciężko jak dziecko jest alergikiem ale w tym przypadku wielka ulga że właśnie wszelkie kurze i roztocza jej "nie szkodzą" :ico_sorki: :ico_sorki: poza tym z czasem może jej przejdzie i uczulenie na kotki :-)

Kaja :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: głowa do góry, nic innego ci nie pozostaje jak słuchać doktorka :ico_noniewiem: Będzie dobrze, musi być!! Dał ci coś na te skurcze??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość