Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 sty 2008, 22:40

jogobella, kacpo juz dawno ma nisko...ale ...pamietaj...kazde dziecko rozwija sie swoim tepem i nie mozna tego przyspieszac..ciesz sie ze zdrowa a na stanie zeby chodzenie i pyskowanie pora przyjdzie...to tak jak z jabluszkiem...wszystko samo musi dojrzec :-)

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

13 sty 2008, 22:44

M0rD3CzKa, masz racje mordeczka ja nie panikuje , niektore sprawy rowojowe ida do przodu a niektore do tylu, jest ok najwazniejsze ze podrecznikowo ,boje sie tylko ze wszystkie zeby na raz jej zaczna wychodzic i bedzie ją bardzo bolec nie wiem jaki zel jest dobrey mam jakos bobo ale nie jestem pewna czy dobrze dziala ja jak sobie posmaruje nic nie czuje...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 sty 2008, 22:55

jogobella, dacie rade..kacprowi 6 zebow jednej doby przebilo i jakos przezylismy...czasem jeden bardziej boli niz kilka...to chyba zalezy od malucha ....tzn od tego jak te zeby komu wychodza.... :ico_noniewiem: Ty mozesz nie czuc a Laura poczuje :ico_oczko:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

13 sty 2008, 22:59

M0rD3CzKa, 6 zębów jedenej doby????????????ale czadddddddddddddddddddd

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 sty 2008, 23:13

jogobella pisze:M0rD3CzKa, 6 zębów jedenej doby????????????ale czadddddddddddddddddddd
niestety tak... a zeby bylo smiesznie...dwa z tych szesciu ...zaroslo znow dziąsełkiem tak wiec beda wychodzily podwojnie :ico_puknij: :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 sty 2008, 23:16

Mordko to super że z dietą idzie Ci tak gładko. ja też jakoś sobie daje radę :-D
Ale ty to spryciulka jesteś z tymi zdjęciami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Joguś no to będziesz częściej wpadać, wreszcie :-D :ico_brawa_01: , a teraz tak sobie pomyślałam,że jak przyjda wakacje to już cąłkiem super będzie, bo 2 miesiące, no nie? :-D :-D

A zębami i tym wszystkim się nie przejmuj, nic nowego nie powiem, ale w tej kwestii to najważniejsze:" Każdy dzieciaczek inny i rozwija się indywidualnie"
No i może jeszcze jakieś foteczki? :ico_haha_01: :ico_haha_01:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

13 sty 2008, 23:18

caro, WAKACJEEEEEEEEEEEEE za to kocham swoj zawod i nie raz jak mysle nad zmiana to przywilej ferii swiat i wakacji przewaza:)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

14 sty 2008, 00:05

wszystkie poszly spac :ico_noniewiem: :ico_nienie:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

14 sty 2008, 00:59

Witajcie,mam grypke,wiec Was poczytalam,ale nie mam sily pisac.Dziekuje tylko za piekny fotomontaz mojego synka z synowa.Wkleje moze jutro jakies zdjecia i poprosze o jeszcze jakies czary mary.
Syla-100 lat i wszystkiego najpiekniejszego,zebys juz nie miala takich ciezkich sytuacji z chorobskami coreczek,cudownych wakacji z mezem ,spelnienia marzen i 1 kwietnia roku panskiego do wyboru syneczka .

[ Dodano: 2008-01-14, 00:00 ]
i chcialam jeszcze dodac,ze dwa razy ostanio zdarzylo mi sie,ze ktos usunal moj post-no,kurka ja naprawde nie pisze chyba jakis niecenzuralnych rzeczy :ico_noniewiem:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

14 sty 2008, 01:23

delicja nic nie pisalm wczeniej o plackach mojej Lenki , które juz prawie zeszły i dzis mam wrazenie ze troche sie zaogniły no zobaczymy jutro , jezeli tak to nie wiem po kim walcu to mialo by wyjsc , danonków wogole jej nie daje mleko zmieniłam ale ona tylko 30 ml tego mleka wypila i zjadla pare łyzek kaszki wiec juz nie mam pomysłu pozostaje jeszcze pies bo bylismy u mamy , albo banany ale te tez je od dawna i nic sie nie działo :ico_placzek: załamka teraz was doskonale rozumie ciebie kochana i kasik .
delicja a powiedz mi czy ty Oleńce smarujesz te placki czymś czy czekasz az same zejda?? bo cholera nie wiem co mam robić czy isc do lekarza od nowa czy czekać szlag nie trafi i tyle a wapno tez juz musilam skończyc podawac bo mialam jej dawac przez tydzień co tu robic
aha spanie chyba jest na dobrej drodze bo coraz szybciej zasypia po odlozeniu do łożeczka :ico_brawa_01: tyle dobrego chociaż ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiii pfu pfu nic nie mowiłam

mordeczka - Nati skóra zdjęta z ciebie :ico_brawa_01: :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość