Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 paź 2007, 11:38

gosia888 pisze:Kasia79 Edi sie nie pojawia na tt i juz nie bedzie. Pozegnala sie ostatecznie. Ja z nią gadam na gg, nawet zapraszałam na ten watek. Ale nie zajrzy.

szkoda...

Emilka_M pisze:Nic ja narazie lece dokarmic nalug

jaki? mam nadzieje ze jak tak z rana to nikotynowy, a nie alkoholowy :-D :-D :-D ja niestety tez po porodzie wrocilam do petków, chociaz w ciazy tak mnie odrzucalo, ze myslalam ze juz nigdy.. :ico_wstydzioch: ale jak moj brat przy mnie metoska jarnoł to mi sie tak strasznie zachcialo... na szczescie przy Lusce nie pale duzo, bo jak z nia sama w domu jestem to nawet jak spi nie wychodze i na spacerze tez, bo mi wstyd z wozkiem i z papierochem sie pokazywac :-D nawet ja z Luska na zakupy chodze to mi wstyd pety kupowac, wiec czesto jestem bez szlugow i nie ma palenia :-D

martuchafrost pisze:myślę, ze jak nie ma juz temperatury to moge nie???

ja bym poszla. swieze powietrze na katar dobrze robi, bo troche udraznia nosek. ogolnie mowiz, zeby tylko z goraczka nie wychodzic

ja musialam do mamy z Lucjanda zajsc, wywyiesic jej pranie na polu i sosik grzybowy zrobic, a tu taka jakas sprzyjajaca atmosfera dla Luskacza, ze ja juz wszystko zrobilam i gotowa do wyjscia jestem, a ona lula w wozku juz druga godzine co jej sie nie zdarza w dzien w pomieszczeniach. tylko na spacerach tak dlugo spi. a wyjsc nie moge, bo ktos mi musi pomoc po schodach wozek zniesc, skoro ona spi, a nikogo nie ma... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-04, 11:41 ]
julie_377 pisze:i co wieczor musze malzenskich obowiazkow dopelnic hihihihihi - na zime mu sie wlaczylo chyba

zimno sie mu zrobilo to go dogrzac ktos musi :ico_oczko: ciekawe kto go bedzie w Kaczolandzie w wekend grzal :ico_oczko: wódeczka :-D :-D
julie_377 pisze:dzis cale rano wolal czesc czesc

Czesc Nati :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

04 paź 2007, 12:03

Jasnie Pani :), no niestety jest to nalug nikotynowy :ico_wstydzioch: przez ciaze nie palilam wprost mnie odrzucalo teraz niestety pale ale wszyscy palimy na dworku nie ma palenia w domu :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 paź 2007, 12:10

Emilka_M, no wiadomo, u nas tez. a ostatnio sie wkurzylam, bo nam okna wymieniali i sie z domu ewakuowalam z Luska i przechodze sobie podnaszymi oklnami, zeby skontrolowac sytuacje, a tam okna juz wymienione, zamkniete, i robotnicy cos tam jeszcze od wewnatrz robili i oboje z petami w ryju!!! jak sie wkurzylam, jak tam wpadlam :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :wpale: :wpale: , potem strasznie dlugo wietrzylam wieczorem i pewnie od tego mam taka chrype teraz. swoja droga, chamy widzieli lozeczko i palili w mieszkaniu. ja zauwazylam, ze w polsce jest wieksza tolerancja dla palacych niz dla niepalacych... kiedys bylismy z kilkoma osobami (wszyscy wtedy byli tam niepalacy) na festynie, usiedlismy sobie przy piwku na swiezym powietrzu i sie znajomy z papierosem dosiadl. poprosilam go, zeby sie odsunol ode mnie (w ciazy wtedy bylam), a on mi mowi, ze jak nam nie pasuje, ze pali to mozemy sami odejsc, i ze jestessmy nietolerancyjni :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

04 paź 2007, 12:29

Jasnie Pani :), jakis porypany ten "znajomy" kurde :ico_szoking: jacy ludzie potrafia byc glupi i beszczelni to brak slow

[ Dodano: 2007-10-04, 12:30 ]
dziewczyny przeczytajcie sobie ten artykul :-D http://wiadomosci.onet.pl/1617441,28350 ... osceu.html

[ Dodano: 2007-10-04, 12:46 ]
Co o tym myslicie ????
Kupilem se go na zamuwienie z od kuzaczem wmontowanym do srodka. Ok. powiem wam tak szczeze. Lubie szpan, wloski na rzel, spodnie na kancik , rospieta koszula. Alto kupilem tylko po to zeby pod wozic lale ze szkoly do domu. Spytacie mi sie a po co ci ten od kuzacz? Przeciesz wiadomo ze jak bede dziewczyny podwozil do domu to one beda mialy przy sobie czipsy i beda kruszyc. Od kuzacz sam to zbierze tym bardziej ze zamiast rury wciagajacej cokolwiek ma po prostu gebe w krztalcie pelikana i tylko on dziobie te okruchy a nie wciaga. Oczywicie dziewczyny zabieram na stopa nie zeby sie umawiac ale tylko zeby one mnie podziwialy. Jak muwie lubie szpan. Furmanka ma tesz jeszcze inny bajer prucz od kuzacza. Mam w nim laptopa wmontowanego. Wtedy dana dziewczyna morze rozmawiac przez gg do mnie. Ja mam mini laptop przy kierownicy i morzemy se wtedy gwazyc. A wy na te beemki, aldice wychaczacie cos? nie sadze zebyscie mieli jakies szanse. Ale zycze wam sukcesuw. Pisze to teraz z mojej furmanki nowej. Za chwile od palam i smigam dalej.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

04 paź 2007, 14:42

ja tez naleze do nalogowcow w ciazy nie palilam pozniej zaczelam :ico_wstydzioch: ale nie wypalalm wiecej niz 3 papierosy dziennie a wizdomo im mnie wypalisz tym mnie szkodzisz wiem e to nie dombrze ale mialam takie wyrzuty :ico_placzek: i tak sie denerwowalam bo palic mi sie chcialo i stwierdzilam ze te nerwy chyba bardziej dzidzi zaszkodza niz jeden czy dwa papierosy :ico_wstydzioch: nie pisze o tym bo nadal to dla mnie ciezki temat teraz absolutnie nie pale w domu :ico_nienie: i nikomu nie pozwalam a jak bylam w ciazy to w ogole nie przebywalam w dymie moj L rzucil zeby mi bylo latwiej :ico_wstydzioch: teraz tez podpala ale nie w domu :ico_nienie: ja ide pranie wieszac wpadne pozniej

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 paź 2007, 15:05

Jasnie Pani :) pisze:, bo mi wstyd z wozkiem i z papierochem sie pokazywac :-D nawet ja z Luska na zakupy chodze to mi wstyd pety kupowac, wiec czesto jestem bez szlugow i nie ma palenia :-D

no i dobrze hihi ja tez lubilam czasem zajarac i pewnie po skonczeniu karmienia w polsce od czasu do czasu pociagne iryska mentolowego hihi

ale jak widze babki z wozkiem i petem to wrrrrrrrrrr

[ Dodano: 2007-10-04, 15:13 ]
gosia888 pisze: Edi sie nie pojawia na tt i juz nie bedzie. Pozegnala sie ostatecznie. Ja z nią gadam na gg, nawet zapraszałam na ten watek. Ale nie zajrzy

gosia pozdrow ja ode mnie .powiedz ze skojarz mnie z watku stalowa wola podkarpacie czy jakos tak. watek nam wymiera... szkoda..
przykro mi, za ta sytuacje... ach..

emilka no niezly szpaner hihi analfabeta hihi

sandrusia no a to mieszkanko tak samo fajne?? no to super.. jak 100 zaoszczedzisz hihi mam nadzieje ze transakcja dojdzie do skutku hihi

lece pod prysznic. bo dopiero sniadanie wszamalam hihi a za niespelna 2 godzinki umowilam sie z kumpela i jej coreczka na zakupki
u nas super pogoda
szok
sloneczko
piekna jesien od dwoch dni hihi

jak tak dalej pojdzie to wibierzemy sie na weekend do szkocji hihi jupi

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

04 paź 2007, 15:40

my juz po zakupkach... znowu wydalam wiecej niz planowalam :ico_wstydzioch: na bielizne mnie wzielo i kupilam sobie 4 komplety seksownej bielizny hihihihihihih to tak dla s. :ico_oczko: na ten poped.... :ico_noniewiem:


a nathan nie chce mi w wozku siedziec tylko chce chodzic :ico_olaboga: i tylko pedzi gdzies i co troche sie wywraca ehhh mowie wam albo ja chce tu a on tam i :ico_noniewiem: ale na koniec juz mialam dosc tego spacerowania wkladam go do wozka a on w krzyk to mu patrze gleboko w oczy i mowie:"nie ze mna te numery bruner" spojrzal raz jeszcze na mnie i sie obrazil :ico_haha_01: charakterek to ma ten moj nathanek


a ja tez sie przyznam ... ze pale zaczelam w kwietniu no i przestac nie moge a na dwa lata przestalam :ico_placzek: ale pale tylko przed praca i po naszczescie

[ Dodano: 2007-10-04, 15:46 ]
a to moje dziecko dzisiaj w woolworth czy jak to tam sie pisze hihihihiihih

Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 paź 2007, 15:54

no dobra dziewczyny ja tez sobie popalam :ico_wstydzioch:
Julie szykuje sie ostra noc z tą nową bielizna :ico_oczko:
Emilka nieźle napisane o tej bryce :ico_brawa_01:
Jasnie Pani ja to dopiero byłam w szoku jak pojechałam na porodówke i tam mi kazali sie przejść na dwór zeby skurcze sie nasiliły, ja wychodze na zewnątrz a tu pełno kobiet na " oststnich nogach " z petami :ico_szoking: :ico_szoking: kurcze molek :ico_szoking: ja w ciąży nie paliłam, tylko przed no i teraz ale tez bardzo mało, hihihiihihihiihihihihi
no a my miasto zaliczyliśmy i byłam w Madziorki sklepie patrze, a tam zajefajne bi=uty na koreczku czerwone z kokardką takie słodkie ale co????? brak mojego rozmiaru :ico_placzek: dlaczego???? mam rozmiar nogi 35 :ico_placzek: wiec chyba mi został sklep dla dzieci, bo tylko tam są moje rozmiary

[ Dodano: 2007-10-04, 15:58 ]
a co do bielizny to chciałam sobie oststnio tez kupic cos super ( bo w ciąży to wiecie jakie staniki sie nosiło :ico_szoking: ) wiec normalnie nosze rozm. 75 D, ale patrze na 80 B i taki jakis mały, a ze nie chciało mi sie przymierzac to kupiłam :ico_puknij: za małe :ico_szoking: jakas ta rozmiarówka mała jest :ico_szoking: a piersi mam mniejsze niz przed :ico_szoking:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

04 paź 2007, 16:10

marta to ja dopiero mam... :ico_wstydzioch: kupilam 70 b i jest dobry :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: dajrze troche twoich...

[ Dodano: 2007-10-04, 16:11 ]
a nathan wreszcie poszedl na drzemke szalal szalal krzyczal jak go chcialam polozyc w koncu sie poslizgnal na gazecie poryczal 2 min i padl jak zloto :ico_noniewiem:
tak wiec mam teraz chwilke dla siebie obejrze serialek wypije kawke zgryze resztke akrylu z paznokci :ico_haha_01: to jest zycie

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

04 paź 2007, 16:56

julie_377, ja zawsze chcialam miec male piersi ale nawety kiedy bylam szczupla to najmniejsza miseczka to C

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość