elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 paź 2011, 15:20

ale fajnie, że izabellla już na porodówce, ale się ciesze:) Odwagi Kochana!!!!! czekamy!!!

a ja lekko podłamana, jak byłam na zajeciach podeszła do mnie health visitor - jak u nas środowiskowa - i młodego obejrzała i powiedziała, że chce byśmy jechali do szpitala na badania, bo on jest jeszcze weddług niej żółtawy, ale żebym się nie martwiła, że to rutynowa kontrola i umówiła nas na jutro na 11 nz badania, troszkę sie przestraszyłam:( no ale nie panikuję, jutro zrobia badania i mam nadzieję, że wszystko jest ok.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

06 paź 2011, 15:23

Szkieletorek właśnie bardzo łatwe :ico_sorki: dlatego się wzięłam czekam jak mi
wystygnie masa to jaja dodam i do piekarnika jak mi wyjdą to napiszę :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

06 paź 2011, 15:23

chcemy z mężem otworzyc w przyszłym roku kawiarnię z cupcake's
Ooo no to trzymam kciuki by sie udało wszystko.
Muffinki też często robię bo uwielbiam .
jak byłam na zajeciach podeszła do mnie health visitor - jak u nas środowiskowa - i młodego obejrzała i powiedziała, że chce byśmy jechali do szpitala na badania
Oooo ale gdyby było bardzo źle to wydaje mi się że do jutra nie kazała by ci czekać.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

06 paź 2011, 15:25

Szkieletorek właśnie bardzo łatwe :ico_sorki: dlatego się wzięłam czekam jak mi
wystygnie masa to jaja dodam i do piekarnika jak mi wyjdą to napiszę :ico_oczko:
Hmmm to może i ja bym coś takiego spróbowała kiedy zrobić . Bo u nas nikt tego nie robił nigdy

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

06 paź 2011, 16:00

szkieletorek, ciasto na bułeczki juz rosnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: uwielbiam takie ciasto ktore łądnie sie laczy i nie trzeba sie meczyc ;-) choc kucharka ze mnie marna :-D mam nadzieje ze wyjdą :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

06 paź 2011, 16:11

Super izabella :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: warto jednak było trochę pocierpieć :ico_oczko: a jeszcze dzisiaj mówiłam że już niedługo będziesz patrzyć na swojego szkraba i proszę :-D :-D
szkieletorek dziękujemy za przepisy:D Ja jutro może coś ukręce bo dziś to już sił nie mam.

Dzisiaj miałam wizytę u lekarza. Wszystko w porządku "goi się jak na psie" jak to stwierdziła moja doktor :ico_oczko:
A no i musiałam się obowiązkowo zważyć bo ciekawość by mnie zżarła :-D I okazało się że ważę kilo mniej niż przed ciążą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Cieszę się jak nie wiem:D :ico_brawa_01: Już nadwyżka zrzucona i to bez żadnego wysiłku :-D teraz się muszę przyłożyć i jeszcze z 6 zgubić dla swojego dobrego samopoczucia :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 paź 2011, 16:25

jeszcze z 6 zgubić dla swojego dobrego samopoczucia
ja dla samopoczucia dobrego to jaieś minimum 15 musze zgubić, ale nie wazę sie by się nie załamać, jem jak potrzebuję tyle że nie słodkości, chleb ciemny, duzo warzyw, i dużo gotowanychdań bez soli i przypraw itp, ale nie wiem czy coś mi spada, musze się zwazyc niebawem.

Ah nie pochwaliłam się, że dziś dostałam w przedszkolu list o przyjęciu elizki i od 30 listopada zaczyna przedszkole, na poranne sesje 3 dni w tygodniu, poniedziałek środa i czwartek;):) w piątek play group więc jeszcze na wtorek coś usze wynaleźć i dziecie będzie miało rozrywki, ah i pochwały same zebrałam za jej zachowanie (bo ona zostaje beze mnie na 2h jak ja mam zajecia angielskiego) że jedyna nie płacze, bawi się ładnie, słucha i tym płaczącym dzieciaczkom jeszcze pomaga:):):)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

06 paź 2011, 16:25

Elibell kochana nie martw się dawaj małemu dużo cyca :ico_sorki:
U nas na szczęście żółtaczka jednodniowa była identycznie jak u Elizy :ico_sorki:
Nie wiem czy tutaj tak robią, ale w PL to pobierali krewke na poziom bilu... zapomniałam tego słowa :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Szkieletorek na szczęście ciasto wyrosło teraz czekam bo jeszcze 3 w piekarniku.
A nie pochwaliłam za Twoje cudne bułeczki na pewno kiedyś spróbuję :ico_sorki:
No i za Twój 38tydz :ico_tort:


A ja gapa nie postawiłam za 4tygodnie mojego niuniusia za dwa dni miesiąc będzie :ico_szoking:

Marcz brawo za wagę :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 paź 2011, 16:30

No i za Twój 38tydz


A ja gapa nie postawiłam za 4tygodnie mojego niuniusia za dwa dni miesiąc będzie
własnie :ico_brawa_01: za 38 tydzień,

a tam gapa jak sie ma dwa szkraby to ma sie prawo tracić głowe i pamięć

no mają krew zbadac i mocz ponoć, nie wiem zobaczymy jutro a cyca to on co 2 h wcina albo i co godzinę, czasem już mam takie zwisy ze chyba mleka w nich brak:)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

06 paź 2011, 16:31

Elibell brawa dla Elizki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-10-06, 16:34 ]
U mnie identyczny wisielec :-D
Do mojego męża się śmieję, że mi się sutki jak u małpy zrobią :ico_oczko:
Chociaż teraz śpi 2godzinki, ale w nocy dał popalić bo od 2 do 4 dziecko spać nie chciało :ico_olaboga: A ja oczy na zapałkach miałam, on spać nie chciał a mnie oczy same się kleiły.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość