monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

27 lip 2013, 13:37

Ja Ci powiem, że nie wiem od czego to zależy z tymi laktatorami.
Czytałam opinie o tym moim b.o. i ponad 90% jest negatywnych- że nie odciąga efektywnie, jest głośny i ..bolesny dla piersi. To samo mówila siostra i koleżanka.
No ja już nie wiem- może rewelacyjnie jakoś nie chodzi cicho, nie odciąga szybko-fakt ...ale bolec mnie nie bolało, albo nie pamiętam.
Ja za mojego dałam około 180 zl ale to było 5 lat temu, wcześniej miałam zwykły apteczny ręczny szklany za 20 zł ...i tym to się dopiero odciągało szybko, sprawnie...ale mi się potłukł.
Idę o tym Twoim poczytać.

A teraz jaki masz?
*
tez czytalam ze sa rozne opinie na temat tych laktatorow. dlatego nie ma co sie w sumie sluchac i czytac tego co inni mowia bo kazdy ma inne piersi i jednoego moze bolec jak odciaga innego nie. jak sie nie sprobuje samemu to czlowiek sie nie dowie.
Ja w tej chwili mam reczny z BabyOno maz mi kupil za 44zl zaraz po wyjsciu ze szpitala zebym mogla sobie brodawki wyciagnac ale to i tak nie dalo zbyt wiele bo Patryk i tak nie umial ich zlapac bo one sa dosc twarde jakies takie te moje brodawki :ico_noniewiem:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

27 lip 2013, 13:43

:ico_szoking: :-D o! Ale sobie sprawił tatuażyk :-D Fajny! :-D Mój by się nie zdecydował. Musi szalec za synek, co!?!

A efektywnie ściągał ten ręczny?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

27 lip 2013, 15:22

To faktycznie tatuś zwariował na punkcie synka :-D
Mnie to całe karmienie przeraża. A tak wogóle my jeszcze dla synka nic nie kupujemy a dziś odwiedziła mnie teściowa ze szwagierką i dostałam kocyk i kilka ubranek., więc powoli chyba zaczniemy zabierać się za wyprawkę. Za chwilę to naprawdę te mebelki będzie trzeba kupić. Pytacie o brzuch od wt był raz mocno napięty, aż zaczął boleć, ale wzięłam doraźnie 1 tab fenoterolu i przeszło.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

27 lip 2013, 18:02

:ico_szoking: :-D o! Ale sobie sprawił tatuażyk :-D Fajny! :-D Mój by się nie zdecydował. Musi szalec za synek, co!?!

A efektywnie ściągał ten ręczny?
oj tak jest tak zapatrzony w synka jak nie wiem :-) co prawda od poczatku chcial miec coreczke ale jak sie Patryk urodzil to jest to jego oczko w glowie a to dlatego ze moj maz bardzo chcial miec dziecko bo on bardzooooo lubi dzieci i juz teraz mi caly czas mowi o drugim dziecku :ico_sorki: ja sie smieje ze jak Patryk bedzie miec 4 lata czy mniej to dopiero a moj maz juz by chcial jakby Patryk skonczyl rok gora dwa latka miec drugie dziecko. moj maz to ma juz drugi tatuaz bo jeden zrobil sobie jakbylismy po slubie w grecji tam sobie zrobil inicjaly moje a ja jego :-) on ma na nodze a ja na stopie mam tatuaz. taka fajna pamiatka z podrozy poslubnej :-)

ten reczny laktator sciagal dobrze. ja tam z niego jestem zadowolona tylko recznie to troche dlugo schodzi. :ico_noniewiem:
Mnie to całe karmienie przeraża. A tak wogóle my jeszcze dla synka nic nie kupujemy a dziś odwiedziła mnie teściowa ze szwagierką i dostałam kocyk i kilka ubranek., więc powoli chyba zaczniemy zabierać się za wyprawkę. Za chwilę to naprawdę te mebelki będzie trzeba kupić. .
mnie tez przerazalo karmienie tak jak i porod bo nie wiedzialam czego mam sie spodziewac. ale juz w dzien porodu to szlam na zywiol myslac co bedzie to bedzie i moze lepiej ze nie wiedzialam jak wyglada porod naturalny bo tak to bym bardziej panikowala a tak to jakos poszlo. a co do karmienia to po porodzie polozna mi dziecko przystawila i jakos szlo do poki mi maly brodawek nie zgryzl i potem ten bol strupki krew a w domu gozy na piersiach zapalenie piersi i wysoka temp. dala popalic. ale wszystko idzie wytrzymac dla tak wspanialej istotki jaka jest dziecko dlugo wyczekiwane :-) fajnie ze juz masz cos z wyprawki ze bliskie Ci osoby cos Ci juz daja :-) w koncu czas najwyzszy cos zaczac kompletowac :-) wiadomo na to jest zawsze czas ale jak sie wczesniej zacznie to potem juz sie o tym nie mysli.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

27 lip 2013, 19:28

Dziewczyny mam chwilke to opisze porod.

Skurcze zaczely sie od polnocy. Nieregularne, bo co 4, 3, 2 minuty. Nie jechalam do szpitala,
Bo nie bylam pewna czy to porod. Zreszta z nieregularnymi skurczami odsylaja u nas do domu. Tak cala noc skakalam.na pilce I chodzilam, bo o lezeniu nie bylo mowy. Rano zbudzilam R. Pojechslismy do szpitala. Rozwarcie bylo na 4cm o ile sie nie myle. Polozna powiedziala, ze mnie nie odesle do domu. Takze mi ulzylo, bo skurcze byly bolesne. Dostalam super sale z basenem, wygodnym lozkiem. Mialam swoja lazienke, pilke I sporo miejsca do poruszania sie. Mialam przy sobie caly czas R I polozna. Zaczynalam juz odjezdzac ok godz 11. Wtedy poprosilam o zastrzyk jakis tam na litere p sie zaczyna. No I po tym zastrzyku odjechalam, ale bol dalej czulam tylko byl taki bardziej przytlumiony bo mi w uszach dzwonilo I krecilo sie w glowie. Do tego ciagle bralam gaz. Moj maz sie super spisal. Nawet obiad zjadlam. Maz musial mnie karmic bo nie moglam sobie widelcem do buzi trafic. Pozniej poszlam do basenu I to tez byla ulga, bo die unosilam na wodzie I latwiej bylo zmieniac pozycje. Jak juz Antos przyszedl na swiat to plywal w basenie. Polozne daly mi go na moja klatke piersiowa I juz sie z nim nie rozstawalam na najblizsze 3 godziny. No tylko jak z basenu wychodzilam, ale to maz go wtedy trzymal prez jakas minutke.
Pozniej rodzilam lozysko I bylam zszywana, ale ciagle mialam Antosia przy sobie. :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

27 lip 2013, 22:26

Monika, ty łaski! Piękny brzuszek. Mój cel to wyglądać jak ty! Jestes moim wzorem szczuplaku :D
Ja miałam w poprzedniej ciąży ręczny Avent i byłam bardzo zadowolona. Niestety mi nie chciał zassać cyca i kupiłam najtańszy w aptece jaki był. Teraz juz nie używam, bo Tom ślicznie ściąga co mam w środku.

Jenny, super ze taki piękny prezent dostałaś. Fakt, juz zaraz będzie synek z wami i wypadałoby meble jakieś kupić. Na pewno sie przydadzą ;-) no i dobrze ze fenoterol zadziałał i przeszło.

zioło, z opisu miałaś dość ciekawy poród. Rodzilas we wodzie? Dobrze zrozumiałam?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

28 lip 2013, 05:53

Tibby tak urodzilam w wodzie.

Ja mam laktator swing medela. Jest super. Z Oli mialam reczny aventu I tez byl dobry.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

28 lip 2013, 08:48

Witam!

noc do bani :-( i wstałam jak zombi, głowa mnie boli, słaba jestem i ten upał..no koszmar- jest 9 rano a w CIENIU na termometrze mi pokazuje 32 stopnie.

Umrę...

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

28 lip 2013, 09:13

Tibby bardzo wspolczuje ciezkiej nocy.
U nas sie troszke ochlodzilo. O upalach mozna zapomniec.

Dziewczyny myslicie, ze moglibysmy wyjsc na 15min spacer? Np. Bude gondoli bym zakryla czyms zeby ochronic przed wiatrem.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

28 lip 2013, 09:21


Dziewczyny myslicie, ze moglibysmy wyjsc na 15min spacer? Np. Bude gondoli bym zakryla czyms zeby ochronic przed wiatrem.
jak masz pieluchy tetrowe to możesz narzucić, ale bardziej uważaj na słońce.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość