Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

29 lip 2013, 21:50

Monika, patrzę na zdj twojego Patryka i widzę ze mu sie ładnie buźka zaokraglila. Fajne puculki ma :-D

Ja dzis dostałam od fryzjerki jej laktator i na szczęście Avent którego używałam z Bobim. Najbardziej mi on odpowiada. Teraz mogę ściągać mleko w razie wyjścia gdzieś. Tom butelkę ładnie Avent załapał.
Oblozylam sobie cycka mojego rozpalonego kapustą i polałam zimna woda. W nocy przystawkę młodego do tej chorej piersi i niech sobie z niej ciągnie.
Dzis złapała mnie temp.u fryzjera. Najpierw było mi zimno a potem nie mogłam przestać sie pocic. Ale temp.spadla i czuje sie znów ok.
Teraz kolejny ibuprom o północy. Jak jutro beds miała jeszcze temp to umawiam sie na sr do lekarza po antybiotyk jakiś.

Spokojnej nocy. Mój mały wypił na kolacje z mojego odciagnietego mleka ok.120ml!!!! Teraz kima w najlepsze i mam nadzieję ze znów pospi do tej 2 max.3.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

30 lip 2013, 02:35

anza Bardzo mi przykro. Moje kondolencje.

Monika jejku Twoj Patryczek juz taki duzy jest :)

Tibby 120ml to super. Moj Antoni pije po 100ml I budzi sie co 3godz. Ja wlasnie mleko odciagam.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 lip 2013, 08:48

Zioło, to nie karmisz piersia tylko odciagasz do butli?

Ja dzis w nocy znów gorączka z dreszczami. Wziełam 2x ibuprom i przeszło ale potem pocilam sie jak szalona. Mlody mi sie też obudził o 24 na jedzonko a ja w drgawkach. Cycek mu wypadał. Denerwował sie. Ale przystawilam go do tej chorej piersi. Potem odciagnelam mleko do końca. Ściągnęłam też trochę z drugiej piersi i mam 80ml póki co w lodowce. Pewnie wyciąg słabym więcej ale byłam tak sobą ze juz chciałam mieć to odciaganie za sobą.
Kolejna podbudka ssaka po 3. I tu trochę nam zeszło czasu zanim usnal. Padł jakos po 4. Ja juz mniej popocona na szczęście i też zasnęłam.
Moja chora pierś jak na moje oko jakby mniej czerwona i goraca. Mały wisi na niej teraz cały ranek.
U nas dzis chłodniej juz :) o wiele lepiej człowiek sie czuje niż w takie upały!

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

30 lip 2013, 09:58

hej

u nas tez dzis juz troszke chlodniej od rana wieje chlodny wiaterek :-) chmury jakies sie nachodza wiec chyba cos na jakas burze sie zapowiada... moj maz wlasnie poszedl z Patrykiem na spcer a ja korzystam i weszlam chwile na neta ale zarz ide pod prysznic bo po nocy cala sie kleje :ico_zly: Moj Patryk ostatnio cos malo je na noc chyba przez te upaly. wczoraj po kapaniu zjadl tylko 60 ml i zasnal tak pieronem przy butli ze w szoku bylam... wiecej juz nie chcial zjesc i co najlepsze budzilam go zeby jeszcze troche zjadl ale nic go nie ruszalo! moglam stawac na wlosac trzesc nim a on i tak nie nie obudzil :ico_szoking: wiec juz wiedzialam ze znowu bede w nocy musiala go karmic i tak bylo o 3 dalam mu mleko bo glodny sie zrobil. w poprzednia noc to samo bylo zjadl po kapieli tylko 100 ml a o 2 w nocy musialam mu dac mleko. w ciagu dnia dopomina sie czesto teraz mleka bo pic mu sie chce a herbatka gdzies mu nie podchodzi to juz wole czasem dac mu to mleko i niech je moj skarbek i z tego wlasnie sie robi taki puculek :-) moj maz sie smieje ze bedzie grubasek z niego jak tyle bedzie jadl mleka ale jak na moje oko wlace gruby nie jest i nie bedzie. raczej zapowiada sie ze bedzie chudzina z niego heheh po mamusi :-)

tibby czemu nic sie nie chwalilas ze mialas urodzinki :ico_nienie: spoznione ale szczere Wszystkiego najlepszego :ico_prezent:

oby bol piersi szybko minal i zeby temp. Cie juz nie meczyla :ico_sorki:

Moj Antoni pije po 100ml I budzi sie co 3godz. Ja wlasnie mleko odciagam.
to duzo Ci zjada mleka :-) dopiero kilka dni ma Anthony a juz tyle je :ico_brawa_01: moja polozna to by byla pod wrazeniem wielkim... bo jak moj Patryk majac 2 tyg. jadl mi po 90-100 ml to byla w szoku

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

30 lip 2013, 10:04

Dziewczyny jak Wy dajecie rade bez snu? Dlugo tak dzieciaczki budza sie co 2 czy 3godz na mleko?Nie wiem jak dam rade. Do tego Oli, obiad, ogarniecie miesxksnia. No bo nie da sie nie sprzatsc.trzeba ogarnac.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

30 lip 2013, 11:49

Witam,
U nas tez sie ochlodzilo, odrazu lepiej, jest czym oddychac,
Mikus coraz bardziej placzliwy, w nocy o 2 do 4 nie spał, w takich momentach czuje sie bezradna i nie raz placze tez, bo nie wiem co mu jest, podejszewam, ze brzuszek go bolí, dzis od rana to samo, bujalam, zasnal na rekach, polozylam do lozeczka to tylko chwile pokimal, potem sie krecitl, marudził i ulal, teraz spi , ciekawe jak dlugo,

Monika mi w nocy pil mniej przez ta goraczke i pewnie sie nie najadl i dlatego marudzil,
A normalnie wypija mi 90ml

Czy wasze dzieci tez maja biale jezyki? Bo nie wiem czy to od mleka czy to plesniawki? Polozna dzis byla a ja zapomnialam pytac,

Tibby jak buzka Toma? Bo u nas prawie cala w krostkach, polozna kazala rumiankiem przemywac, zobaczymy czy pomoze

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

30 lip 2013, 12:18

donatka moj Antos ma bialy jezyk. Wdpolczuje nocki . Ja czuje die jak zombi.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 lip 2013, 12:21

Monika, ja urodzin wczoraj nie miałam. Imieniny to i owszem, w końcu MARTY ;) ale dziękuję za życzenia. Urodziny mam 29.08 wiec całkiem podobna data ;)

Donatka, u nas bardzo pomogło przemywanie woda przegotowana z maka ziemniaczana. Są jeszcze jakież krosteczki ale w porównaniu z tym co było to niebo do ziemi.

Nasz sapl dzis od 20-24 (tu mnie chwycily dreszcze i temp) pocycal i zasnal do 3. Potem jakks o 6 czy Chile przed sie obudził i od 6 może drzemka w wersji max 30min i dopiero teraz śpi.
Ja o śniadaniu zapomniałam i jeszcze nic nie jadłam. Muszę sie ogarnąć i wykorzystać cisze i spokój od cycomana.

Zioło, nasz Tom też mial z początku biały nalot na języku ale zeszło, to od mleczka. A co z waszym cycowaniem? Bo pisałaś o odciaganiu...

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

30 lip 2013, 12:52

A ile razy przemywalas? A na dekoldzie tez mial?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

30 lip 2013, 13:14

Dziewczyny jak Wy dajecie rade bez snu? Dlugo tak dzieciaczki budza sie co 2 czy 3godz na mleko?Nie wiem jak dam rade. Do tego Oli, obiad, ogarniecie miesxksnia. No bo nie da sie nie sprzatsc.trzeba ogarnac.
kochana dasz rade :-) ja tez myslalam ze nie dam rady przy Patryku ale jakos sie daje. wiem ze to nie to samo jak sie ma jeszcze jedno dziecko ktore juz chodzi i nim tez w jakis sposob trzeba sie zajac ale dasz rade pomysl ze ten czas nieprzespanych nocy w koncu sie kiedys skonczy :ico_oczko: ja to do tej pory czasem chodze jak zombi ale coz takie jest zycie mamy i tak wyglada macierzynstwo i z tym trzeba sie jakos pogodzic i przetrwac :ico_oczko:
Czy wasze dzieci tez maja biale jezyki? Bo nie wiem czy to od mleka czy to plesniawki? Polozna dzis byla a ja zapomnialam pytac,
to jest nalot od mleka. plesniawki wygladaja inaczej to sa takie brzydkie krosty na jezyku i w buzi dziecka. mi polozna mowila zebym czyscila ten jezyk Patryka gaza z czysta woda przegotowana. poprostu scierala ten nalot bo jesli sie zrobi on grubszy to wtedy moze wlasnie sie jakas infekcja wdac albo plasniawka zrobic. ja staralam sie mu przemywac ale nie zawsze sie to udawalo bo dziecko zamyka buzie i nie da sobie tak latwo wlozyc palca z gaza nasaczona woda ale jakos tam mu czyscilam i teraz juz nie ma takiego nalotu.
Monika, ja urodzin wczoraj nie miałam. Imieniny to i owszem, w końcu MARTY ;) ale dziękuję za życzenia. Urodziny mam 29.08 wiec całkiem podobna data ;)
aaaaa hehe widzisz ja nie popatrzylam do kalendarza :ico_oczko: ja nie obchodze imienin wiec nie patrze tez w kalendarz ... no to za miesiac bedziemy tez swietowac :-D

Moj Patryk jak mial tradzik niemowlecy to niczym nie przemywalam. sam mu zniknal. no moze raz mu buzie rumiankiem przemylam ale tylko raz bo takie mial na policzku az biale krostki jakby syfy i wtedy rumianek poszedl w ruch i zeszlo wszystko. w ogole buzke to moj Patryk mial praktycznie caly czas ladna i do tej pory ma. czasem jakas tam jedna krosteczka sie pojawi ale mysle ze to z tych upalow.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość