Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

06 lip 2007, 16:41

hej! witajcie!
to może też się skuszę na masaże :-D
moja Iga dzisiaj jakaś marudna - nie chce spać i coś ją chyba męczy...
ide się położyć na chwilkę puki jeszcze śpi

ja wciąż zapominam podawać jej te wszystkie witaminy :ico_olaboga:
a myślicie że można je wymieszać razem i podać jeden raz wszystkie?
bo jak mam odciągać mleko przed karmieniem to na ogół zapomnę bo jak mała płacze to lece szybko z cycem żeby jej dać i już za późno... a po karmieniu to ona nie zje tego... :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 lip 2007, 16:46

hmmhm... mi takiego syropku lekarka nie zalecała :ico_noniewiem: no ja jej daje te krople wtedy kiedy jestem pewna ze zje całe mleko, ale w takim razie jak podawac je same te kropelki, vigantol jeszcze jakos szłoby wcisnac bo tylko jedna kropla ale ten cebionmulti, to juz gorzej, wogole to na samym poczatku raz jej dałam do buzi i jakis taki grymas zrobiła ze juz wolałam nie ryzykowac :ico_nienie:

ja dzis ide na łatwizne, nie robię obiadu, zamawiam pizze, ale A. bedzie miał niespodzianke jak wróci z pracy :-D

czas troche odpoczac :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-06, 17:05 ]
dziewczyny mozna spisac sobie wasze nr gg?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 lip 2007, 17:58

ladybird23, nie kazde dzieck musi pic ten syrop
a jesli chodzi o te kropelki to ja podaje rozniez zakraplaczem
wogule to dzisiaj postanowiłam że jesli podam małej cos do picia (a lekarka kazała rumianek) to podam jej to tez tym zakraplaczem
moze ten rumianek troszke rozrzedzi jej te kupki bo zal na nia patrzec jak sie meczy

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lip 2007, 18:17

O raty...tyle napisane...hm....

więc tak..(nie zaczyna się zdania od a więc! :ico_nienie: )...Mordko kochana, mówiłam że polubi?kto by nie lubił! ja też bym tak chciała.... :ico_haha_02: Hania to aż brzucha wypina przy masowaniu...A najbardziej lubi potrząsanie nóżkami, uśmiech jak marzenie...

Gosiu to rozumiem, że kłótnia była o to, że D nie pomaga... :-D I pomogło... :-D No, nie ma to jak wywalić kawę na ławę...Ja mojego teraz terroryzuję grafikiem! :-D Bo on zrobił tylko 2pozycje i do nie w pełni, a ja... :ico_szoking: latam jak wściekła...Pranie, prasowanie, szorowanie okna, lodówki, szafek, odkurzanie...no i cyc, kupa,masaż... :ico_zly: A J wraca z pracy i mówi..."o, widzę, że troszkę już zaczęłaś tam sprzątać" :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Tak nonono! TROSZKĘ zaczęłam!!!
I nie spinaj się tym obiadem...Powiem Wam, że jakbym jeszce miała obiadki gotować, to już bym na oddziale dla nerwowo chorych była...J by usechł z głodu, a ja jadłabym mrożonki... :-D

Ewcik nie mam pojęcia jak ze znieczuleniem...Ale jak się dowiesz, to daj znać, bo ja chyba muszę też się wybrać do dentysty...i boję się...bo ja też bez znieczulenia to wytrzymuję tylko malutkie ubytki...

Ladybird ja vigantol dawałam na łyżeczce z mlekiem...bo jak się wlewa do butli, to jest ryzykko, że mała nie wypije wszystkiego i klops...A teraz daję devikap, to zakraplam sobie na pierś...Tyle, że czasem zdąży spłynąć i chyba od dziś znów na łyżeczce zacznę. Debridat dawałam zakraplaczem, wygodnie! ale już tego gówna nie daję...Hania chyba na to uczulona, bo zawsze wrzeszczała, a teraz spokój...No i nawet nie ulewa ostatnio, tfu....tfu...odpukać! Ale jak coś mam podać jej, np. wodę koperkową, to zakraplaczem, bynajmniej się nie zakrztusi! Więc Jagódko powodzenia i dobrze, że się sprawdza, to się nie stresujesz!

A!Ladybird GG spisz koniecznie! jak nie działa TT, to można sobie pogadać...No i możesz podać przez GG swój nr komórki, to też zawsze jakaś łączność...

A ja...chwila przerwy w bieganinie...Zaraz :ico_odkurzanie: znowu...Ja chyba zwariowałam!? no ale cóż...ktoś musi to robić nie? bo jutro znowu inne prace domowe, więc to już dziś odpękam...A potem?kolacja i jak tylko Hania zamknie słodko oczęta, to padam razem z nią...Jestem wykończona...jak dzień świra normalnie...nie macie wrażenia, że gracie w filmie dzień świstaka???bo ja tak.. :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

06 lip 2007, 20:30

zborra pisze:nie macie wrażenia, że gracie w filmie dzień świstaka???bo ja tak..

hehehe wyjęłaś mi to z ust/palca(? :-D )
a ja właśnie się zdrzemnęłam dwie godz :ico_szoking: ale faaaaaaajnie :ico_brawa_01:
idę teraz spreparować te witaminki z mleczkiem bo zaraz będzie ryk i karmienie

[ Dodano: 2007-07-06, 20:42 ]
qrcze nie wiem czy dobrze robię ale zmieszałam wszystkie witminki z mlekiem i podam jej razem ... :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 lip 2007, 20:54

anza ja mieszam witaminki razem, ale chyba jutro kupie taki zakraplacz, mozna to wogole kupic ot tak??i zaczne podawac moze faktycznie lepiej beda przyswajane te kropelki :ico_noniewiem:

zborra ty nie przesadzaj z tym sprzataniem, nie wierze ze z dnia na dzien tak sie u was nabrudzi, ze codziennie :ico_odkurzanie:
a poza tym dzieki, nr gg spisany :ico_oczko:

Moj A. wrócił o 18:30 z pracy zjedliśmy obiecaną pizze, wypił piwko i poszedł spac, bo jest wykonczony, a ja??mam sobie poczekac az mała sie obudzi i obudzic go na kąpanie jak bede chciała :ico_puknij:
:ico_szoking:
cały dzien sama i jeszcze teraz tez siedziec samemu i czekac :ico_nienie:

Jutro raczej nie wpadne, moze w niedziele, nie rozpisujcie sie za bardzo tak co nadąże z czytaniem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 lip 2007, 21:15

zborra mialas racje ... kacpiemu tez najbardziej podoba sie potrzasanie nozkami :-D sprobowalam tez masazu pleców z tej samej stronki...byl zachwycomy i zaraz po tym masazu zasnął :-D jeszcze raz wielkie dzieki :ico_sorki: anza, witamin nie powinno sie mieszac ..najlepiej podawac oddzielnie i w przerwach kilku minutowych ...a jesli juz musisz podawac wszystkie razem to nie mieszaj ich np. na lyzeczce tylko prosto do buziaka zakraplaczem i daj maluchowi trosze czke picia albo mleczka po nich sie napic:)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lip 2007, 21:55

Ladybird wiesz, powiem tak...Jak wózkiem z dworu wjadę, a pogoda taka...to spod kółek się sypie...A mężulo kuchnię robi i ciągle biegają jak ze sraczką, do tego pies...no i tym sposobem trzeba :ico_odkurzanie: Ale nie co dzień...Jednak koniec tygodnia się zbliża, jutro goście, więc nie miałam wyjścia...Za to po weekendzie...tę czynność przejmuje mój J według mojego grafika...A mnie zostanie jedynie pozmywanie podłóg i sprzątanie łazienki :-D Jestem sprytna nie?
Za to dziś narobiłam się jak osioł...Jeszcze pościel zdążyłam :ico_prasowanko: zanim Hania się obudziła! :ico_brawa_01: Potem masażyk z kupą! :-D kąpiel, wygłupy, cyc...i poszłam na kolację. J ją odbeknął i położył. Ja poklikam chwilę, <prysznic> i lulu...

No to miłej nocki i jutrzejszego dnia wszystkim! niech wreszcie przestanie padać!!!
A ja się niezmiernie cieszę, że jutro sobota...J będzie mógł trochę pomóc... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

07 lip 2007, 09:38

o rety chyba pierwszy raz jestem tu pierwsza :ico_oczko: :ico_szoking:
dzień dobry lecz ponury i zimny i wietrzny i łeeee..........

a ja jeszcze o tych witaminach przynudzę... bo mam takie z dozownikiem to jak je podać zakraplaczem a poza tym bałabym się że mi wpanie więcej niż jedna kropelka (vigantol) albo więcej niż trzy (cebionmulti)... :ico_noniewiem: chyba jednak zostaje mi łyżeczka i odciąganie i podawanie każdych przed innym karmieniem czyli 4 razy dziennie :ico_szoking: :ico_olaboga:

chyba zrzędzę... ale coś mi się ostatnio problemator włączył... wszystko mnie wkurza i dołuje i wszędzie widzę mega problemy... może to dlatego że za tydzień wyjeżdzamy na urlop a ja się nie czuję na to gotowa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

07 lip 2007, 09:58

hejka .......
moj maluch w nocy rewelacja ....... tylko ten starszy sie obudził choc juz tego nie robi i cos popłakiwał........
a ja wczoraj do polnocy byłam na imprezce hehe kolezanka urodziła i zesmy opijali ihihi zaszalałam ale nie piłam hehhe tylko rano ciezko było wstac
a dzis znowu pada ......co ja zrobie z tymi dziecmi hmmmmmmmm

http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=53994
prosze o zasilenie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości