malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

15 wrz 2007, 10:23

Witajcie, maly spi wiec moge troche odpoczac. Ja pochlaniam duzo biszkoptow, mam wielki apetyt na slodycze. Ostatnio zajadam tez ryz preparowany bo od tych biszkoptow to za bardzo utyje.. Mam ochote na jakiegos batonika czekoladowego albo na delicje pomaranczowe ale jeszcze troche poczekam.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 wrz 2007, 10:24

Witajcie...
dziekujemy małolata za miłe słówka.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Twój Kubuś wygląda superowo z tym smoczusiem.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i fryzurkę ma super !!!!!
moja Milena nie chce monia...wypluwa.

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

15 wrz 2007, 10:25

U mnie ta kreska na brzuchu tez pojawila sie dosc pozno, w ostatnich tygodniach ciazy i jeszcze jest ale juz coraz mniej widoczna.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

15 wrz 2007, 13:03

witajcie ja niestety nie moge do was czesto zagladac malutki nie daje..ma kolki :/ i czesto mi placze..coprawda od 3 dni (zeby nie zapeszyc) jest lepiej..wkleje foteczki :
TU Z MAMUSIA :)
Obrazek
Obrazek
A TU PO KAPIELI
Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 wrz 2007, 13:08

Witaj Sylwia,
Kubuś śliczniutki i chyba bardzo podobny do tatusia... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
pięknie wyglądacie... Kubuś duzy chłopczyk... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam nadzieję, że kolka mu szybciutko przejdzie i wszystko się unormuje.

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

15 wrz 2007, 14:25

Sylwia sliczniutki kubus. Sliczne zdjecia. Trzymam kciuki zeby Kubusiowi kolka przeszla i zeby nie plakal. Trzymajcie sie.

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

15 wrz 2007, 15:00

Sylwia, piękna para z wasObrazek a co do kolki to my jak narazie (tfu tfu) obyło sie bez... Może to zasługa podawania najpierw infacolu a teraz espumisanu...... Co by nie było to kolki nie ma Obrazek
Dziś piierwszy raz wypuściliśmy sie z menżem na zakupy do selgrossa a Natala została z ciocią, jak wróciliśmy po 3 godzinach to ją musiałąm mocno poprzytulać bo tak się za nia wytęskniłamObrazek a ona była ponoć przegrzecznaObrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 wrz 2007, 15:51

Abegano a dlaczego podajesz Natalii espumisan? a wczesniej infacol?
Natalkę bolał wczesniej brzuszek?miałas jakieś problemy że pediatra przepisała ci te leki? bo juz nie pamiętam... :ico_noniewiem: pewnie pisałaś....a mi wyleciało z głowy....

a czy infacol i espumisan są na receptę? espumisan podawałam kiedyś Mikołajowi jak był malutki....tak zapobiegawczo...pamiętam wtedy był w zawiesinie ... no i na receptę. nie wiem jak teraz....

[ Dodano: 2007-09-15, 15:58 ]

Moja Milena nawet pół godz. z trudem wytrzymuje beze mnie.... jak polecę to sklepu...
a jak wracam to czasem już na klatce schodowej ją słyszę....
a tata albo dziadek bujają na rączkach.... :-D :-D :-D :-D :-D i uspokajają .... z marnym efektem... :-D :-D :-D :-D
a dodam, iż mała wcale wtedy nie jest głodna.... a jak tylko ja ją wezmę na rece ...to już spokój.... nie ma to jak MAMA :ico_oczko: :ico_oczko:

oj nie da mi się panna rozkurczyć....ale się pocieszam, ze Milenka z dnia na dzień jest starsza i będzie juz coraz lepiej... :-D :-D :-D :-D


brawa dla Natalii... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: grzeczna dziewczynka!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 wrz 2007, 16:04

Czesc Lipcoweczki :-D VIOLU te kropeli sa bez recepty ale skuteczniejszy jest infacol my uzywamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

15 wrz 2007, 16:24

Hello laseczki, a ja nachwilke tu zajrzałam bo czeka mnie jeszcze sprzatanko, a wieczorkiem gości mamy mieć :-)
A od rana na mieście z maluszkiem byłam na zakupkach :-D i kupiliśmy maluszkowi już śpioworek na zimę do wózeczka, taki super z polarkiem, wiec nam dziecinak nie zmarznie :-D Jak później dorwe się do aparatu to wam cykne fotkę i wkleje
Sylwia nie martw się niedługo Kubuś bedzie miał już problemy brzuszkowe za sobą :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość