Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

17 paź 2007, 10:35

Kiecuszka juz wisi w domku :ico_brawa_01: Wszystko juz mam biustonosz, majteczki, ponczoszki, stroik do włosów, bolerko, rekawiczki , bizuterie.Jutro ide do fryzjera na balejaż i strzyzenie. zamówiłam juz tez ozdobe na samochód. tak wiec raczej wsyztsko jest juz pozałatwiane. A i obraczki oddalismy do odnowienia, po przez 2 lata troszku sie zużyły.


Zmykam teraz.Moze bede pozniej.
Buzka :ico_buziaczki_big:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 paź 2007, 10:59

szczako kup sobie witaminki juz teraz...w polsce to chyba Falvit jest najlepszy... no i salata... jedz duzo salaty bo to zrodlo kwasu foliowego :-) no i duzo relaksu ... przede wszystkim na tik taku, na watku majoweczek :-D :-D :-D

k@tk@... no to wszystko juz gotowe! czekamy z niecierpliwoscia na zdjecia z imprezy... ach... chcialabym jeszcze raz przezyc ten dzien... :ico_haha_01:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

17 paź 2007, 11:05

MONIKAB fr, kwas foliowy łykam od ponad pół roku :) Zaczęłam, jak tylko odstawiłam tabletki. Zaraz polecę na ryneczek kupić sałatę i pomidorki.
I zerknę na ten Falvit. Dzięki. :)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 paź 2007, 11:10

nie ma sprawy :ico_oczko: i jeszcze do tej salaty i pomidorkow to mozesz kupic sobie rybke... sa super zdrowe
bogatym źródłem żelaza jest mięso, żółtko jaja, ryby. Jedz je zawsze w towarzystwie produktów bogatych w witaminę C, która ułatwia wchłanianie żelaza :-D

docienka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 09 maja 2007, 22:47

17 paź 2007, 11:38

ej a teraz jest ten nowy Prenatal dha dla kobiet w ciąży.Ja miałam sobie kupić ale teraz już nie będzie potrzebny.Wiecie,że jak się dowiedziałam,że jednak będę miała tą laparotomię,to nie chciałam podpisać papierów?Byłam już po czyszczeniu,ale miałam nadzieję,sama nie wiem na co.I z tą operacją,to tak jak bym po pysku dostała.Już zaczynałam się żegnać,chciałam się wykrwawić,myślałam w duchu,że pójde tam,gdzie są moje maleństwa.I nie wiem dlaczego jednak to zrobiłam,dlaczego podpisałam.Chyba dlatego,że pomyślałam o rodzinie.O mamie,o moim Misiu.Nie mogłabym ich tak poprostu zostawić.Bałabym się o nich.I zostałam razem z nimi.Na jak długo?Nie wiem.Pewnie do kolejnej takiej histori,bo następnym razem żadnych papieró nie podpisze,nie będzie juz żadnej operacji,nie zgodze się na to bo nie wytrzymam psychicznie.

[ Dodano: 2007-10-17, 11:41 ]
A jak w końcu wróciłam ze szpitala to myślałam,że popatrze na wasze suwaczki,i zrobi się lepiej,że zobacze,ze nie każde dzieciątko na świecie umiera.A tutaj co?Takie wiadomości,nie dość że ja to jeszcze i K@tk@.Myślałam,że chociaż jej się uda,że wszystko będzie w porządku.I może nie powinnam tego tutaj w tym momęcie pisać,bo to mogło zaboleć,przepraszam K@tka jakby co.

[ Dodano: 2007-10-17, 11:46 ]
MONIKAB fr, ja u tej Twojej fasolki widze...ucho!!Mówccie co chcecie ona ma swoje malutkie uszko;]Sweet.

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

17 paź 2007, 12:12

Chej dziewczynki trochę was poczytuje i chciałabym wam coś poradzić tzn tym mamusia które będą starać sie o dzidzie chodzi o kwas foliowy trzeba go zacząć brać dużo wcześniej przed samym planowaniem ciąży ja jak tylko Bartek zmarł to lekarz mi poradził żeby go już brać i przed ciążą z Oli brałam go już ponad rok kwas foliowy to BARDZO ważna sprawa wiec zacznijcie brać go już teraz on nie zaszkodzi a może dużo pomóc ale pamiętajcie ze każde witaminy dla kobiet w ciąży zawierają kwas foliowy i nie trzeba go brać wtedy dodatkowo ale przed planowaniem brać po jednej tabletce dziennie to nie jest drogie i bez recepty można to dostać...to tyle na ten temat...

K@tk@ dobry lekarz to podstawa a widzę ze takiego masz i wież mi że kiedy będziesz robić wszystkie potrzebne badania w ciąży to będziesz czuła się bezpieczniej a kobieta dużo zniesie dla swojej zdrowej i donoszonej dzidzi.... :ico_oczko:
Ściskam was mocno :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

17 paź 2007, 12:44

ale ten watek jest dla mamuś które już w ciąży są

Prenatal lepszy niż Falvit tak mówi mój ginekolog

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

17 paź 2007, 15:16

babe_boom, ale pisz tu też mamy które w ciąży nie są...a jak Tobie coś nie pasuje do mnie to wal śmiało na priv zapraszam :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 paź 2007, 15:30

K@TKK@ kochana porobicie wszystkie badania i wyjdzie prawdziwa przyczyna i napewno sytuacja sie nie powtorzy :-D bedziecie mieli sliczna i zdrowa dzidzie :ico_oczko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

17 paź 2007, 15:46

Paulinko82 ja np. nie przerwałam zazywania kwasu foliowego po pierwszej stracie i teraz tez cały czas zazywam. Wiem, ze to bardzo wazne.

docienko smierć swojego drugiego dzieciątka bardzo przezyłam i bede nadal je opłakiwac. Ale tak samo mocno boli mnie, gdy cierpia inne kobiety tak samo pragnace dziecka, ktore spotykaja podobne historie do mojej. Rozumiem Ciebie doskonale.

I bardzo martwie sie o a$ske i Malgorzatke żdnych wiesci od nich nie ma. Kciuki za nie trzymam calutki czas i nie puszczam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość