Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 mar 2008, 10:40

czesc

CleoShe fajne zdjecia
ja przebieram Majke tylko jak kupke zrobi w nocy a tak nie chce jej rozbudzac bo wtedy godzina z snu wycieta

no i wlasnie dzisiaj pannica spi ze mna w lozku od 4 bo zrobila kupke no i nie chciala usnac wiec ja wzielam jak sie przebudzilam o 6 to ona jeszcze nie spala

Renia moja Majka tez uwielbia lapki do buzi klasc czasami z jednej strony ma smoka a z drugiej raczke

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 mar 2008, 10:51

Udało mi się :-)
Wklejam kilka fotek Uli o poranku:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu Ulek wygięta w rogalika:
Obrazek
I ta pozycja mnie niepokoi, ale neurolog powiedziała, że to jest normalne u niemowlakow. Wolę to jednak skonsultować z innym lekarzem i już wpisałam Uleńkę na listę oczekujących do innej P. neurolog, jest podobno swietna.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 mar 2008, 11:29

Mój Artur jak się rozciąga po rzebudzeniu to też taki rogalik z niego wychodzi :ico_haha_01:
A Ula tak śpi? czy tylko czasem taką pozycję przybiera?

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

12 mar 2008, 11:36

Witajcie kobiety :-)
moja żabka zasnęła,więc mogę na chwilkę usiąść do kompa
CleoShe,pinko śliczne fotki Waszych Skarbów :ico_brawa_01:
Dziewczyny,muszę pochwalić moje dziecko(oby się tylko nie zepsuło :ico_oczko: )Ostatnio maja budzi się w nocy tylko raz na cyca,wytrzymuje między karmieniami po 6 godzin :ico_szoking: ,wieczorem je ok.20-21,potem w nocy ok.2-3 i rano ok.8,nie wiem czy to tak okazjonalnie,czy może częściej tak będzie :ico_haha_01: Wogóle w ciągu dnia jak nie śpi,to nie muszę już cały czas być przy niej,potrafi się sama na chwilkę zająć,np gadając ze zwierzakami z karuzelki,albo pszczołami z pościeli :ico_haha_01:
I to by było na tyle,obudziła się i jest bardzo głodna,w ciągu dnia nadal potrzebuje jeść co 3 godzinki więc spadam zanim postawi cały blok na równe nogi swoim wrzaskiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 mar 2008, 12:25

pinko, o naewt znalazłam tego rogalika z tatusiem :ico_haha_02:
Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

12 mar 2008, 13:32

Hej!

..dawno do Was nie zagladalam, ale jakos nie bylo kiedy i weny do pisania tez malo... :ico_oczko: Teraz mam chwile, bo Pawelek sobie ucina drzemke na balkonie... :ico_haha_01:

Justyna ja uzywam od samego poczatku do prania proszku Lovela i jesli chodzi o mnie to jest OK.

Marcia, super fotki = super miejsce.... no i Krzysiu jaki fotogeniczny.

Wogole sliczne te Wasze bobaski!!!! :ico_brawa_01:

Jesli chodzi o lezenie na brzuszku u mnie nie jest tak zle, jak jest w humorze to kilka lub kilkanascie minut polezy, ale musze go zabawiac, zeby za szybko mu sie nie znudzila ta pozycja, ale staram sie klasc jak najwiecej, bo faktycznie to pomaga na brzuszek.

Jesli chodzi o karmienie, to ja troche dokarmiam butelka (Bebilon 1), przewaznie wieczorem, wtedy jestem pewna, ze jest najedzony i dlugo i spokojnie spi :-)

Ja raczej w nocy nie przewijam, chyba ze ma bardzo mokro, bo kupy raczej w nocy mu sie nie zdarza robic. Przewaznie przewijam go juz nad ranem.
Jak moj Pawelek byl mniejszy to bardzo czesto spal w takiej "wygietej" na rogalika pozycji, ale teraz juz jakos nie spi tak, przewaznie na plecach spi.

Na razie uciekam.
Milego dzionka!

Buziaczki dla Wszystkich!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 mar 2008, 14:21

pinko wlasnie mialam ci wczesniej napisac ze nie trzeba w podpisie tylko wystarczy w samy poscie wkleic adres zdjecia
no i fajne zdjecia Ulki

my juz po spacerku teraz obiadek ugotuje i na silownie

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

12 mar 2008, 14:22

Pinko, ale Ulcia ma czuprynkę. I mój Norbert ma takie same skarpetusie z biedronkami grzechoczącymi :-D . Ma je akurat na tym zdjęciu z tatusiem w moim podpisie.

A Norberta jeszcze na takim "rogalu" to nie przyłapałam :ico_haha_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

12 mar 2008, 14:25

pinko, moja Julka często tak spała a jest zdrowa ma już 4 latka bałam sie ale wszystko było ok.Dzisiaj mam spotkanie z koleżanka z liceum idziemy do innej koleżanki na pogaduchy nie widziałyśmy się jakies dobre 6 lat.Więc zmykam sie przygotować i dzieci ubrać bo niestety spotkanie z dziecmi na głowie bo cyca mężowi nie zostawie pa.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 mar 2008, 15:39

My już po spacerku, musiałam szybko Ule karmić, bo już włączała syrene... Spacer udany, choć pod koniec złapał nas deszcz i zmokłyśmy, nie mam niestety foli przeciwdeszczowej. Jutro pojde kupic :-)
Renia0601 pisze:A Ula tak śpi? czy tylko czasem taką pozycję przybiera?

Taką pozycje przybiera podczas snu, za kazdym razem. Skoro piszecie, że to nic groźnego, to się cieszę, ale nie zaszkodzi mieć małą pod lupą.
CleoShe pisze:I mój Norbert ma takie same skarpetusie z biedronkami grzechoczącymi :-D

Ano rzeczywiście, dopiero teraz zobaczyłam. Koło mnie w sklepiku sa jeszcze z innymi zwierzatkami takie skarpetki, są bardzo sympatyczne ;-)

Teraz zmykam jakiś obiadek przygotować... :ico_obiadek: miłego popołudnia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość