Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 paź 2007, 22:57

Obrazek

Obrazek

Obrazek

czesc dziewuszki
wpadlam wkleic kilka fotek z dzisiejszej wizyty u znajomych na obiadku hihi wrocilismy juz po kolacji hihi z pelnymi zoladkami hihi
leos juz byl zmeczony i po powrocie glosno domagal sie kapieli i cycka
i do tej pory jeszcze sie kreci
niby spi a co jakis czas wydaje krzyk...

dzionek minal tak szybko.. i znow koniec weekendu...
tak milo bylo zasypiac z mezulkiem, bo tylko w weekend potrafi wytrwac do poznejk godizny ze mna hihi a potem wspolny prysznic i spanie dzis do 11 hihi wspaniale hihi
wiec choc dzis poloze sie z adasiem, bo obudzimy sie juz o zupe;lnie innych porach..
ach.. takie zycie!!!!
do jutra kochane

kasia gratuluje decyzji o studiach... !! napewno nie jestes wariatko. studia beda dla ciebie pasja i wyzwaniem i dzieki temu tez przyjemnoscia.
bedziesz znawca allergi i dzieki temu bedziesz m ogla pomoc swojemu dziecku bo jka widac angielska sluzba zdrowia jest do bani :ico_olaboga:

martucha
jak milo uslyszec takie komplemenciki co??? tego nam kobietom trzeba. zwlaszcza po porodzie kiedy samoocena spada radykalnie hiih

delfinka strasznie mi przykro!!! ze cala trojka tak sie meczy!!! co do angielskiego podejscia to normalnie szkoda slow :ico_olaboga:

dobrze ze masz mamcie lekarke... sama sobie swietnie radzisz.. o niebo lepiej niz z pomoca niezdatnych ang lekarzy...
zdrowka dla was kochani

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

07 paź 2007, 23:08

hey moje kochane!!
Na poczatku witam goraco nowe przyszle mamuski a na razie szczesliwe ciezaroweczki, :-D :ico_brawa_01: monika83 i Nipper witajcie u nas i piszcie czesto,bo inaczej bedziemy sie Wam snily po nocach!!!hihi :-D
Ivon tak jak Marta juz wspomniala nie mozna okreslic jednoznacznie gdzie sie ile zarabia,bo wiadomo zalezy od pracy i od stopnia znajomosci jezyka.Dlatego nie wiem nawet co Ci odpisac..wiadomo,ze w wiekszych miastach jest moze wiecej mozliwosci znalezienie pracy,ale co ze soba idzie w parze wieksza jest ilosc kandydatow czyli wieksza konkurencja,wiadomo ceny mieszkan jezeli chodzi o wynajem beda o wiele wyzsze np w Londynie niz w miejszych miasteczkach...pewnie Ci i tak nie pomoglam za wiele tym moim wywodem :ico_noniewiem: ale pytaj sie jak masz jakies watpliwosci na pewno sprobujemy Ci pomoc lub doradzic na tyle ile mozemy.. :-) :ico_haha_02:
Delfinko ale Was ta grypa dopadla,matko pewnie padnieci jestescie,bo to ponoc straszne chorobsko,zdroweczka dla cale Waszej rodzinki a w szczegolnosci dla Mayusi,mam nadzieje,ze juz tylko lepiej i ze apetyt jej wroci ze zdwojona sila....a na to jak Was potraktowali to lepiej nie skomentuje :ico_olaboga: buziole wielkie i pisz jak bedziesz w stanie co tam u Was.. :ico_buziaczki_big:
Martus a jak Franio sie czuje???mam nadzieje,ze juz troszke sie choc polepszylo,bo ciotki sie naprawde martwia jak slysza,ze mu cos dolega...
A jak tam spotkanie z nasza Emilka,doszlo do skutku,mam nadzieje,ze tym razem choc wiecej fotek popstrykalyscie chociaz...gratulacje dla znajomej z okazji urodzin dzidziusia!!!
Sandrusia no wreszcie sie pojawilas,bo juz zaczynalysmy sie martwic co z Toba,,,,zaniedbujesz na ostatnio....wrrrr :ico_nienie: :ico_placzek: :ico_noniewiem:
Madziorka a kiedy tesciowa przylatuje i na ile?Wasz Leos to niezle wycalowany przez kobietki z rodzinki..od malego bedzie calusny..hihih
Kasi.k super pomysl,trzymam mocno kciuki za pomyslne zdanie testow nasza przyszla studentko...mam nadzieje,ze ta wysypka zejdzie szybciutko Vikusi...super,ze juz tatus przylatuje :ico_brawa_01: ,wyobrazam sobie jak sie steskniliscie za soba.. :-D brawa dla Vikusi za poczatki raczkowania :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
Kasiula widze,ze Wasza rodzinka tez sie doksztalca.Lenka pewnie zadowolona,ze sie wyszaleje obok w pileczkach...wklej jakies fotki chociaz,nie dosc ze tak rzadko sie pojawiasz to nic nie wklejasz :ico_placzek: :ico_placzek:
My wczoraj wybralismy sie do Birmingham,ludzi bylo mnostwo,ze musielismy sie trzymac siebie,bo bysmy sie zgubili..hihihi...centrum zakorkowane,dobrze,ze znalezlismy parking... :ico_olaboga: wrocilismy wieczorem po calym dniu zakupow,kasy wydalismy :ico_olaboga: :-D ,ale co tam...hihi...Vinee miala radoche,nie obylo sie bez niespodzianej,przesikala spodnie,wiec musielismy cala ja zmieniac,i jeszcze w ubikacji sie zesikala na podloge i chciala wejsc w kaluze :ico_olaboga: :-D wariowala na calego,cale szczescie,ze choc chwile siedziala w wozku,bo inaczej bysmy padli w polowie zakupow... :-D przy wyjsciu z kazdego sklepu musiala powiedziec bye-bye kazdemu ochroniarzowi i ekspedientkom..wracala sie po 100 razy,zeby im pomachac...ale najwiekszy ubaw miala w Gapie w przymierzalni,a ze drzwi tam byly drewniane i mialy luke od doly tak wiec zagladala do kazdej z osobna wkladajac glowe u dolu i mowila a kuku i bye-bye ludziom jak sie przebierali.... :-D :ico_olaboga: :ico_haha_02: ludzie pieli z smiechu,a ona kleczala z glowa na dole z usmiechem do ucha do ucha..pozniej juz padla w aucie spowrotem...a ja dzis nawiasem mowiac nog nie czuje :ico_oczko:
Dzis po poludniu wybralismy sie na miasto do nas,bo pogoda dosc ladna,czytaj nie lalo.. :ico_haha_01: Bablu jutro ma nocki do czwartku,a pozniej tydzien urlopu,,,hurraaa... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wklejam fotki z dzis:-)

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-10-07, 23:11 ]
Madziorka ale super usmieszki Leosia,boskie!!! Jaki strojnis z niego w koszuli :ico_haha_01: :-D :ico_brawa_01:
Marta Ty sie chyba kiedys poszukiwalas H&M w Belfascie,sprawdzalam na ich stronie i wyglada na to,ze nie maja u Was...jest w Dublinie,ale o Belfascie nic nie bylo.. :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 07 paź 2007, 23:16 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 2 razy.

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

07 paź 2007, 23:13

Hej Mamuski!!!
Oj juz nie moge!!! WYC MI SIE CHCE Z BEZRADNOSCI!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Maya dalej ma biegunke :ico_placzek: , pojechalismy do szpitala, po paru godzinach :ico_szoking: zostalismy przyjeci, zostalismy odeslani z kwitkiem :ico_placzek: , tzn wedlog pani doktor biegunka sama przejdzie, a Maya musi duzo pic, zeby sie nie odwodnic :ico_zly: to mi doradzila :ico_puknij: sama bym na to nie wpadla :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: . Kuba wyszedl szybciej niz tam wszedl, po prostu chyba nie chcial jej udusic :ico_noniewiem: .
Mam nadzieje, ze do jutra samo przejdzie :ico_olaboga: , zartuje oczywiscie, kolega pozyczyl nam wegiel i jej podalam nie wiem czy dobrze czy zle podalam i jak narazie jest ok.
Troche sie martwie bo Maya nie siusia :ico_olaboga: , mimo iz podaje te elektrolity.
Mam juz dosc... Ja chce do domu... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Dobrej nocki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 paź 2007, 23:13

ilonka zazdroszcze zakupkow w bullringu hihi moze tez mi sie uda tam pobuszowac w listopadzie.. hihi
vinee szalona jak zwykle, i slicznie wyglada jak zawsze oczywiscie.. ach stroisz ja naa maxa hihi
tesciowa wpada na 10dni za 2 tygodnie hihi

dobra uciekam bo tesc szykuje sie do snu a laptopa do lozka nie biore :ico_nienie: bo to grozi wciagnieciem sie na maxa do poznych godzin hihi
papa

[ Dodano: 2007-10-07, 23:15 ]
delfinka boze masakra.. co za idioci!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
daj jutro znaka jak maycia!!!!

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

07 paź 2007, 23:20

A wiesz Madziorka,ze nawet przez chwile sobie o Tobie pomyslalam,ze mialabys tam raj...hihih :-D
Delfinka po prostu koszmar... :ico_olaboga: :ico_placzek: ja Was tak mogli odeslac.. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: jak my bylismy jakis czas temu w szpitalu z Vinee jak dostala nagle goraczki,to zajeli sie nami naprawde super,nawet nie chcieli nas wypuscic,ale nie bylo potrzeby,zeby zostac dluzej,bo Vinee zadnych innych dolegliwosci nie miala...
Trzymam mocno kciuki,zeby Maycia wyzdrowiala szybko...Boze jak szkoda mi jej slicznotki...Trzymaj sie mamusko!!!

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

07 paź 2007, 23:30

Dzieki dziewczyny! :ico_sorki:
Ale tak naprawde to wszystko moja wina, moglam pomyslec i kupic leki na tego typu przypadlosci w Polsce :ico_puknij: mam tych lekow od groma ale o tych jakos nie pomyslalam z mama :ico_placzek: .
Naprawde jakis zmutowany wirus nas dopadl bo nie dosc, ze my bylismy chorzy to dzis nawet psine zlapalo :ico_placzek:
Ale nie napisala z tego wszystkiego najwazniejszego, Pani doktor stwierdzila, ze Maya sie w glowe uderzyla i dlatego te torsje i rozwolnienie :ico_placzek: :ico_puknij: :ico_placzek: :ico_puknij: :ico_placzek: :ico_puknij: , ale my tez musielismy sie w glowe walnac, ze wogole do tego szpitala pojechalismy i do nich dzwonilismy.
Moja mama od razu powiedziala, ze to grypa zoladkowa zanim nas wzielo, pani doktor na to nie wpadla.
Tak sie Martwie ile Maya schudla bo ostatni posilek w czwartek o dwunastej jadla :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , a torsje sie w czwatrek wieczorem zaczely, nie mam slow i sily.
Wiecie boje sie tu byc, Boze jak cos nam sie stanie to kto nam pomocy udzieli??? Oj zle ze mna!!! :ico_placzek:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

07 paź 2007, 23:37

Delfinka nie mow,ze to Twoja wina,bo tak nie jest :ico_nienie: ...przeciez skad moglas przewidziec,ze tak Was dopadnie grypa zoladkowa :ico_olaboga:
Po prostu szkoda slow,powinnas miec home visit,bo jak mozna isc do szpitala jak wszyscy chorzy i slabi jestescie... :ico_olaboga: wyobrazam sobie jak sie martwisz o Mayusie,ale na pewno bedzie juz jutro lepiej,zobaczysz...a pozniej nadrobi z apetetem.... :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 paź 2007, 23:45

DELFINA pisze:Ale tak naprawde to wszystko moja wina, moglam pomyslec i kupic leki na tego typu przypadlosci w Polsce

Delfina przestań!!!!!! a od czego tu są te konowały ?????????? nie mozesz tak myślec ze mogłąm pomyślec i zabrac z Polski ..... lekarze tu sa po to zeby pomagac, co za idioci, debile no nie mam słow :ico_zly: widze ze u Ciebie tak jak u mnie, traktują jak psa :ico_zly:
Kasik gratuluje :ico_brawa_01: dobry kierunek obrałaś :ico_brawa_01:
buziale dla Viki :ico_buziaczki_big:
Madziorka ale bosko mi sie podoba Leoś na tym pierwszym zdjęciu :ico_brawa_01: a ja nie moge Frania uśmiechu ująć bo jak widzi aparat to nie chce sie uśmiechać :ico_szoking:
Madziu nie wiem czy chodzisz do Primarku, ale są zajefajne duże torebki w żółtą kratkę, a wiem ze lubisz zółty :ico_brawa_01:
Ilonka ale mnie rozbawił Twój post z Vinee i jej " bye, bye" :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
a zdjęcia boskie, znowu ją ubrałaś jak księżniczkę :ico_brawa_01: boski masz styl :ico_brawa_01: a ze H&M nie ma to wiem bo tez sprawdzałam na necie, szkoda :ico_placzek: ale dziekuje kochana za sprawdzenie :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 paź 2007, 00:13

dziewczyny duzo nie pamietam,ale zdjecia jak zwykle boskie ....Kasik jakbys mogla to napisz mi prosze cos o tych studiach,bo ja sie wybieram i wybrac nie moge :ico_wstydzioch: masz zamiar studiowac w uk? ja raz zlozylam na psychologie i mnie nie przyjeli :ico_zly: ale nie mialam referencji i to dlatego :ico_placzek: tzn mialam ,ale beznadziejne z pracy ,bo mi nie chcieli za bardzo napisac :ico_placzek: ja skladalam na necie przez ucas,ale teraz juz chyba nie ma....myslalam o open university,ale szczerze powiem,ze za bardzo nie wiem o co tam chodzi...myslalam nawet o studiach on line w polsce i zeby jezdzic na egzaminy,ale tam tylko zarzadzanie i marketing ,a to mnie nie interesuje za bardzo....moglabys mi napisac jak Ty sie za to zabierasz? i gdzie zdajesz ten egzamin?
myslalam tez o collegu ,ech sama juz nie wiem....wiem,ze jak nie zaczne czegos robic ,to oszaleje he he a Twoj pomysl jest swietny .... :ico_brawa_01:

Sandrusia jutro sie do Ciebie odezwe na gg ,bo teraz jestem na Tomka kompie i nie moge wejsc na gg .bo nie pamietam hasla :ico_wstydzioch: a na moim kompie nie musze wpisywac,ale ze nie mamy rutera,to neta przelaczamy raz tu raz tam he he ja mam testy po polsku,bo najpierw chcialam dla T tlumaczyc,ale nie mialam cierpliwosci i kupilam od jakiegos goscia za 20 f :ico_szoking: tam jest chyba 950 pytan przetlumaczonych,wiec podaj mi adres na gg lib na priva to Ci ja wysle :-D

[ Dodano: 2007-10-08, 00:15 ]
chodzi mi o adres domu :ico_oczko: bo na maila sie nie zmiesci :ico_oczko:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

08 paź 2007, 00:23

Ilonka zaczelam watpic, ze cos takiego jak wizyta domowa tu istnieje, musiala bym umierac zeby ktos przyjechal, albo tez by powiedzieli, ze mi sie wydaje i zebym paracetamol zazyla.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość