Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 maja 2007, 20:57

Elu-- spokojnej nocki :ico_oczko:
Riterko-- Jasiu cudnie wygląda w tej piratce.Lubi jak się mu czapkę zakłada?

[ Dodano: 2007-05-14, 20:58 ]
Sosna nie mów,że zdjęcie nie doszło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

14 maja 2007, 21:06

a gdzie tam lubi, lubi protestować, no chyba, że ma dobry humorek to w żartach się wszystko z nim zrobi :ico_oczko:
Sosna wiązana
a gdzie ta Kocica nic nie stawia dzisiaj hmmmmmmm
a w środę to damy czadu Sosenka będzie imprezować, a w piątek Margo poprawi no jo będzie się działo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

14 maja 2007, 21:19

jejku dziewczątka tak mi się nie chce... prześlę fotki tylko sukienek co?? bo ubierać się :ico_noniewiem: chyba, że jutro... teraz boli mnie łeb... :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-05-14, 21:25 ]
Jasio Riterkowy fajnie w czapce wygląda i momo Jasia jakie fajne coś mu stworzyłaś (zdjęcie w ramce) :ico_brawa_01:

Jasio Elusiowy - no no no, chłopak-przystojniak jak się patrzy :-D reszta w mailu ;-)

ja zakładam taką czapkę/chusteczkę (wiecei co mam na myśli, z tyłu główka odkryta, zakryte tylko uszy i rondo jest dookoła :ico_oczko: ) - Lila wygląda w niej jak Hermiona :-P

idę spać, wczoraj poszłam o 22 tak mnie ten mój fajny wkurzył... dziś lepiej, kochamy się i mamy dzieci - one najważniejsze a z tym domem to nie odpuszczę... nie wiem kiedy jest to realne :583: jak zamkną mnie w psychiatryku, tzn. że było za późno... za długo zwlekał :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 maja 2007, 21:27

hmm Maritko kobietom w :ico_ciezarowka: nie można odmawiac bo nas by białe myszki zjadły :-D

Mój też nie lubi jak mu sie czapę zakłada..włącza wtedy swój alarm..choć przyznam,że jakby ostatnio się przyzwyczaił bo mniej protestuje jak go ubieram.

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

14 maja 2007, 21:27

riterka, Jasio super w tej czapie wygląda :-) jak zrobie jakieś fajne zdjęcie to ci podeśle z :ico_sorki: o taką fajną fotkę z ramką :-D
kocica pewno :564: z mężem 7 szczęśliwą :-D
Sosna szkoda ,że w środę nie dam rady cię odwiedzić pewno :ico_tort: będzie i :ico_zdrowko: a my do szczepienia musimy :-P
Maritko supcio , że z fasolką wporzątku niech rośnie zdrowiutko wygłaskaj brzusio od nas. Ja też chcę sukieneczki obejrzeć :ico_sorki: bardzo lubie obydwie firmy a najbardziej H&M :-D
w takie dni jak dzisiaj to Jagoda ma chustkę bardzo cięką na głowie

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

14 maja 2007, 21:55

mój małż zabija komara, mówi do niego "nie bojusiaj.....", trafiony zatopiony "i co, tak żeś poszpanował" .....
hmmm ja jeszcze w życiu torta nie miałam, jakieś pseudo ciasta :D ciekawe co mój śłubny wymyślił, dostał taki zegar na biurko, bawił się nim i patrzę a tam na 16stego przypomnienie :-D... w końcu mi ćwiartka ciupnie..... :ico_noniewiem:
Aneta, Joachimek dotarł

[ Dodano: 2007-05-14 ]
a moje dziecko dziś samo zasnęło, popłakała bo na brzuchu wylądowała, ale zasnęła, pewnie jutro nie da sie w to wrobić :D

[ Dodano: 2007-05-14 ]
reeni, :ico_nienie: pisz szybko co u Was, jak Erni, jak remont, jak się trzymasz?

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 maja 2007, 22:12

Sosna--napewno we środę dostaniesz od nas Wirtualnego Torta na ćwerć-wiecze :ico_oczko: już ty sie nie bój,że my o Tobie zapomnimy :ico_oczko:

Uciekam spać.Do jutera.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

15 maja 2007, 07:41

Hej! Wczoraj już nie zajrzałam do was :ico_wstydzioch: , pomimo tego że obiadu nie trza było gotować :ico_wstydzioch: , bo męża nie ma. Przed 11.00 poszłam do przychodni po L4 (1,5 km w jedną stronę), wróciłam do domu spocona (strasznie gorąco wczoraj było), chwilę odpoczęłam i zaniosłam zwolnienie do szkoły. Z małym była teściowa.Wróciłam do domu i za chwilę telefon ze szkoły, że muszę odebrać L4 bo jest źle napisane :ico_zly: :ico_zly: Okazało się, że w czasie mojego macierzyńskiego zmieniła się nazwa pracodawcy i muszę lecieć poprawić zwolnienie z powrotem do przychodni :evil: No i co miałam zrobić?? Znów poszłam, przepraszałam baby w przychodni, oczywiście się nasłuchałam, że jak moglam nie wiedzieć, że jest zmiana :059: Dopiero jak babsztyle usłyszały, z jakiej szkoły jestem, to stosunek do mnie się zmienił (pewnie zastanawiały się czy nie uczę którejś dzieciaka, bo baby z mojego osiedla są :ico_zly: ). I zrobiło się miło :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: W końcu zaniosłam L4 do szkoły, po drodze porozmawiałam z dyrektorami i dwiema koleżankami i wpadłam do domu zmęczona. Mały spał, po drzemce obowiązkowy spacer. Jak wróciłam o 19.00 myślałam, że wyzionę ducha g:\ Do tego straszliwie rozbolał mnie żołądek a ja sobie uzmysłowiłam że zjadłam 4 kromki chleba przez cały dzień i nic więcej :ico_szoking: .

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

15 maja 2007, 08:24

Wszystkiego najlepszego dla Joachimka :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
Chloe to żeś się wczoraj obiegała...to chociaż dzisiaj zjec coś więcej :-)
No ale ja sama nie jestem lepsza - też wczoraj niezły maraton z wózkiem miałam i o obiedzie zapomniałam (męża wczoraj też nie było, a dziecko w szkole zjadło)
Marittka wolimy Ciebie w tych sukienkach zabaczyc niż same sukienki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 maja 2007, 08:33

Heloł :-)

Jakaś wymięta dzisiaj jestem :ico_noniewiem: . Wczoraj u nas była okropna burza z piorunami. Bałam się, że moje dziecię się obudzi, ale na szczęście nic go nie rusza :-D

Najlepsze życzonka dla Joachimka z okazji skończenia 7 m-cy :-D :ico_tort: :ico_prezent:

Maritko, cieszę się że dobrze wszystko z Twoim drugim dzieciątkiem :ico_brawa_01: No i czekam ciągle na te zdjęcia w sukienkach :-D

Chloe, aleś się nabiegała wczoraj kobieto :ico_haha_01:
:ico_olaboga:

U mnie dzisiaj zapowiada się pogoda do d..y. Narazie pochmurno i 13 stopni :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość