gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 paź 2007, 12:02

Hej dziewczyny ale chorobska panują. Mam nadzieje ze szybko przejdą.

Delfina brakuje mi slow. Ja to bym chyba umarla ze strachu tam bo ja panikara jestem.

kasi.k pisze:Delfinka a macie Lakcid lub Lacidofil??

kasik lakcid i lacidofil daje sie i na biegunke i podczas antybiotykow ale to nie zatrzymuje biegunki. To odbudowuje flore bakteryjna. Juz pisalam nifuroksazyd zatrzymuje biegunke.

Marta i Franio znowu chory :ico_placzek: Mam nadzieje ze w koncu wyzdrowieje juz tak na powaznie.

Ja za 2 h jade do kazimierza tak wiec pojawie sie dopiero w srode. Wypije wasze zdrowko.

[ Dodano: 2007-10-08 ]
Beatka78 pisze:itajcie u mnie bez zmian dalej 2 w 1 i nic narazie nie zwiastuje rozpoczcecia porodu i w sumie nie wiem jak to jest bo pierwsze bylo wywolywane

no jeszcze masz jeden dzien :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 paź 2007, 12:49

dziewczyny my dzis na szczepienie ma 3.10....dzis dostanie 3 klucia :ico_olaboga: ale bedzie placz...a ja tej kartki nie moge znalezc :ico_wstydzioch: dalej w pizamie,bo z malym tak sie fajnie spi :ico_wstydzioch: on dalej spi,a mi sie juz nbie chce,ale zaraz sie pewnie obudzi jak zobaczy ,ze mnie nie ma :ico_haha_01: juz otworzyl oczy i mnie szuka he he

[ Dodano: 2007-10-08, 12:50 ]
bo my tak leniuchujemy na sile,a Oliverek jest taki kochany,ze mozna z nim nawet i tak caly dzien lezec,tylko zeby mial towarzystwo :ico_brawa_01:

Delfinka daj znac...ja pewnie tez bym dala wegiel,bo to jedyne co na mnie dziala....

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

08 paź 2007, 13:51

DZZIEN DOBRY KOCHANE!!!
Naprawde wielkie dzieki za pomoc i slowa wsparcia, na Was zawsze mozna liczyc!!! Przekonalam sie juz nie raz, oj az mi sie lzy zakrecily.
KOCHANE JESTESCIE NAPRAWDE!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Maya juz dobrze, nawet zjadla trzy lyzeczki obiadku :ico_brawa_01:
Ale ja mialam przeboje w nocy, dostalam temp prawie 40 stopni :ico_chory: , biegaly mi zyrafy po pokoju :ico_szoking: , naprawde, obudzilam Kube, ponoc bylam mokra, ak jakby mi ktos kubel wody na mnie wylal :ico_olaboga: , podal mi paracetamol i szybko temp spadla, okazalo sie, ze to zastoj mleka w piersi :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_szoking: , ponad godzine sciagalam geste mleko jak klej!!! Po prostu Maya nie pila, zle sciagala i powstal zator, oj mowie Wam cos pech mnie dopadl, raczej nas. Piers dalej boli ale juz nie tak, poggrzewam, masuje i dalej sciagam bo wciaz geste leci i bardzo zolte :ico_szoking:
To tyle co u nas :ico_olaboga:
Pozniej wpadne, musze sie Maya zajac bo mi posciel maluje :ico_olaboga:

JESZCZE RAZ DZIEKI I BUZIAKI!!!

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 paź 2007, 19:09

witajcie!
delfinko dobrze ze z maycia juz lepiej a tobie duzo zdrowka!
my tez mielismy przeboje nathanowi wyszla piatka na dole a przez ostatnie dwa dni mial temperature nie jadl nie spal a do tego kupa :ico_olaboga: co pol godziny... a ja w tym czasie do pracy na rano normalnie teraz popoludniu troche odespalam ale dalej czuje sie jakby czolg po mnie przejechal....naszczescie dzis juz temperatury nie ma a zab sie pokazal wiec moze bedziemy miec chwilke spokoju choc znajac zycie zaraz jakis nastepny zaatakuje :ico_zly:

musze doczytac co tam u was ale moze uda mi sie to jutro bo dzis nawet w okularach ledwo widze na oczy :ico_placzek: do tego przez ten caly stres poklocilismy sie z s. ale juz jest ok choc ta klotnia tez mnie sporo nerwow kosztowala- a sama sobie jestem, winna :ico_zly:

no nic to tyle co u mnie .... lece gotowac kaszke natuisaiowi moze nam sie dzisiejsza noc uda.... :ico_noniewiem:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 paź 2007, 19:18

DELFINA, ciesze sie, ze z Mayusią już dobrze i powoli wraca jej apetyt, szkoda tylko, ze teraz ty sie tak rochorowałaś :ico_noniewiem: moge sobie tylko wyobrazić jak taka pierś boli :ico_noniewiem: :ico_buziaczki_big:
Gosia, udanego wypadu :ico_zdrowko: tez bym gdzies tyłek ruszyła :ico_noniewiem:
Lucy no i jak mały po szczepieniu? Olivier był pewnie odważny jak na faceta przystało, a mamuśka płakała :ico_oczko:
Marta
Kasia gratuluje :ico_brawa_01: super pomysł z tymi studiami, po pierwsze będziesz ekspertem w tym, co cie interesuje prywatnie, a po drugie każde studia otowerają umysła, poszerzają horyzonty, tylko sie cieszyc z takiej decycji :ico_oczko: miłego witania z mężem...jak to mówią starzy górale... STOSUNKOWO UDANEJ NOCY :-D
Jaśnie Pani dzisiaj poniedziałek, weszłam poczytać o szalonej nocy u ciebi, a tu cisza :ico_noniewiem: świat sie do góry nogami przewraca :-D
Ilonka nie mam kiedy wkleic zdjęć :ico_noniewiem: wszytsko siedzi w aparacie i chyba czekam aż samo sie zgra :ico_oczko: Vinee bombowo wygląda i chyba jest taką rozrabiarą jak lenka :ico_oczko: chociaż leń dorzuca czasem jeszcze jakies agresywne ruchy jak mały pitbul, na razie do opoanowania na szczęście :ico_oczko:
Madzia zdjęcia super! bardzo podobny mi sie Leoś do ciebie wydaje, od pasa w dół za to do tatusia...wierzę na słowo :-D
Beatka może złapie cie szybciej niż myślisz :ico_ciezarowka: pamiętaj koniecznie podzielić sie z nami wspaniałą nowiną o powiększonej rodzince!!!! :ico_oczko:
Sandrusia jak tam jazdy? kiedy masz egzamin, bo ja ssie nie połapę w życiu :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

a co tu tak cicho?
ja dziś robie dobrą kolacje, tzn. z półproduktów, no, ale liczy sie gest, tortille z dodatkami rodem z mojego bazarku :-D mam nadzieje, ze rozwolnienie nas nie dopadnie :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 paź 2007, 10:02

hej dziewczyny!!!!
co tu tak pusto????????????????
a my dalej walczymy :ico_olaboga: zaraz zadzwonie do tego polskiego lekarza :ico_olaboga: nie mam czasu na nic Frani che byc noszony cały czas :ico_olaboga: nie wiem czy z choroby czy z wygody :ico_olaboga:
wpadne potem
Delfinko ciesze sie ze Maya lepiej a Tobie duzo zdrówka kochana

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

09 paź 2007, 10:02

Meldujemy sie bez zmian :ico_ciezarowka: dzis mam wizyte w GP to dowiem sie czy zszedl do kanalu bo brzusio dalej wysoko.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 paź 2007, 10:30

Witam kochane
Ja juz z :ico_kawa: Ala w szkole Nati bawi sie a mamusia na TT :-D martuchafrost, daj znac co powiedzial lekarz
Beatka78, mam nadzieje ze porod przebiegnie bez wiekszych niespodzianek i trzymam kciuki zeby to bylo juz
kaasiaa79, w koncu do nas zajrzalas pracocholiczko, seksocholiczko :-D wklej nam zdjecia Lenusi bo dawno nie bylo :ico_sorki:
kasi.k pomysl ze studiami jak najbardziej trafiony i dobry :ico_brawa_01: bedziesz zglebiac dziedzine wiedzy ktora cie interesuje i juz zawsze bedziesz mogla pomuc Vikusi nie proszac sie nikogo o rade (chyba ze o konsultacje :ico_haha_01: ) no i owocnych powitan z mezem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
julie_377, widze ze u ciebie z zabkami tez ostro czyli nieciekawie :ico_olaboga:
julie_377 pisze:lece gotowac kaszke natuisaiowi
jak mu gotujesz?? na mleku ??
DELFINA, mam nadzieje ze z wami juz lepiej :ico_noniewiem: dziwie sie ze was tak traktuja lekaze i w szpitalu :ico_szoking: u mnie w przychodni nie bylo by mowy o czyms takim zeby odsylac z paracetamolem czy niemalze odwodnione dziecko :ico_olaboga: daj znac bo naprawde sie martwie o Maye a ty z tym zastojem w piersiach tez nie zaciekawie :ico_olaboga: Kochana duzo zdrowka dla calej rodzinki :ico_haha_02:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

09 paź 2007, 10:40

no u nas noc niestety bez zmian temperaturka i picie wody cala nac naszcze3s c ie nathan pije i je bez problemu... a zab jest juz na wierzchu tylko pewnie teraz z drugiej strony wychodzi :ico_olaboga:


emilko ja mu gotuje kaszke manne na wodzie a potem dodaje mleka modyfikowanego :)

pozdrawiamy wszytskich wpadniemy pozniej


buziolki dla frania

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

09 paź 2007, 10:44

Hejo!
W koncu znalazlam czas na wejscie na TT. Nie obrazilam sie na nikogo....po prostu zwykle przeczytam, a na pisanie juz mi corcia nie pozwala :-D
Od dzis uzgodnilam w pracy,ze pracuje tylko na 2.zmiane (od 13). W ten sposob Ola u opiekunki bedzie spedzac tylko 5 godzin dziennie :ico_haha_01: no i nie musimy sie zrywac z rana :-D
Dzis o 23:35 pierwsza rocznica przyjscia na swiat mojej skarbeczki...Wiec wieczorem swietujemy :-D
W tej chwili moge postawic tylko :ico_kawa: i :ico_tort:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość