elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 wrz 2012, 08:18

:ico_tort: za rok Dorianka;)


Upiekłam torta też, ale mój przy tym co inia ma to paskudztwo, bo ja nie mam talentu do dekoracji niestety. Ale i tak zjemy hihihihi

Miłego dnia dziewczynki, ja do pracy zaraz uciekam

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

11 wrz 2012, 08:52

Dzięki dziewczyny za miłe słowa :-)
Ty robiłaś czy z cukierni ?
sama robiłam, pierwszy raz bawiłam się z lukrem plastycznym, świetna sprawa. No ale najważniejsze, że wyszedł pyszny.
Piękny torcik :) Masz talent ;) Tylko dziwię się, że barwnik popłynął :ico_noniewiem: Jakich używałaś? Ja od jakiegoś czasu sporo dekoruję i nigdy nie spływał barwnik dlatego się dziwię :)

Antonio na roczek miał taki:

Obrazek

Ogólnie był motyw krecika i były krecikowe ozdoby :)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 wrz 2012, 09:15

jak wy to robicie????te dekoracje, chciałabym sie nauczyc

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 wrz 2012, 09:18

Wow :ico_szoking: jestem pod wrażeniem Waszych tortów dzieewczyny. :ico_brawa_01:
U nas Majcia miała zwykły bez dekoracji tzn taki kolorowy w kwiatki był , a Kuba na 4 lataka chciał z Hello Kitty :ico_olaboga: hahah ile się mu natłumaczyłam, że to dla dziewczyn , ale nic to nie dało no i zrobiłam mu tzn narysowałam kitty i był szczęśliwy . Ale ten z Krecikiem to normalnie super i pewnie tez by sie ucieszył bo bardzo lubi ta bajkę.

[ Dodano: 11-09-2012, 09:20 ]
A i dla wszystkich dzieciaczków dużżo dużżo zdrówka z okazji roczku. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas maja super sobie juz chodzi z tym, że co chwilke ma jakies obtarcia i guzy bo jest niestety małoo ostrozna i co chwilke w cos walnie albo sie wywróci no i teraz wygląda jak mały łobuz bo ma noc otarty i czioło :ico_szoking:

[ Dodano: 11-09-2012, 09:25 ]
O a tu próbuje zjeść arbuza moja mała myszka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 11-09-2012, 09:30 ]
A ten pomysł ze zdjęciami z chwili narodzin i z roczku super... wtedy wiadac jak szybko dzieci nam rosną. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

11 wrz 2012, 09:45

elibell, wszystkiego najlepszego dla Dorianka, niech rośnie zdrowo :-D a jeśli chodzi o lepienie z lukru ozdób, to nic trudnego, to jak jakbyś lepiła z plasteliny.

martasz, prześliczny torcik :ico_brawa_01: super ten kokos na zewnątrz wygląda :ico_brawa_01: kupiłaś barwiony, czy sama barwiłaś?
Tylko dziwię się, że barwnik popłynął :ico_noniewiem: Jakich używałaś? Ja od jakiegoś czasu sporo dekoruję i nigdy nie spływał barwnik dlatego się dziwię :)
mam barwniki w proszku. Poczytałam trochę i lukier plastyczny delikatnie się rozpuszcza na niektórych masach, widocznie użyłam niewłaściwej na pokrycie. A Ty jaką masą pokrywasz tort z wierzchu? Człowiek uczy się na błędach, na urodzinki Tusi już będzie lepiej :ico_oczko:

zirafka, Majcia śliczna :ico_brawa_01: a Kuba miał oryginalny pomysł na tort :ico_oczko: mój Piotruś też ostatnio spor guzów nabija sobie i wciska się wszędzie dosłownie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

11 wrz 2012, 11:05

elibell, wszystkiego najlepszego dla Dorianka, niech rośnie zdrowo :-D a jeśli chodzi o lepienie z lukru ozdób, to nic trudnego, to jak jakbyś lepiła z plasteliny.

martasz, prześliczny torcik :ico_brawa_01: super ten kokos na zewnątrz wygląda :ico_brawa_01: kupiłaś barwiony, czy sama barwiłaś?
Tylko dziwię się, że barwnik popłynął :ico_noniewiem: Jakich używałaś? Ja od jakiegoś czasu sporo dekoruję i nigdy nie spływał barwnik dlatego się dziwię :)
mam barwniki w proszku. Poczytałam trochę i lukier plastyczny delikatnie się rozpuszcza na niektórych masach, widocznie użyłam niewłaściwej na pokrycie. A Ty jaką masą pokrywasz tort z wierzchu? Człowiek uczy się na błędach, na urodzinki Tusi już będzie lepiej :ico_oczko:
Lukier rozpuszcze się na śmietanie więc śmietaną przekładam, a pod lukier np.maślana(mimo, że nie lubię zbytnio;)) tylko tyle żeby się przyczepił ładnie lukiet, ale np.marshmalllow moż na śmietanę i taki robię teściowej na najbliższe urodziny:) A krecik jest akurat na trawie z zabarwionych wiórek kokosowych ;)

Zirafka ale Maja śliczna :)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

11 wrz 2012, 11:42

Lukier rozpuszcze się na śmietanie więc śmietaną przekładam
no właśnie doszłam do tego teraz, że najlepsza będzie masa maślana na pokrycie. Ja na wierzch dałam budyniową i jak widać nie tylko bita śmietana (o tym wiedziałam) może rozpuścić lukier. Czytałam też, że sporo zależy od rodzaju budyniu jaki się użyje i od proporcji masła do budyniu, u mnie może za dużo budyniu jednak było. Następnym razem nie będę kombinować i na wierzch dam po prostu maślaną.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 wrz 2012, 20:42

Ty robiłaś czy z cukierni ?
sama robiłam
No to wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo wygląda super.
Piękne zdjęcia w podpisie.
Antonio na roczek miał taki
Wowww cudny . Jejuś to zielone to kokos zabarwiony ?Czym barwiłaś ? Bo tak wygląda.A te literki to kupowane były i jaka mniej więcej jest tego cena ? Może i ja bym zrobiła takie coś mojej Lili.
a tu próbuje zjeść arbuza moja mała myszka
hehehehe no cudnie mała się do tego zabiera ;)
:ico_tort: za rok Dorianka;)
Wszystkiego najlepszego a przede wszytskim zdrowia.

[ Dodano: 11-09-2012, 20:45 ]
My dziś kopaliśmy ziemniaki i Lili nam heh pomagała.Miałam zrobić jej zdjęcie jaka była brudna ale zapomniałam.No woda była bardzo brudna po niej .

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 wrz 2012, 20:53

Cześć :-)

Dorianku całusy urodzinowe od e- ciotki :ico_brawa_01:

martasz, torcik cudny, krecik boski :ico_brawa_01:

zirafka, Majeczka super z tym arbuzem :ico_brawa_01:

inia1985, piękne nowe foteczki! Wiki jak dama wygląda! Mnie się skojarzyła ze Scarlett (chyba...) Z Przeminęło z wiatrem,heh..

[ Dodano: 11-09-2012, 20:54 ]
Miałam zrobić jej zdjęcie jaka była brudna
no wyobrażam sobie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

11 wrz 2012, 22:23

Szkieletorek literki kosztowały ok 5 zł chyba, literki i biedrona kupione, a reszta robiona:) A barwiłam barwnikami spożywczymi :) Na allegro można kupić:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość