Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

31 paź 2007, 12:33

Do zobaczenia wieczorem :-)


Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

31 paź 2007, 13:04

oj...wiec tak ..fotki sliczne Jagodko...ale widze ze chyba Jagoda woli jesc co innego niz jej mamusia serwuje :-D

No i SAMA sobie poradzilam z przemeblowaniem...nie chcial nic doradzic to poustawialam jak mi sie podoba...pewnie wstanie i mu sie cos nie bedzie podobalo,ale to juz nie moj problem :ico_nienie:...dobrze ze wiekszosc mebli byla na kolkach...bo ciezkie sa...ale szybko poszlo....hihihi...i teraz mam wygodnie :ico_brawa_01:
Mayeczka poszla spac pol godzinki temu...wiec chwilka relaksu,gary juz zmyte..popoludniu prasowanko mnie czeka...

Pogoda kijowa dzis u nas..pewnie nawet na spacerek sie nie zalapiemy...a szkoda bo kombinezonik wyprany....innym razem :ico_oczko:
Myka poszukac czegos na ebaya...a moze sie cos trafi okazyjnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

31 paź 2007, 13:14

Ula drzemała 20 min... zupa "barszcz ukraiński" gotowy...
zaraz przyjadą moi rodzice i jedziemy na 2 cmentarze z maluchami....
u na słoneczko... i za oknem śliczna jesień ... :ico_brawa_01:

a zapomniałabym wieczorem J. zostaje w domu z dziećmi a ja mam wychodne :509:
idę do koleżanki na babską 30-stkę :-D

więc do zobaczenia jutro i ostatni raz:

Obrazek

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

31 paź 2007, 13:18

Ja tylko na chwilkę się przywitać bo dzisiaj w pracy zapierdziel jak nie wiem co.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 paź 2007, 13:25

Lady w foteliku to troszkę porażka...no chyba, że wepniemy fotelik na stelaż od wózka...ale jak tak, to już wolę cały wózek. Ale u nas szybko na cmentarzu więc w razie draki to wezmę ją na ręce...jednak wciąż mam nadzieję, że jednak ten wózek dziś dotrze...

Massumi będzie biba! :-D weź i mnie...ja też chcę...ja też... :-D

Jagódka co się dzieje, że taka zdołowana jesteś???

Gosiapowodzenia u gina :-D

A my...młoda się wyszalała, rzuca się na mnie z dziąsłami...no i ciągle chce na rękach...Mama mówi- nie noś...no ale kto ją tego nauczył??? :ico_noniewiem: a poza tym...czemu mam nie nosić??? ile to jeszcze potrwa? pół roku? potem już nie będzie jej to potrzebne...więc chyba rozpieszczę tą moją niunię...no przecież nie będę jej stresować... :-D Może wieczorem wrzucę fotki...Hania jeszcze sama nie usiadzie, ale z moją pomocą tak i siedzi dość sztywno już, więc fotki mam :-D
A teraz już miała newra, więc uwięziona w huśtawce...zaraz zje obiad i do wózka przed dom...a ja wreszcie coś zjem i się pomaluję, żeby ludzi nie straszyć...

Buziaki dla wszystkich...pracujących...i pracujących...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

31 paź 2007, 13:32

AAAAAAAA Kulka myślę że przedpołudnie będzie mi pasowało. Chciałabym się jakoś spotkać i obojętnie czy z dziećmi czy bez. A jak Doris???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

31 paź 2007, 14:21

mala niby spi ale co jakis czas slysze jęknięcie...hmm..oby sie wyspala i byla w dobrym humorze :ico_sorki:

jakis obiad dostanie jak wstanie a potem zabieram sie za seję zdjęciową...bo my juz jakis czas temu chcielismy jej dac zrobic obraz ze zdjecia...ale to ktore nam sie najbardziej podobalo to za duzą twarz ma i jak by zagieli konce to czolo b obcieli wiec musimy zrobic nowe....w tych samych kolorach....i chyba nie bedzie nielatwo zrobic idealną fotke ktora ma wygladac na spontaniczną :ico_noniewiem:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

31 paź 2007, 15:02

my już po wizycie, Mateusz ma lekki nieżyt gardła, dla lekarki lekki a dla mnie to się równa z pobudkami co godzinę i jestem padnięta, głowa boli, spać się chce a w domu syf... a moze sam się cudem posprząta????

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

31 paź 2007, 15:47

Kate...biedny moj zieciunio...ja bede dla niego dobrą tesciową:)...ah ten sen mi sie przypomnial hihihi

Maya wlasnie zjadla zupkę-kalafior z kabaczkiem...i jak nrazie dla niej najsmaczniejsza z wszystkich..hihihi...a taka wodnista byla ze myslalam ze wcale nie zje a tu prosze-mila niespodzianka...az uszy sie jej trzesly..hihihi
sesja juz zrobiona ale chyba nic takiego na obraz mi sie nie udalo wychwycic...musze wrzucic do kompa to sie okarze czy cos sie nada :ico_noniewiem:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

31 paź 2007, 16:00

Glizdunia dawaj no tu zaraz zdjęcia naszej urodnicy!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości