justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

25 cze 2008, 14:11

Sandra torcik pysznie wygląda :-D a Szymek jak już ładnie sobie stoi i jaki duży facet z nieg :-D

Ulaprzeważnie tak jest jak potrzebujesz to zawsze coś niewychodzi ale może mężusiowi uda sie sprzedać autko :-)

Madzia na ostatnią chwile najlepiej sie pakować bo tak to dużo niepotrzebnych rzeczy sie bierze :-)

A ja ostatnio pomyliłam sie w wypisywaniu papierów o macierzyńskie i jestem do tyłu w tym miesiącu o 3 tyś a przecież wyjazd za dwa tygodnie i kasa potrzebna :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

25 cze 2008, 15:25

Hej kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

U nas jakoś czas tak szybko leci. Mialam małe problemy, zeby coś do Was naskrobać. Później czasu brakowało i tak jakoś zleciało. Eliza ucina sobie drzemeczke więc mam chwilkę. Mamy już trzy zabki i czwarty idzie ciężko bo miała wczoraj i w nocy gorączke ale dostała panadol dla dzieci i przeszło. Tylko o 4:30 się obudziła cała w skowronkach. Na siłe ją uśpiłam :ico_oczko: I ma tak dwie dolne jedyneczki a na górze wylazła chyba trójka i idzie następna i z ta taki problem.

NIe wiem co się tu dzieje, tyle mnie nie było.
Dla pierwszych roczniaczków sto lat. :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Wiem że spóźnione ale prosto z serduszka.

U mnie ciągle coś się dzieje, mam bardzo trudną sytuacje rodzinną :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: z tych wszystkich nerw to mi się wczoraj tak jelitka poskręcały myślałam że nie wytrzymam wogole czułam się wypluta cały dzień.
Bardzo za wami teskniłam mam nadzieję, ze Wy za mną też troszkę tęskniłyście.

Lece pichcić obiadek. Postaram się wpaść później.

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

25 cze 2008, 21:46

ja to zaras z tymi ząbkami oszaleje -bo jak nie ma to nie ma a jak wyłazą to wszyskie na raz. My już mamy 10 dwa ostatnie do połowy siedzą to się smieje że za rok wylazą bo od 5 miesiąca nie chcą dalej wyjść i znowu 2 się przebijają.

skończyliśmy remoncik więc mamy dodatkowy pokoik- jeszcze tylko mebelki trzeba kupić. Troche Szymonek chorował więc 3 tyg. byliśmy na antybiotyku teras zostały tylko leki od alergii i refluksu ( bo dopiero wiosną wyszło wszysko na wierzch) i to wszysko dopiero po prywatnych wizytach . Troche mąż choruje- źle się czuje i nie wiadomo dlaczego napoczątku niby udar słoneczyny i odwodnienie ale to dalej się cioągnie więc wszyskie badania lecą jakie tylko można.

życze miłej nocy i8 słodkich snów.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

25 cze 2008, 22:52

Witajcie wieczorkiem.....

witaj Kingusiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pisz, pisz co u WAS? jak sie zaklimatyzowaliście tam w Anglii?jak Eliza?

Justynko....no i co z tą pomyłką???? zwrócą Ci? da to sie jakoś odkręcić??? no szkoda kasy.... :ico_olaboga:


dla wszystkich świętujących... :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

zdjęcia fajowe....no Szymuś jaki przystojniaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja juz od wczoraj mam nowy wózeczek dla Mileny...tą spacerówkę...
wkleję zdjęcia....cyknęłam je aparatem w telefonie, więc są nie najlepsze... :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-25, 22:58 ]
Sosim...cały czas zapominam spytać...i co z ta sprawą BOBOVITY????
wiesz juz coś? co było nie tak z tym słoiczkiem????



aaaw Leclerku są zupki na promocji...z Gerbera po 2,65 ;))

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

26 cze 2008, 10:06

witam.

U nas dzis sloneczko wiec pojedziemy z Veronika na dzialke :-D

Viola pisze:Justynko....no i co z tą pomyłką???? zwrócą Ci? da to sie jakoś odkręcić??? no szkoda kasy....

Niestety kasy juz nie odzyskam bo to byla moja pomylka ale wszystko naprawilam zeby w przyszlym miesiacu bylo juz ok. Szkoda bo teraz musze sie pilnowac zeby za duzo niewydawac :ico_zly:

Sandra zycze wam duo zdrowia :-)

Kinga fajnie ze wrocilas :-D opowiadaj jak tam u Was?

[ Dodano: 2008-06-26, 10:08 ]
Zapomnialam dodac ze wozek Violu jest fajniutki :-D Ajak sie sprawuje w uzytku?

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

26 cze 2008, 10:18

Hej!!
my dopiero co wstałyśmy... :-D Milena ostatnio rano lubi sobie pospać....oby jak najdłużej....
pamiętam jak chłopcy nam robili pobudki...już o 7 rano :ico_szoking:

Justynko no to szkoda tej kasy..... :ico_olaboga:

a co do wózeczka to ok. lekki i jeżdzi się fajnie.....


juz niedługo Basia wraca z wakacji... :ico_haha_02: ciekawe jak było na urlopie...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

26 cze 2008, 10:27

Witam u nas od wczoraj wieczora ząłamanie pogody, ale to oczywiscie zrozumiałe bo ja nalałąm maluchowi swieza wode do baseniku wczoraj rano i wieczorem mi tak dolałao :ico_olaboga: tylko szkoda ze nie podgrzewana :-D a dzis od rana znowu zachmurzone ale ja tam nie narzekkam bo w koncu jest czym oddychac :-D

Sandra super foty i Szymonek juz duzy chłopak :-D i dobrze ze w kocnu udało wam sie ustalic co maluszkowi dolega, mam nadizje ze teraz to jzu duzo zdróweczka was czeka oczywiscie dla meza tez :-)
i brawa za takei uzebienie u nas jak narazie 3 ząbeczki :-D

Violu i jak tam zadowolona z wózeczka bo wize ze Milenka jak zwykle gwiazda :-D

Kinga mam nadzije ze wszytsko ci sie jakos ułozy, mam nadizje ze wiesz ze na nas mozesz zawsze liczyc :-) i zagladaj tu do nas jak najczesciej bo jak to mówia w kupie raźniej i oczywiscie góra całusków dla Elizki :-D

Justynko mam nadzieje ze uda ci sie jakoś odzyskac te pieniadze i wyjazd sie uda :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

26 cze 2008, 10:31

u nas słonecznie.....

Ula zapominam dopisać...że super avatarek.....i nowy suwaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

26 cze 2008, 10:48

Dzieki Violu tamten suwaczek jakos tak mi sie zatrzymał w miejscu wiec trzeba było nowy zainstalowac :-D

a słoneczka to poprosze troszke ale nie tak jak wczoraj 30 stopni w cieniu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-26, 14:28 ]
oj ale tu pustki dzisiaj, chyba sie wszytskie opalacie :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

26 cze 2008, 16:53

hej hej mala robi popoludniowa dzemke wiec mam chwilke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Violu wozek jest ok a Milence widac bardziej buciki odpowiadaly :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ula sprzedacie samochodzik napewno i urlop bedzie jak ta lala zobaczysz :ico_oczko:

Sandra dla Szymusia :ico_tort: i 100 lat oraz buziaki ooooooooooooooooooogromniaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kinga kochane super ze jestes.Wpadni koniecznie i caluski dla Elizy :-D

A u nas nowe osiagniecia Juli
- w tym tyg przyniosla mi corka pierwszy raz w zyciu lapcie zebym sobie ubrala
- dzis zjadla sama sniadanie lyzeczka.Mam fotki potem wkleje.
A ze slownika Julii:
Da to daj
Tu to tu
Nie to nie
Aa to idzie spac
Ee to chce kupcie
Mamam to chce jesc
Nana to wez mnie na reke a poza tym daje buzi jak sie ja prosi

Wiecie co mi to zajelo zeby ja rozszyfrowac :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-26, 16:55 ]
A avatarek i suwaczek to naprawde ladny Ula.Zreszta z Waszej trojki fajna paczka :ico_oczko: Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość