Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 cze 2007, 14:37

Leatko napewno wszystko będzie dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kurde na szczęście mam dzisiaj wizytę u ginka, sprawdzi czy wszystko dobrze, a moze juz się zaczyna coś dziać... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 cze 2007, 14:44

Alinka rodzimy rodzimy pomalutku :ico_oczko: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 cze 2007, 14:46

no tak, tylko, ze ja dzisiaj znowu nie mam nastroju do porodu :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 cze 2007, 14:55

Alineczq pisze:tylko, ze ja dzisiaj znowu nie mam nastroju do porodu

alinko ja rowniez :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

dziewczyny przystopujcie troche.. :ico_nienie: . u mnie zero objawow. :ico_noniewiem: :-D .. nie zostawiajcie mnie samej :ico_placzek: :ico_placzek:

obawiam sie, ze wody mnie zaskocza... :ico_olaboga: a tego bym nie chciala :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 cze 2007, 15:11

Avisek dzieki za slowa otuchy - myslalam ze tylko moj Brzdąc taki kaprysny z tym cycem.. Pokarmu mam mnostwo - moglabym wykarmic piecioraczki - no 75E robi swoje :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

Bylam z nim dzis u pediatry - Maluch przybiera zdrowo na wadze, ma juz 3770, czyli od niedzieli przybrał 300 gram. Czyli - dobry z niego Łasuch i juz :ico_haha_01:

Doktor byla cudowna i mowila zebym sie nie poddawala, zebym przetrwala.. Ze to sie unormuje- wiec bede walczyc z cycem i cycem! Ale.. bedzie ciezko..

Przestało padac - zaraz przebieram Juniora i zabieram go na spacer - moze jak mu sie lepek przewietrzy,dojdzie do wniosku ze odpusci Mamci i bedzie grzeczny :-)

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-22, 15:13 ]
Madziorka- Ty nie panikuj, przeciez naprawde, nie ma co sie spieszyc. Z drugiej strony - do czego? Do wielkich cycow, nieprzespanych nocy i trzech podejsc na dzien do spaceru? :-) Ja korzystalam tez do ostatniego dnia! :ico_oczko: Głowka do gory - potem bedziemy mamciowac do konca zycia :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 cze 2007, 15:57

witam ja na chwile nie mam czasu na nic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 cze 2007, 15:58

julie ja nie panikuje.... :-D moze te emotiokony sprawiaja takie wrazenie... :ico_oczko: hihi na razie luzik... :ico_oczko: ale juz niedlugo hehe :-D
sliczne ubranko kubisia puchatka hihi ja mam takie bawelniane.. ale na roczek :-D
na poczatek jest tygrysek :ico_brawa_01:

aha
zapomnialam
aniu snilas mi sie dzis, po tym jak na tt kazalam ci myc podlogi na kolanach... :-D
no i snilam, ze zabralas sie do tego i juz po kilku metrach odeszly ci wody :ico_szoking: a ty szczesliwa ruszylas na porodowke.. hihi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-22, 15:59 ]
witaj madziu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz mamcia z ciebie pelna para!!!! hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

22 cze 2007, 16:13

kamila - tak wciaz uzywam bepanthenu a karmie przez nakladki a i tak boli... nie potrafie skorygowac jej techniki ssania... moze to przez to krotkie wedzidelko...

co do szczypania, to mnie szczypalo podczas sikania i bralam przez tydzien leki.. jesli was szczypie miejsce szycia to naturalne... ja w ogole nie czuje ze bylam szyta... po tygodniu mialam zdjete szwy i teraz jest super....

moja mala tez krotko ssie cycka - lewego, bo tylko ten jej daje... tzn ona ssie dlugo, ale polykanie slychac przez pierwsze minuty a potem co jakis czas cos tam polknie a tak to lezy i cycka... z prawej sciagam i daje w butelece okolo 60 ml i tak nie zawsze tyle wypija... czasem zostawia... i jakos idziemy do przodu.... nie wiem jak dlugo to jeszcze potrwa ale szczerze mowiac pierwsze sekundy jej ssania to bol... na szczescie potem przestaje... a jak jest u was?

co do boli krzyzowych to je dostalama jak juz mialam regularne skurcze od 3 godzin, te skurcze nagle potem przechodzily w taki bol calego "pasa" - mam na mysli to ze nie bolalo z przodu i z tylu tak niemilosiernie... ale bole krzyzowe przepowiadaja szybszy porod bo szyjka sie wtedy szybko rozwiera.. wiec arto pocierpiec

[ Dodano: 2007-06-22, 16:16 ]
juli - jak to w 4 dni 300 gram? a odjela ciuchy????

[ Dodano: 2007-06-22, 16:19 ]
leatka - twoj maly tez niezle przybiera, przybral 200 gram wiecej niz laura, a sa z tego samego dnia... ale powiedz mi bo pielegniarka odjela nam 200 gram na pampers, koszulke i spiochy, a wam ile? mi sie wydaje ze za duzo odjela...

ja stracilam 12 kg, zostalo jeszcze 10 kg :-(

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 cze 2007, 17:09

Cześć jestem po wizycie :-) narazie nic się nie dzieje, szyjka długa, twrda, zero rozwaRCIA i wszystko pozamykane", ale ze względu na ból brzucha dostała skierowanie na KTG, więc pojechaliśmy... i teraz mam doła :ico_placzek: ni nie z mała wszystko ok, bynamniej tak mówił lekarz,ale teraz się przeraziłam tym strajkiem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wiecie ja daję skierowanie na KTG , a pani w białym fartuchu z miną jakbym jej zycie zrujnowała mówi "nie robimy KTG ze względu na to co się dzieje" , a ja na to co ja mam robić?? Na to ona "mno niech się pani połozy"... jakby miała góry przenieść słowo daję... Ja rozumiem ze oni mało zarabiają, ze protestują ze wogle i wogle i nawet ich popieram w jakimś stopniu... , ale mogli by być przy tym milsi trochę dla ludzi, którzy przychodzą z bólami, w końcu to nie moja wina , ze państwo ma ich w d... , co ma do tego moje dziecko albo ja?????????????????? Oni strajkują to ja juz powinnam lezeć i cierpieć i im nie przeszkadzać strajkować???????????????????????? paranoja :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 cze 2007, 17:30

Kurcze Acia ja tez mam niby rozpuszczalne szwy, a jeszcze się nie rozpuściły... a powinny?? Ile to trwa? ja na zewnątrz to widzę tylko dwa malutkie z supełkami a reszta w srodku. No i nie wiem czy to szczypie bo się goi i czy jednak nie.

Madziorka ja karmię na zmianę raz z jednej a raz z drugiej piersi. tyle, że mój mały jak już wspomniałam ssie op 5-10 minut najczęściej. Ale za to łyka tak głośno, że w drugim pokoju słychać hihi... Myślę, że sie najada, choć nie na długo.
Avisek to fakt że pierwsze sekundy są bolesne, ale to zaledwie ze trzy sekundy może a później już ok.

A lekarza to ja mam po trzech tygodniach, a wy już??

Frydza, Alinko no teraz wasza kolej także może to te bóle właściwe się zaczęły. Czekamy na rozwój wydarzeń.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość