joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

20 lip 2007, 14:19

Czesc dziewczyny chyby nigdy nienadrobie zaleglosci w czytaniu. :ico_olaboga: Wpadlam na momencik powiedziec ze u nas nie najlepiej a wlasciwie ze mna.Cos spaprali przy cc i wdalo sie zakarzenie.Lerze w domu sciagam goraczke z rany i zobaczymy co dzis powie polozna.Moze mi poprzecina jakies szewki zeby cos puscilo?A jak nie to w najgorszym wypadku musze znowu do szpitala :ico_placzek: A tego bardzo nie chce :ico_nienie: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: No i czemu to znowu wypadlo na mnie?Dobra koncze i trzymajcie kciuki :ico_sorki:
A Juli jest slodziutka i kazdy usmieszek dodaje mi sily :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 lip 2007, 14:42

violu, moniw - może dziś jest wasz dzień
ja w każdym razie mocno trzymam kciuki
dajcie znać jak już coś się zacznie

joasiu - nie masz zbyt ciekawie z tym zakażeniem
wczoraj dzwonila do mnie koleżanka, która przez cc urodziła 8 tyg temu i też ją zakazili i teraz co chwilę jeździ do szpitala, nakłuwają ją i ściągają ropę, która gromadzi się pod szwem, wiem że to nic przyjemnego

a u mnie super wieści, właśnie wróciliśmy od naszej pani doktor i Tadziu waży 3200g (od poniedziałku 2870g to duży postęp), a na skórkę nie kazała nic dawać, powiedziała, że za kilka dni powinno być po kłopocie, bo tak czasem się zdarza
jestem więc spokojna, tym bardziej, że powiedziała mi że ten wstrętny kikucik pępkowy w ciągu najbliższych 2 dni powinien odpaść, może nawet dziś
tak więc jest super :ico_brawa_01:

mam nadzieję, że u was też
choć pogoda koszmarna, a akurat złapaliśmy gumę w wózku i musiałam gondolę dźwigać do przychodni, dobrze że to niedaleko, ale jestem spocona jak mops
zmykam pod prysznic

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 lip 2007, 15:48

Basiu jestem, jestem nie sądzę aby coś się miało zacząć.... chociaż bym już chciała... jakby co to napewno dam znać!
Cieszę sie, że Tadzio przybiera na wadze... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiu trzymam kciuki, żeby rana po cc szybko się zagoiła!!!
Ciekawe co z Małolatą? nie meldowała się dzisiaj!
Ostatnio zmieniony 20 lip 2007, 22:20 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

20 lip 2007, 16:26

hej dziewczynki ja na chwilkę wpadłam, przywitać się widzę że czeka mnie duzo czytanka :ico_oczko:
Postaram się wpaść wieczorkiem, a teraz trzeba trochę odpocząć>
Wklejam zdjęcie mojej małej księżniczki :ico_brawa_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 lip 2007, 17:27

Kinga - Eliza jest śliczna!! super że juz jesteś!!
Ostatnio zmieniony 20 lip 2007, 17:54 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

20 lip 2007, 17:53

Kingus dzidzia jest slodziutka !! pamietam jak nie moglas sie doczekac swojego porodu...ehh to tak samo jak ja teraz,czekam czekam i nic....a tak bardzo bym chciala miec to za soba,co raz czesciej odczuwam strach przed porodem..obawiam sie ze bedzie bardzo bolec a jestem dosc delkatna...i czula na bol.. :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-07-20, 17:57 ]
Violu a czesto sie zdarza ze to koleczko peka ?? hmm bo ja tez mma wozek na kolach pompowanych... firmy TACO

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

20 lip 2007, 17:57

Gratuluje Kingo! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To juz tez masz twoja niunie w ramionach!!!
Moj maz marudzi dzisiaj, ze w poniedzialek musi do roboty jechac i ze przez 4dni malusi nie bedzie widzial! :ico_oczko: On to najchetniej to by ja na okraglo nosil!!! :ico_szoking: Taki to az to on nie byl z duzymi, a teraz to az caly sie rozplywa przed Amalka!!! :ico_szoking: Zupelnie oszalal, z reszta rodzenstwo tez!!! :ico_szoking: Bedzie trzeba walczyc, zeby mi malej nie rozpuscili!!! :ico_olaboga: Szalenstwo!!! :ico_puknij: :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

20 lip 2007, 18:01

Hej Lipcóweczki!!!
Nam tez zostało 10 dni do konca i z tej okazji stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Kinga, Twoja Mała jest sliczniutka!!! czekam z niecierpliwoscia na relacje z porodu i wiecej zdjec. :ico_brawa_01:
Dziewczyny, wiecie co sie dzieje z Małolata? Nie było jej wczoraj ani dzis... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

20 lip 2007, 18:51

hello
Kinuś śliczna księżniczka :-D
A u nas dalej Afryka :ico_puknij: chyba sie rozpłyne
A maluszek coraz bardziej okraglutki się robi, w nocy łądnie spi tylko się na jedzonko budzi i spowrotem do łózeczka :-D
A mojemu maluchowi tez tak skóra schodziła z całego ciałka, ale kąpaliśmy go w Oilatum później jeszcze kremem Oilatum smarowaliśmy i po tygodniu już miał super skórę jak u niemowlaczka :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

20 lip 2007, 21:10

Kinga gratulacje ślicznej córeczki! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jasiowi skóra z główki schodziła, posmarowałam oliwką i okrągłymi ruchami szczotki prawie wszystko wyczesałam!

My już po kąpieli - jeśli chodzi o Jasia, posmarowany trądzik maścią i czekamy co ranek przyniesie, mam nadzieje że poprawę. :-)

A może nocka przyniesie coś mamusiom w dwupaku? Oby!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość