MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 mar 2007, 08:49

rybko, napewno wszystko bedzie dobrze!trzymam za ciebie kciuki.juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze twojego slicznego Andrzejka :-) ale niech sobie jeszcze w brzuszku poczeka 22 dni :-)
:ico_tort: SPOZNIONE ALE SERDECZNE ZYCZONKA DLA FORUMOWYCH BLIZNIAKOW OSKARKA I DAVIDKA.POL ROKU TO WAZNE WYDARZENIE...NIECH WAM CHLOPCY USMIECH NIGDY NIE ZNIKA Z TWARZYCZEK, ROSNIJCIE ZDROWO I BADZCIE OCZKAMI W GLOWACH WASZYCH MAMUS... :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 mar 2007, 09:44

hej z raneczka ja juz od 5 na nogach, wszyst5ko wdomku porobialm, wykorzystalam moj poranny zapal. nawet obiadek sie pyrczy i juz z grubsza uszykowany...
tylko aj pozniej bede musiala pocwiczyc...
pogoda dzis beznadziejna wiec nie wiem jak to ze spacerkiem bedzie...... :ico_olaboga:
dzis wieczorem ide na trening wprowadzajacy bo wczoraj mialam za duze zakwasy haha..a po za tym w tv lecial skazany an smierc i musialam to obejrzec

kochane serdecznie dziekujemy z OSkarkiem za zyczenia :-D

IWonko wracaj do nas szybciutko :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

19 mar 2007, 10:39

natashka Twoj perfekcjonizm jest powalający! aż mi wstyd :ico_wstydzioch: wstac o piątej, posprzątać, upichcić i jeszcze na ćwiczenia mieć ochotę... :ico_oczko: I to przy takiej za oknem pogodzie... Ja na wiosnę z zapałem poczekam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 mar 2007, 11:08

hehe Eve perfekcjonizm to moze nie jest ..ale po prostu wykorzystuej czas w ktorym jest nas malo na tt i kiedy mam ochote na sprzatanko ....
a jak przyjdzie wiosenka to bede musiala na ogrodeczku wiecej posiedziec bo mam sporo rzeczy do roboty...zreszta w domku mi sie mozliwe ze szykuja pewne remonty, jak dobrze pojdzie zkaska to bedzie co robic :-D

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 mar 2007, 11:43

ojoj Natasha ja tam w życiu bym się nie zebrała na to zeby sprzatać i pichcić o 5 rano!!
:ico_brawa_01: dla Ciebie!! czasem to sobie tak m,yśle ze głównym powodem dla którego chce iść do pracy jest fakt że na rzadne sprzątania czsy prasowania nie będe miaął czasu i będe w 100% usprawiedliwiona hahaha!! kurcze chciaóąbym mieć pomoc domową;)
dzieczyny bierzevcie za kazdym razem maleństwa na rece jak wrzeszcza ze lezeć nie chca?? np nosze go nosze... ale musze mu zrobić jedzenie bo wiem z ejuż głodny to go kłade do wózeczka i robie a on w ryk a właściwe mkrzyk jak nie wiem co!! jasne ze mogłabym zrobic to z nim na rękach ale czy da sie zwariować?? moze niech troche poczeka i wie ze nie zawsze zrobie wszystko jak będzie chciał?? co myślkicie?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 mar 2007, 11:47

moj mlay jest wlasnie takim terrorystom, ale nie zawsze mu sei daje...czasami go nie biore na rece i sie po prostu drze..moze troche to okrutne ale przeciez nie moge caly dzien z dzieckiem na reku latac...

Lemo ja tez marze o pomocy domowwej...
a specjalnie nie wstaje rano aby to wszystko robic, po prostu jak sie obudze i juz zasnac nie moge to musze cos robic bo ja nie lubie lezec sobie w lozku....

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 mar 2007, 12:05

co ja bym dała za to zeby nie lubieć leżeć w łózku ojojoj ;)
Nat kiedy robisz chrzciny?

[ Dodano: 2007-03-19 ]
lece się ubierać i ide zobaczyć czy ksiądz dzisiaj przyjmuje...;)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 mar 2007, 12:39

wiecie, szefowa mojej sasiadki ma do pomocy 3 kobiety :ico_szoking: ...
pol roku temu urodzila blizniaki i kazda z dochodnich pan zajmuje sie domem i dziecmi.
z rana przychodzi moja sasiadka, sprzata i pomaga karmic blizniaki.jak sasiadka konczy prace, to przychodzi druga, tylko do dzieci a na noc przychodzi trzecia i to wlasnie ona wstaje do dzieciakow.dodam, ze ta szefowa nie pracuje, tylko siedzi w domu a i gacie trzeba jej prac!teraz na weekend wyjechala z mezem a dzieci zostaly z moja sasiadka! :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
jak juz jestesmy przy temacie chrzcin, to czy wasze dzieciaczki maja dwa imiona czy tylko jedno? u mnie jest po prostu wiktor, bo z dwoma to zawsze zamieszanie, no i po co dawac drugie, skoro i tak sie go nie uzywa...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 mar 2007, 12:46

Lemonii chrzciny robie ok czerwca dopiero bo wtedy chyba dopiero przyjedzie moj brat z Irlandii bo on ma byc chrzestnym, zreszta do konca nie wiadomo jeszcze...ciuekawe czy mi w ogole beda chcieli ochrzcic malego , skoro my z T nie jestesmy malzenstwem :ico_noniewiem:

wiecie co az takiej pomocy to bym nie chciala...no moze zeby od czasu do czasu ktosd mi dom posprzatal, ale przyznam sie wam ze czuje sie spelniona jak wysprztaam porzadnie , w domu jest blysk i pachnie, obiadek zrobiony, poprasowane i poprane, maluszek oporzadzony, ja mam czas dla siebie na tt, na cwiczenia...wtedy czuej sei swietnie.. :ico_haha_01: ciekawe jak to bedzie wszystko wygladalo jak worce do pracy lub an uczelnie :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
Oskarek ma drugie...
nazywa sie Oskar Tomasz (po tacie), jakos tak dalam mu dwa, ja mam dwa Natalia Liliana i moj T takze ma dwa Tomasz Jerzy, wiec czemu nie... :ico_haha_01: a moze nie ebdzie chcial byc Oskarkiem tylko Tomaszem..moja ciotka ma na imie Rozalia Aleksandra i wszyscy moiw do niej Ola bo ona nie lubi Rozalii :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
Lemonii a ty kiedy chcesz chrzcic Kornelka???
moj szkrab bedziwe juz duzy , bedzie mial ok 9 miesiecy..ciekawe jak go ubiore hehe..tymbardziej ze juz cieplutko raczej bedzie..


jeju wiecie jaki mam problem z wyborem chrzestnej...zreszta nie mam az tak wielkiego wyboru...
a moja siostra ma np 2 chrzestne...IZE I RENATE...bo tak mozna, moga byc albo 2 kobitki albo 2 mezczyzn...hehe malo kto o tym wie

Awatar użytkownika
skaleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:17

19 mar 2007, 13:09

O ja tez o tym nie wiedzialam,Nat! Ja nie jestem jeszcze chrzestna ale moj J ma juz 2 chrzesniakow,dziewczynke i chlopca.
My tez mamy problem z wyborem chrzestnej dla naszego Oliwierka.J.jest jedynakiem a ja mam brata.
Planujemy w czerwcu ta imprezke.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość