Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 mar 2008, 22:22

Dorotka o rety, dobrze że pojechałaś do lekarza, ja też wolie konsultować każdą dolegliwość ze specjalista. Dużo zdrówka dla Agatki

Kajunia sto buźiaczków dla Milenki, niech szybciutko całkowicie wyzdrowieje

Małgosiu fajne zdjęcia :ico_brawa_01: Śliczny Wojtuś i jaki uśmiechnięty, nie chce się wierzyć żże taki dzidziuś pogodny potrafi dać mamusie w kość, tak jak wczoraj, hihi

kelly, o rany :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: zapomniałam napisać przepis, jejku, przepraszam bardzo, no jak mogłam zapomnieć, tak mi głupio. przepraszam kochana :ico_sorki:
Fajne zdjątka, jaka Ty ładniusia jesteś, no i obiecałaś zdjęcie w minówce nowej wkleić :ico_oczko:
Fajny pomysł na miejsce spotkania :-) tylko mi link ten nie otwiera, spróbuj jeszcze,
właśnie takie miejsce fajne, żeby posiedzieć na powietrzu można bylo i grill zrobić :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

05 mar 2008, 22:25


Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

05 mar 2008, 22:26

:ico_brawa_01: dziekuje wam wszystkim za wsparcie :ico_sorki:

z patrysiem jest juz znacznie lepiej, usmiecha sie do pielegniarek, jak go dzisiaj widzialam to sobie fikal nozeczkami. niedlugo trafi na inny oddzial, moze nawet przed koncem tygodnia, moze na poczatku nastepnego, wszystko zalezy od wyroku lekarza.

teraz mam nadzieje ze bede miecy tylk i wylacznie same dobre wiadomosci w szpitalu

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

05 mar 2008, 22:28

lulu nie szkodzi ten Magdzinki byl dobry. a swoja droga jak bedziesz miala chwile to mozesz napisac przyda sie na inna okazje.
a miniowki nie zalozylam bo mialam taki dylemat co na gore wlozyc ze wybralam inny zestaw :)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 mar 2008, 22:55

hej dziewczyny! Ale fajoskie zdjecia porobilyscie! i te z urodiznek i te domowe! Malgosiu ale masz fajoska wanne, ja narazie tylko prysznicem moge sie zadowolic..

a ja spiesze sie pochwalic ze Julenka chodzi!!!!!! robila pare kroczkow, raz tu raz tam przez pare tygodni ale to tylko 2-3 i konczyly sie padnieciem i juz nie probowala a dzis nagle ja patrze a ona z korytarza do mnie z butem przylazla do pokoju :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i sie zaczelam zastanawiac jak ona to zrobila??? szla calkiem ladnie, utrzymywala rownowage, wtedy tez A. wrocilz pracy i tak ja wzielismy i raz do mnie a raz do niego szla i tak w kolko :ico_szoking: smiesznie tak wyszlo ze tak nagle zaczela chodzic ni z tego ni z owego, my oczywiscie owacje podnieslismy, ale nie moge w to uwierzyc, normalnie sie poplakalam, a czulam ze ona cos boi sie isc bo jak sznurek trzymala to szla, a bez sznurka to nie a dzis tak poszla sama bez niczego :ico_szoking: :ico_szoking: jestem taka szczesliwa!!! i przerazona za jednym razem, bo teraz Julka wyglada na *prawdziwego * czlowieczka hihihihi jesli rozumiecie o co mi chodzi... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

05 mar 2008, 23:24

lulu dzięki Ty zawsze o nas pamiętasz, kochana jesteś :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01: :-)

kelly śliczne zdjęcia i Tymuś jak wyrósl, śliczny chłopczyk ,podobny do mamusi :ico_brawa_01:

Mamcia gratulacje dla Juleńki :ico_haha_01: :ico_haha_02:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 mar 2008, 23:26

MamciaKochana♥ GRATULACJE za tuptusianie samodzilene bez sznueczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: och jak fajnie! Na pewno bardzo wzruszający moment!

Wanna to jest w kształcie muszelki i jest bardzo duża ale nie widać tego na zdjęciu!

mysiaac Czekamy na wieść i tylko te dobre oczywiście! Wyciałuj od nas Patrysia!

kelly Piękne zdjęcia roczkowe! No i chyba my jako jedyni nie zrobiliśmy tej roczkowej wróżby ... mhmhmh ... no nic... !
Tak jak pisała Luluś bardzo ładna z ciebie kobietka ... Naprawdę!

Luluś Oj ten mały człowiek co wygląda jak aniołek na zdjęciach to czasami prawdziwe diablątko ... ale to pewnie po tatusiu hiihihih ...

Spotkanie Kelly E no ..super sprawa, naprawdę... ja bym była jak najbardziej za!♥♥♥♣♣
Ostatnio zmieniony 05 mar 2008, 23:48 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

05 mar 2008, 23:27

Tak Mamciu dzieciątko które dotąd leżało i raczkowało a nagle zaczęło chodzić to rzeczywiście duże przeżycie i wielki postęp w rozwoju no i cudne uczucie jak taka mała rybeczka chodzi samodzielnie, wiem doskonale co czujesz hihih :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

05 mar 2008, 23:55

Malgorzatka lulu dzieki za komplementy

Mamcia gratulacje dla Julki

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

05 mar 2008, 23:56

Małgorzatka, ja też nie robiłam tej wróżby , Zrobiliśmy Roczek w restauracji a na msze o mało się nie spóźniliśmy i poprostu zapomnieliśmy..
A wanna to superancka , jejku jakbym taką chciała. ja muszę nogi podwinąc w wannie , mamy 130stkę ;-(

Kelly - cudny Torcik - ja też go robiłam , wyszedł przepyszny ale niestety opadł ;-( co mogłam zrobić źle? Ty miałaś gotowy biszkopt czy piekłaś? dodam tylko że nie poczekałam aż masa do końca wystygnie , możliwe że była troszkę jeszcze ciepła

Mam mega doła. Dziś rano świetnie się czułam , nic mi nie było , a teraz łeb boli , kości też , gorączka 38, 5 .. :ico_chory: Mam wszystkiego dosyć;-(

Trzymajcie sie i nie chorujcie.

Musze się troszkę tzn ( 20 kg :ico_szoking: ) odchudzić . Boże jak mi źle z tą nadwagą .od wczoraj zaczęłam , nie jem słodyczy i nie wiem sama jak to wytrzymuję ..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości