Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 lis 2010, 15:56

Matikasia chcemy zdjęcie!!! :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 lis 2010, 15:59

a dokładnie czego Kasiu?? :ico_haha_01: moje w szmatkach?

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 lis 2010, 16:00

No oczywiście. :))

[ Dodano: 2010-11-02, 15:00 ]
W ogóle dawno siebie nie widziałyśmy, ostatnio same zdjęcia dzieciaczków, a przydałoby się pooglądać jak tam każda się zmieniła. :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 lis 2010, 16:05

Oj Kasiu uwierz mi żadnych zmian nie ma :ico_haha_01: ok jak się wystroję do kina to T pstryknie fotkę i jutro wkleję;)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 lis 2010, 16:20

To super. :) U mnie niby też nie ma, ale zawsze fajnie zobaczyć. :) Poza tym my możemy nie widzieć zmian, a inni zobaczą. :)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

02 lis 2010, 16:30

witam sie po szczepieniu

Zulka sie rozpłakała biedulka nawet niebyla jeszcze szczepiona tylko tak reaguje na 'biały fartuch" hehe
wazy 8950gr i ma 74cm :ico_szoking: :-D :-D :-D czyli nietaka mała hehe
lekarka mowi ze miesci sie w normie chociaz wyglada na chudzinke i bardzo drobniutka dziewczynke :-D
szczepienie nawet tak niebolało
mamy za 4 tygodnie przyjsc na Pneumokoki ze wzgledu na to ze Zulka idzie do żłobka :-D

Magda33 dziekjuje bardzo :ico_oczko:

matikasia, zycze udanego wyjscia
i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za udane zakupki czekamy na fotki :-D
W ogóle dawno siebie nie widziałyśmy, ostatnio same zdjęcia dzieciaczków, a przydałoby się pooglądać jak tam każda się zmieniła. :
no ja tam siebie niewkleje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: hehe w całosci bo przytylo mi sie ostatnio i poki nie schudne to niepokaze swojego dołu :-D :-D :-D :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

ale reszte z checia poogladam napewno wiekszosc z was dziewczyn schudla :ico_oczko:

kurka mnie tez cos boli glowa :ico_olaboga:
chyba sie poloze

[ Dodano: 2010-11-02, 16:14 ]
a i zapomnialam sie pochwalic dostalam dzis te pieluszki premium care az 5 sztuk :ico_szoking: :-D :-D :-D
wyprubujemy dzisiaj :ico_oczko:

moja cos marudna po tym szczepieniu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 lis 2010, 01:22

witajcie kochane

wpadłam tylko ppostawić spóźnony torcik na roczek Lolka :ico_tort:

ciagle jeszcze w gościnach bo mamy gościa zagranicznego i tak biesiadujemy :ico_oczko:
a urodzinki udane , było 20osób + solenizant
dostał trochę zabawek i ubranek , i ogólnie było wesoło
jak przyszło do wybierania jednej rzeczy z pośród - pieniędzy , termometra,długopisu,książi, różńca i kieliszka -to śmiesznie się tak zastanawiał i nie złapał nic szybko tylkosiępoprzyglądał i jużmiał coś brać ale cofał rękę i wkońcu zdecydowanym ruchem sięgnoł po kasę ,potem termometr i jako trzeci długopis :ico_haha_01:

zdjęcia możeuda mi się jutro wrzucić a teraz idę spać i przepraszam żenic nikomu nie odpisze ale padam ,bo ostatnie trzy noce były nieprzespane :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

03 lis 2010, 08:40

Witam, witam.
Wieczorem się nie odzywałam, bo miałam takiego nerwa, że aż strach. Dziś idę do kierowniczki żłobka, bo mnie szlag trafi. Wyobraźcie sobie, że wczoraj oddali mi dziecko z guzem na główce, lekko zdartą skórką w tym miejscu, z pampkiem z kupą i jeszcze w domu, jak ją przebieralam, to zauważyłam na udzie tuż pod pośladkiem wielkie zadrapanie (ok. 5 cm). Pytam dziś rano babę (bo już inaczej nie powiem), a ona nic nie wie :ico_noniewiem: Mówi tylko, że Zosia pół dnia przepłakała i uspokoiła się dopiero po południu, a wczoraj mi mówiły, że tylko trochę rano popłakała. Porozmawiam z kierowniczką, bo tak być nie może. Oddaję dziecko pod opiekę i ufam ,ze nic mu nie będzie, a tu takei cyrki. Rozumiem, że może uderzyć głowką, bo to normalne, ale żeby mieć takeigo guziora, to trzeba nieźle przygrzać i nie sądzę, żeby nikt tego nie zauważył. :ico_zly: Dziś rano w żlobku znowu płacz, ale na szczęście szybko się uspokoiła. Widocznie nie lubi tej opiekunki, bo wczoraj po południu to robiła innej pani pa pa i przesyłała buziaki :-) .
Chyba na sobotę umówię się z jedną z kandydatek na nianię, bo znalazłam w necie i ma dobre referencje i mieszka niedaleko nas. ZObaczymy moze jak Zosia na nią reaguje, bo żłobka mam naprawdę dość.

No dobrze, kończę te gorzkie żale.

Matikasia sto lat dla Milenki :ico_tort: zdróweczka, miłości, radości i niekończącego się szcześcia.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

03 lis 2010, 10:48

Witam sie i ja :-D

poi pierwsze
matikasiu dla twojej ksiezniczki Milenki wszystkiego najlepszego zdrowka,usmiechu od ucha do ucha i radosci kazdego dnia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

oraz dla
Kilolek dla twojego Michasia rowniez wszystkiego najlepszego za skonczony roczek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

wiolaw, to fajny ten roczek Lolka hehe
i imprezka nadal trwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wazne ze Lolek zadowolony z prezentow :ico_oczko:

a co uwas oznacza termometr??

Magda33, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: moj boze wyobrazam sobie jak musisz sie czuc biedna Zosienka
co tam sie stalo kurka az strch posyłac dziecko do żłobka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
dobrze ze idziesz do tej kierowniczki ale mysle ze duzo sie niedowiesz ona pewnie bedzie bronic swojego
i trzymam kciuki za opiekunke&&&&&&&&&&&]


ja zaraz sie szykuje na spotkanko z kolezanka i jej synkiem :-D :-D

pogoda do bani ale trzeba wyjsc z domu nielubie sie kisic :-D :ico_oczko:

buziaczki kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

03 lis 2010, 10:49

pieluszki premium care az 5 sztuk
mnie też przyszły. :) I mam jeszcze 500ml żelu do kąpieli jonsons baby bedtime.
spóźnony torcik na roczek Lolka :ico_tort:
:ico_tort: sto lat! Jeszcze raz. :)

Magda to szukaj tej opiekunki, bo szkoda Zosieńki! Jeszcze żeby się przyznały, bo wiadomo tyle dzieci i nie wszystkie da się upilnować, żeby się nie przewróciły, ale jak jeszcze kłamią to już coś nie tak.

100 lat dla Milenki!!! :ico_tort: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-11-03, 09:50 ]
I dla Michasia 100 lat!!! :ico_tort:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości