katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

20 sty 2008, 18:44

kari24ja wlasnie bylam w tym tygodniu na TUPERWARE PARTY,bo to tak sie tu nazywa taki pokaz i tez bym kupila prawie wszystko.Pokusilam sie na pojemniki na cukier,make itd i puszke na kawe.Maz myslal,ze oszalalam-ale co tam czasem tez moge sobie cos kupic.
Marwinka-gratulacje dla malego za raczkowanie!!!!U nas pogoda taka jak u Ciebie,buro,szaro i ponura-zastanawiam sie czy to na pewno styczen :ico_olaboga:
Mordeczka-ja tez chce takiego grzecuznego Antosia,a ja na odliczanko zagladam
Hektorka-zdrowka dla Kamilka

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 sty 2008, 19:22

Hej laseczki :-D

Ja zacznę od marudzonek :ico_placzek: bo wiecie płakac mi się chce, że nie mam teraz tyle czasu by sobie jak za dawnych czasów z wami posiedziec, popisać :ico_placzek: Jejusku, jak to było superowo jak od rana do nocy miałam włączonego kompa i pisałyśmy i robiła się strona za stroną... A tu teraz nonono :ico_placzek: Wy jakoś dajecie rade i zając się dziecmi i popisać na TT a ze mnie jakaś du.. co nie wyrabia na zakrętach :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

20 sty 2008, 19:24

M0rD3CzKa dopiszezs nas do odliczanka? dzieki

[ Dodano: 2008-01-20, 18:27 ]
kasi.k ja zagladam wtedy kiedy Marvin spi. Wogole to chyba jakiegos dola masz dzisiaj.Glowa do gory :597:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 sty 2008, 19:28

A w zasadzie to moja kochana Vikulińska baardzo stara się o wypełnienie mi czasu od rana do wieczora. Od kiedy zaczęła raczkowac, stac samodzielnie i przemieszczac się w oparciu o wszystko co się da to ja... mam motorek w tyłku :-D a niedługo zamontuję sobie jeszcze drugi bo z tym jednym nie wyrabiam :ico_oczko: :-D
W domu jeden wielki bajzel, obiady gotowane na hura i pozaczynane 30 spraw a żadna nie skonczona, bo albo musze zabawiac Viki, albo pilnowac by czegoś nie zmajstrowała lub nie nabiła sobie guziora albo ją nosić bo na to jej przyszedł własnie humorek albo ją prowadzać... i tak w kółko :-D
I wielki mętlik w głowie :ico_puknij: bo z jednej strony jestem strasznie dumna z mojej niuńki i z jej postepów i zkażdego ruchu i słowa i głupotki jaką właśnie wyczynia :-D a z drugiej strony chce by chociaz ten mój kochany "akumulatorek" siadł na 5 minut na pupie i dał mamie odpocząć :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-01-20, 18:29 ]
Marvinka pisze:Wogole to chyba jakiegos dola masz dzisiaj.Glowa do gory


a to prawda :ico_sorki: ale jak nie złapac doła jak od 2 tygodni dzien w dzien pada w tym cholernym UK :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-01-20, 18:32 ]
Marvinka pisze:kasi.k ja zagladam wtedy kiedy Marvin spi


odpada u mnie ta opcja :ico_noniewiem: w dzien od kilku dni drzemki po 20-30 minut... w nocy jeszcze gorzej, bo idzie spac koło 22 (a kiedyś szła grzecznie o 20) i budzi się czasem nawet co godzinę... ale tu winne są zebiska bo jeden już prawie wylazł a drugi lezie powoli za nim :ico_zly:

a właśnie, czy wasze dzieci tez tak cięzko przechodziły górne zeby?? bo wydaje mi się, że dolne jednak poszły szybciej i z mniejszym bólem i marudzniem??

[ Dodano: 2008-01-20, 18:33 ]
Marvinka i AP prosze podajcie jeszcze raz kiedy i o której godzinie urodziły się wasze pociechy :ico_sorki: to dopisze je do listy na poczatku wątku :-D

[ Dodano: 2008-01-20, 18:44 ]
Mordeczka postaram się podesłac ci dzisiaj kilka fotek Vikulińskiej... współczuję rwy kulszowej... moja ciotka miała i jak ją widziałam w momentach ataku to az mi się płakac chciało... oby jak najszybciej to cholerstwo przeszło i nigdy już do ciebie nie wracało...

Kolka poczytałam o twej "wspaniałej" tesciowej i podziwiam cię, bo ja bym ją już dawno rostrzelała albo powiesiła :ico_zly: a jak oni was tak nachodzą w wwekendy to wy może gdzieś sobie wychodzćie wtedy do znajomych czy na zakupki... a najlepiej to wpadnijcie z Julcią do mnie :-D :ico_sorki: dopóki jeszcze siedze w domciu na macierzyńskim i odpocznijcie sobie od wszelkich szarańczy i ich najazdów... u mnie błoga cisza i spokój :-)

Katrin duuuuuuzo zdrówka dla was kochana... jejuśku, ten mój zięciunio musi tak się męczyć :ico_olaboga: a jak tam towja gangrena?? nadal w PL i z daleka od was?? no i gdzie kochana kumo te obiecane zdjęcia Antonia?? czy je przeoczyłam??

Caro nie mogę się napatrzeć jak Oskarek zasuwa :-D kochany zdolniacha z niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ten pomysł z laurkami jest superasny :ico_brawa_01: nie dziwię się że dziadkowie byli zachwyceni... i dla Oskarka tez duuuzo zdrówka...

Delicja dla Olenki równiez duuuuzo zdrówka i dla jej mamusi... co do wysypki, to może nie jedzenie jednak :ico_noniewiem: wg alergolog Viki wysypka się też pojawia przy każdym osłabieniu organizmu, czyli infekcjach wirusowych, chorobach, szczepieniech, zabkowaniu itd. a podajesz Oli dalej śliwki??

Mróweczka gratuluję Erykowi pierwszych kroczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widziałam opis na gg :-) a jak tam u was pogoda na południu?? tez pada?? aha, mój męzulo chce wybrac się którwgoś wekeendu w wasze okolice, to może jakieś spotkanko bysmy zaliczyły??

dla pozstałych chorych dzieciaczków duuużo zdrówka, a dla kiwetnióweczek nie wymienionych wyżej duże buziale :ico_buziaczki_big: od KAsienki co jej pamięc nawala bo latka już nie te :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

20 sty 2008, 19:45

kasi.kU marvina te gorne to tez jakos powoli wychodzilyi przez to zmienil sie caly jego rytmus spania. Idzie teraz miedzy 18-19 sta spac i po dwoch godzinach sie budzi, Pobawi sie troche , zje jeszcze cos no i potem jak zasnie to juz tak do rana. No a wczesniej to potrafil za jednym zamachem do rana przespac.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 sty 2008, 19:46

M0rD3CzKa pisze:a dzisiaj Lenka i Vikusia maja 100 dnowke


wooooow, no to stawiamy z tej okazji :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :564:

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

20 sty 2008, 19:46

Marvin urodzil sie 22-go kwietnia

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 sty 2008, 19:47

aha, mała się obudziła i tyle posiedziałam... :516:

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

20 sty 2008, 19:57

Szymon urodził się 11 kwietnia o 22.15

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

20 sty 2008, 20:46

Marvinka, zapisalam Twojego Niunka do odliczanka :-) AP, Szymka tez :ico_oczko: kasi.k, wspolczuje braku czasu dla siebie :ico_olaboga: ale moze jakos postaraj sie tak ''uporzadkowac''dzien zebys miala chociaz pol godz dla siebie na TT :ico_oczko:
a my bylismy u mojego taty na imieninach ale tylko na chwilke bo ten moj kregoslup :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość