Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 cze 2007, 20:16

co za pogoda... leje !!!!!!!!!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
dobrze, ze pojechalismy autem na zakupki bo to daleko.... hihi :ico_olaboga:
chetnie bym sie przeszla, ale ta pogoda :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
nastroj barowy.... piwko bezalkoholowe,frytki i film... :-D
no wiec spadam oddac sie temu tworczemu zajeciu.... :-D

tak sie dzis zakrecilam kolo wozeczka... :ico_oczko: i kurcze fajnie by bylo juz pojezdzic z maluszkiem na spacerki.. :-D
chyba zaczyna mi sie nudzic.. hihi :-D
a nic nie kupilismy.... wrrrrr :ico_zly: chcialam ta gruszke fride, ale nie bylo... :ico_zly: a w mothercare sliczne ubranka przecenione.. :ico_olaboga: . gdybym tylko znala plec to mozna szalec... :-D
kazalam adamowi zawiezc sie tam prosto ze szpitala po porodzie jak tylko poznamy nasza slodka tajemnice!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

23 cze 2007, 21:51

Madziorka ja obstawiam chłopaka :-D :-D :-D
Kurde nie wiem co jest.. ja dzisiaj znowu nie mam nastroju do porodu :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-06-23, 21:52 ]
został mi jeden klocek (czyt. puzzle) :ico_szoking: :ico_szoking: sama nie wiem kiedy wszystkie poznikały... czas szybko uciekł :ico_ciezarowka:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

23 cze 2007, 22:05

Frydzuniu GRATULJĘ z całego serduszka :ico_buziaczki_big:

Martwie sie o Asiulę - zadnych wiesci do niej nie ma :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

23 cze 2007, 22:15

Hejo!
Ja dziś ciężki dzień. Maly marudzi okropnie, chyba go przechwaliłam. Dzisiaj zaczął płakać a dotąd nie znałam jego płaczu. Cholerka wcale mnie to nie cieszy. Siedzi na cycu cały dzień i jak tylko go położę i mam nadzieje, że usnął to zaczyna marudzić. No masakra, juz nie wyrabiam. No.. właśnie znów zaczyna :ico_zly:

Frydza serdeczne gratulacje!!!

Aniu Tobie w rocznicę slubu. Ja mam 26, własnie mi przypomniałas bo zupełnie wyleciało mi z głowy.

Madzia te krostki to norma. Mojemu tez wyskakują i znikają.

Avisek ja tez mam wrażenie, że cycki miękkie, ale jak naciskam to mleko leci, czyli raczej ok.

Wiecie co zastanawiam się na taką poduszką do karmienia, bo mi strasznie niewygodnie. Za mały mam biust, mimo że się troche powiekszył po porodzie to muszę sie garbić do karmienia, albo małego podnosić. Musze poszukac tej poduszeczki i zobaczyć jak to dokładnie wygląda i jaki koszt.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 cze 2007, 08:48

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Frydza sie rozdwoila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
GRATULACJE!!!

ja wam tylko przyszlam na chwilke cos pokazac :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

24 cze 2007, 09:09

Jasnie Pani Twoja Księzniczka jest przesliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Teraz juz wiem, jakie malenkie CUDO skrywało sie w Twoim brzuszku...

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

24 cze 2007, 09:49

cześć dziwewczyny , mam info od Asiulki rno dostałam sma-a :

[size=150]przekaż na tt że ja wciąż czekam,kroplówki nie skutkują,badania mam dobre i najprawdopodobniej mam różnice w terminie i zostaje w szpitalu[/size]
Macie też pozdrowienia od Frydzy, pyta czy kolejna się rozdwoiła :-D

A ja bardzo wam dziękuję za życzenia rocznicowe :ico_brawa_01: jesteście kochane.Mój mąż oczywiście zapomniał , ale teraz jak jest z nami mała to wcale mu się dziwię .Wczoraj jechaliśmy do znajomych (opić to i tamto) to zanim się ubrałam i umalowałam on już ubrał małą i wsadził w fotelik.Nie mamy z przodu w samochodzie poduszki , więc zapiął ją koło siebie a ja siedziałam z miłoszkiem z tyłu :ico_szoking: .Oj będzie córunia tatusia jak nic :-D

Madziu to potówki i nie trzeba z nimi nic robić, zejdą same musisz tylko uważać żeby nie przegrzewać Marcinka

Przesyłamy buziołki.Do póżniej.Pa

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 cze 2007, 09:57

Witajcie!
Jaśnie Pani, jakie śliczności z Twojej Łucji! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aciu, dzięki za info od Asiuli.

My ciągle czekamy .... Krzyś doczytuje o fazach porodu bo boi się, że zapomni :ico_oczko: Mam nadzieję, że Niunia zdecyduje się w tym tygodniu, bo od następnego K. ma pierwszą część urlopu i fajnie by było już wtedy wyjść ze szpitala z naszą Kruszynką.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

24 cze 2007, 10:05

Aleee jestem wyspana!
Sluchajcie- moje dziecko.. albo mi podmienili,albo przemyslal swoje zachowanie istwierdzil ze sie zmieni :-D Maly spal od 21 do 00:50,potem 3:50, potem 6 i 9 dopiero. Jeste,m w ciezkim szoku - spalam jak susel, nie mam worow pod oczami, czuje sie wypoczeta i zrelaksowana:-) Tatus Krzys oczywiscie uciekl mi na ryby- dzwonil uhahany z lodki i chwalil sie jakims okoniem :ico_oczko: Po poludniujedziemy na rodzinna imprezke do Sopotu do moich dziadkow - ukazac wszystkim naszego Maluszka. :-D Moze sie prezenty posypia, hehe :ico_haha_01:
Junior tez niestety ma jakies pryszczole, kropki ciapki i wszystko takie.. Narazie nic przy tym nie kombinuje. Wczoraj mial taaaaaaakie gazy :ico_szoking: :ico_olaboga: musze bardziej uwazac na to co jem, bo wykoncze jego jelitka :ico_puknij:

Madziorka Ty to jestes zakupowa Mamcia :-)

Dziewczyny - co myslicie o szczepieniach? Wybieracie te pakietystandartowe czy te platne? I co z pneumokokami? Ja bym chciala zaszczepic, a moj Krzys mowi ze to wymysl naciagajacych firm farmaceutycznych.. Doradzcie, co?? :ico_sorki:
Ide na sniadanko, a potem kumpel wpada:-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 cze 2007, 12:23

hej ja od wczoraj mam dziwny nastroj ciagle chce mi sie plakac :ico_placzek: z Marcinkiem ok je i spi i jest grzeczny ale z P sie troszke poklocilam bo stwierdzil ze jak w wiezieniu nigdzie nie wyjdziemy teraz :ico_placzek: sama nie wiem co myslec .....czasami mysle po co mi to bylo...czy ze mna wszystko ok ze tak mysle :ico_placzek: chyba mam dola :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-24, 12:24 ]
aha jedyna dobra wiadomosc oprocz tego ze Marcinek milosc mego zycia :-D to od wyjscia ze szpitala schudlam juz 16 kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kg same leca nawet nie wiem kiedy :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość