ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 wrz 2007, 07:52

Gabrysiu, Maja chodzi po domu w bucikach - szmaciaczkach, takich za kostkę... ale czasem na chociaz pół godzinki zdejmuje jej buciki zeby nóżka odpoczęla i smiga w samych skarpetkach. W sobote kupilam jej na dwor juz takie porządniejsze ale chyba jej nie wygodnie (są sztywne i wysokie) bo sciąga...

[ Dodano: 2007-09-10, 07:54 ]
Ja nie wydaję fortuny na buty dla Mai bo uznalam,ze to bez sensu. Ostatnio kupilam jej buciki w lipcu a teraz juz musialam kupic nowe bo tamte są za małe, a przeciez nie kupie jej za duzych na zapas bo to jeszcze gorzej...

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

10 wrz 2007, 08:24

Iwonka ja tez nie wydaje fortuny na buciki no ale przecie to jest podstawa zeby byly dobre wygodnie no i mial skore w srodku ja naogol kupuje na przecenie zawsze cos mozna fajnego dostac a u wiktori 17 jest za mala a 18 troche za duza :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Matil2006
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:50

10 wrz 2007, 09:00

Hej Dziewczyny:-)
Nie odzywałam sie ostatnio troche ale świetowalismy w niedziele Matiego roczek tyle przygotowań a juz po wszystkim jak juz wszyscy wyszli to mały zaczął śpiewać ubaw mieliśmy ze ho, ale najlepse było ze jak juz skoczył swoj wystep to połozył sie i usnął jak przecinak, śmiesznie to wyglądało...

co do bucików to my chyba jestesmy rekordzistami bucików mati ma ich chyba z 10 par za kazdym razem jak kupowalismy to a to za małe a to za duze a to niewygodne istny szok ale teraz mały chodzi po domku w papciach z usztywniana piętką i miękką podeszwą ...

[ Dodano: 2007-09-10, 09:13 ]
Justyna twoja Wiktoria trzyma tak samo łyżeczkę jak moj Matil, powiedz tylko czy próbuje wkładac ta łyżeczke do buzi czy tylko probuje nabrac i wylewa gdzie popadnie ...?
Nie wiem jak wy dziewczynki ale u nas Mati je w biegu zawsze jest tak zajety ze nie usiedzi w foteliku zaraz wsatje wychodzi jejeu mamy z nim przy jedzeniu co dobrego najlepiej je jak sobie chodzi po domku i co chwile przychodzi zeby mu dać... odpada chodzenie za nim coprawda moj mały zostaje z babcia i znajac babcie to tylko zeby zjadł wiec pewnie za nim chodzi a le ja z meżem nawet nie próbuje...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 wrz 2007, 09:16

Justysiu, u Was chyba inna rozmiarówka jest bo Maja po domu chodzi w bucikach w rozmiarze 21 a na jesien kupuilam jej juz 22 bo 21 byly małe...

Agnieszka, czyli imprezke masz z głowy, najwazniejsze ze sie udała... Buziaczki dla Mateuszka :ico_buziaczki_big: i dziekujemy za ciacho i torta :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-10, 09:18 ]
Ja z reguły biegam za Mają z miską :ico_puknij:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

10 wrz 2007, 09:21

Agnieszka wczoraj wiktroia jadla loda i to trzymalo sie dobrze na lyzece wiec wsowala sama ja jej tylko nakladalam bo z tym gorzej wlasnie czytalam ostatnio ze do nauki lepiej dawac takie jedenie ktore dobrze trzyma sie na lyzece :-)
Iwonka co do rozmiarowki to byc moze wiktoria ma takie male nozki wiec moze nie bedzie duza ale tym nie mam co sie martwic

[ Dodano: 2007-09-10, 09:23 ]
Wiktoria tez jes na etapie wstawania z krzeselka ale jak wstaje to my ja wyjmujemy z fotelika i nie dostaje jedzenia wiec w ten sbosob wie ze trzeba siedzcec bo szybko sie namysla ze jednak jest glodna

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 wrz 2007, 09:27

Justysiu, mi sie wydaje ze rozmiar stópki nie ma za duzo wspolnego ze wzrostem... Majka tez raczej wysoka nie bedzie, ja mam wzrostu 165 a Piotrek 178 wiec nie ma po kim wyrosnąć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

10 wrz 2007, 09:30

Iwonka u nas to juz wogle nie ma byc po kim bo ja mam 165cm a moj maz 160cm

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 wrz 2007, 09:31

Justysiu, mi sie podobają takie metody wychowawcze jakie Wy stosujecie... I nie wiem czy Majka jest takim dzieckiem ktorego sie nie da ustawic czy my takimi rodzicami, ktorzy nie potrafia jej nie ustapic :ico_noniewiem:

Ja naprawde czesto jestem uparta w stosunku do niej ale ona jest jeszcze bardziej i w koncu tak mnie wyprowadzi z rownowagi,ze jej ustepuje :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-09-10, 09:32 ]
Justysiu, czyli pewnie nie mozesz sobie pozwolic na założenie butów na obcasach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

10 wrz 2007, 09:35

Wiktoria tez ma swoj charakter najlepszy przyklad jak sama chce jesc to jak tylko jej chcialam pomoc to ona zarz w pisk i ryk ze ona to sama ale ja jej na upartego pomogla i potem jej bilam brawo no i wczoraj juz bylo lepiej a tak pozatym to naprawde polecam ksiazke 2/3 rok z zycia dziecka tam jest duzo metod wyjasnionych no i szczegolnie jak postepowac z dzieckiem :-)

[ Dodano: 2007-09-10, 09:36 ]
a buty na obcasach odpadaja no ale najwazniejsze ze jestesmy szczesliwi co tam buty na obcasach :-D :-)

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 wrz 2007, 09:40

justysia30 pisze:a buty na obcasach odpadaja no ale najwazniejsze ze jestesmy szczesliwi co tam buty na obcasach


To jest najwazniejsze... chociaz ja ostatnio cos z tym moim Piotrkiem nie moge sie dogadac, drażni mnie na kazdym kroku, nie odzywam sie do niego od piątku...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość