Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 cze 2009, 09:32

hej dziewczyny :-D dołaczam się do kawy :ico_kawa: :ico_kawa:

wczoraj byliśmy jeszcze wieczorem na piwku, a raczej chlopcy byli, bo mnie zabrali po to żebym ich przywiozła chyba :ico_oczko: :ico_oczko: po piwesiu i do domku
wsiadam do auta a tu pały za mną zawracają :ico_szoking: :ico_szoking: ale przejechali wolniutko a ja prysnełam na średnicówke i z setką pognałam do domciu :-D

dziś mój prawie mężuś znów mnie opuścił :ico_placzek: i pojechal na delegację...
ale wiecie co, oni na tej delegacji dobrze maja... zarabiają tyle samo co na miejscu + delegacja ale... Przemek tym razem przywiózł 800zł :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: trzy miesiace zbierali kable miedziane, scinki, resztki i takie tam... jak to wszystko w tym miesiacu oddali to dostali prawie 6 tyś zł do podziału i wyszło po 800zł na łebka :ico_szoking: byłam w szoku jak to na stole połozył

dlatego w sumie miał za co mnie wziasc do Krakowa, choć od nas to rzut beretem :ico_oczko:

jeju już sie doczekac nie moge tego wszystkiego... za chwilke ślub, nowa sofa już się robi, niedługo bedzie do odbioru, wtedy zaczynamy remont sypialni- pokoju Amelki... pozostanie tylko czekanie na Naszą Królewnę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 cze 2009, 09:44

izuś_85, to teraz czas ci będzie bardzo szybko leciał, bo masz bardzo intensywny lipiec: ślub, remont itd.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 cze 2009, 09:47

izuś_85, to teraz czas ci będzie bardzo szybko leciał, bo masz bardzo intensywny lipiec: ślub, remont itd.
mam nadzieje ze zleci tak szybko az do porodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 cze 2009, 09:50

izuś_85, ja juz zaczęłam sie zastanawiac czy nie czas powoli zacząć pakowac torby do szpitala, bo mam az trzy do spakowania: dla mnie, dla dzidzi na wyjście i dla Asi, bo będzie musiała do kogos na czas mojego pobytu w szpitalu pojechac. I czy juz łóżeczka nie ustawic.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 cze 2009, 09:57

ja już prawie wszystko mam do szpitala, jeszcze nie kupiłam szlafroka bo tych bawełnianych co z Betiną oglądaliśmy już nie było :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

kapcie jakies tam mam, piżamy mam dwie, stanik do karmienia na razie jeden, bo drugi dopkupie po porodzie... wkładki laktacyjne mam, podkłady poporodowe też mam, nakładki silikonowe mam...

jeszcze apteke odwiedze i kupie
bephanten
tantum rosa
coś na pępuś
itp

ja na chwile obecna porodu sie nie boje, najbardziej obawiam sie ze Przemek nie dojedzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

wogóle to szef chcial go wysłać na delegacje do Barcelony na 3-4 tygodnie od 1 sierpnia :ico_puknij: kasy by dostał kupe, bo samej delegacji miałby 43 euro na dzień, ale jak sobie pomyśle że byłabym sama :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

22 cze 2009, 10:08

Tagar kazda z nas sie boi ty masz troche nawet lepiej bo wiesz co i jak u nas lek wiaze sie chyba obawa przed nieznanym a u ciebie odwrotnie

Beata_Tychy dzieki za rady :-D zastosuje napewno

izuś_85 super ze sie wszystko uklada-wrescie

wstalam niedawno-planow na dzis brak -lenistwo
popoludniu przywioza mi caly towar do remonciku i jutro rano zaczynamy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

22 cze 2009, 10:09

Dobry :-D
Ale ponuro u mnie za oknem :ico_placzek:
Mam nadzieje, ze do konca tygodnia pogoda sie poprawi, bo w niedziele jedziemy do Bialki Tatrzanskiej :ico_brawa_01:

A co do rzeczy, to ja w tym tygodniu bede juz gromadzila, bo nic nie mam :-D W tym albo w przyszlym :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 cze 2009, 10:15

megi5566, ty to wogóle wyjatek jesteś :-D
teraz bedziesz musiała kupić wszystko na raz :ico_oczko:

ja to sie zastanawiam do czego ja sie spakuje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: bede musiała torbe pozyczyć od kolezanki chyba, albo kupic...

u mnie też dziś leje, wczoraj u nas nie padało wiec troszke zdziwiona byłam jak w Kraku taka pogoda była... ale dziś od rana deszcz :ico_noniewiem: nawet Haker na podwórko ani mysli wychodzić, śpi w łóżku jeszcze leń

wołają mnie talerze ze zlewu zebym je umyła :-D

[ Dodano: 2009-06-22, 10:16 ]
popoludniu przywioza mi caly towar do remonciku i jutro rano zaczynamy :ico_brawa_01:
po remoncie wpadam na kawe, a spróbuje znów nie odebrać telefonu :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

22 cze 2009, 10:20

megi5566, ty to wogóle wyjatek jesteś
ale mam jeszcze czas. Poza tym, zakupilam juz dla siebie do szpitala szlafrok, taki fajny z cieniutkiej bawelny, jeszcze tylko reszte :-P
wczoraj u nas nie padało wiec troszke zdziwiona byłam jak w Kraku taka pogoda była...
To nie widzialas co sie w sobote dzialo albo dzisiaj rano... obawiam sie, ze powodzie zaczna znow szalec w malopolsce :ico_placzek:
Ja z garczkami walczylam wczoraj, dzisiaj znow zbieram :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

22 cze 2009, 10:20

izuś_85, do pt musza skonczyc wiec w przyszlym tyg zapraszam :-D

izuś_85, moja Daisulka nawet nosa spod koldry nie wyciagnela :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-22, 10:22 ]
dziewczyny musze wyprac wersalke -jaki srodek polecacie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość