Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

05 lis 2010, 23:42

Wiolaw a nie chodzisz do lumpków??
nie chodze dolumpków bo u nas niema ciekawych ,a ja zreszta nie umiem szukać :ico_wstydzioch:

dziś byłam w W-wie i znowu odwiedziłam Orsay,ale nie zakupiłam spodni bo nie leżały dobrze ,ale dobrałam sobie sukieneczkę ,którą można założyć teraz na golfik a na wiosnę będzie jak znalazł :ico_oczko:
a najbardziej ucieszyłam sie z ceny bo normalnie kosztowała 119, potem przeceniona na 79,a żemiałam bon zniżkowy to zapłaciłam 60 :ico_oczko:
anajbardziej pocieszające jest to ze spodnie już 38 wkładam a nawet 36 jedne , anosiłam 40-42 :ico_haha_02:
gorzej jest z górą, bo cycki wielkie i ten brzuszysko :ico_noniewiem:

a tak wogóle to rano pisałam że jakoś tak nie bardzo się czuję i wogóle miałam jakieś dziwne przeczucie istało się jeszcze przed wyjazdem do w-wy mama chciała podjechać na cmentarz usunącpowypalane znicze i jak już chciałam odjechać to tyłowałam i włechałam prosto w drzewo i zbiłam tylną lampę i wgiełam błotnik i 400 stówki mnie ten wyjazd kosztował :ico_placzek:
jakiś wogóle pechowy ten samochód ,ciągle go gdzieś przytrę ,ostatnio zachaczyłam o barierkę akońcówka była ostra i przejechałam bokiem i rysa prawie przez całe drzwi :ico_wstydzioch:

tyle samochodów miałam i takiego pechowego jescze nie było ,
a mąż kupił właśnie kolejne auto i właśnie przyjechałam a na podwórku stoi i czeka, ale chyba teraz to mi go nie da , bo będzie sie bał że go szybko dorobię ,ajest troszkę zwyższej pólki :ico_oczko:

o Loluś coś się kręci , miałam się kłaść ,ale mążdzwonił że już wylądowali i niedługo będzie w domu to może już poczekam , a Ala oczywiście ze mnąna tatusia czeka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 lis 2010, 09:50

isia ja wczoraj też zakupiłam gazetkę :-D

wiolaw może to auto nie będzie pechowe i mąż je Tobie da :-D

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

06 lis 2010, 10:04

Witam sie i ja

Ewka82 wszystkiego najlepszego dla Pawełka z okazji pierwszych urodzinek!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

wiolaw, wspolczuje z tym autem ale moze da sie jeszcze cos zrobic :ico_oczko:

a swoja droga przepraszam ze pytam jak relacje z mezem??juz lepiej?? :ico_wstydzioch:

a una leje jak z cebra :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ani wyjsc a ni nic
w domu siedzimy
jak ja kocham taka pogode :ico_zly: :ico_zly:

lece zjesc sniadanko i musze sie wziasc wkoncu za allegro mam troche ciuszkow do wystawienia

zycze miłego dnia

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 lis 2010, 12:06

witanko
wiolaw może to auto nie będzie pechowe i mąż je Tobie da
tak miało być, ale zanim autko dotarło do nas to ja załatwiłam podwójnie obecne i niebardzo nadaje się do sprzedania , włąśnie teraz zastanawialiśmy się co robić i zdecydowaliśmy wystawić wszystkie trzy które mamy i zobaczymy które się sprzeda a które zostanietylko trochę szkoda tego saaba sprzedawać :ico_oczko:

mikusia tak jest już ok , dogadaliśmy się i nawet wczoraj wracając z delegacji zakupił mi ulubione perfumki na które zawsze mi szkoda kaski wydać bo drogie są , ale już mam :ico_oczko:

dobra uciekam sprzatać , bo Lolo śpi , Ala wisi mi na plecach i czyta co piszę
a na 15 mamy zaproszenie na urodzinki do chrześniaka męża do krikolandu

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

06 lis 2010, 22:27

STAWIAM ZA ROCZEK PAWCIA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2010-11-06, 21:28 ]
mikusia1, dziekujemy za zyczonka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 lis 2010, 22:59

I ja życzę Pawciowi zdrówka i uśmiechu :ico_tort: :ico_tort:

Ewcia jakie pyszności postawiłaś z okazji urodzin dla nas :ico_sorki:

A my jutro robimy Milence w sali zabaw. Upiekłam dziś tort i szarlotkę. Wszystko już w 2 kartonach spakowane. Rano tylko oprasować rodzinkę i jedziemy na 11.

Nareszcie mam Matiego w domu. Jednak 3 doby to długo było bez niego, ale fajnie że pobył z dziadkami.

Mikusia u nas też dziś od rana siąpił deszcz, ale potem już dość ładnie było.
Nawet rano się z sąsiadką wybrałyśmy na łowy do lumpka. Milenka nie bardzo chciała pod folią, ale jakoś dała radę.

Wiolaw teraz te lumpki to nie to co kiedyś, skrzynie ze śmierdzącymi ciuchami. Ja chodzę do takiej jednej małej, to jest czysto, pachnąco, ubrania poprasowane wiszą na wieszaczkach. Jak w butiku normalnie. Szkoda, że nie ma u was, ale faktycznie spodnie i tak w super cenie udało Ci się kupić.
No ale stłuczka z autem pechowa była. Szkoda.

A jeszcze miałam pisać jaką niespodziankę zrobiłyśmy dziś we 3 z osiedla koleżance. Dziś wracała z córką, mężem i małym Pawełkiem ze szpitala. Tym co wam pisałam, że urodził się w Milenki urodzinki. I my we 3 przystroiłyśmy im klatkę. Wszędzie napisy, balony, girlandy. Kasia ogólnie jest twarda, ale potem zadzwoniła, że się popłakała ze wzruszenia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 lis 2010, 23:41

Ewka_82, DLA PAWCIA DUŻO ZDRÓWKA I UŚMIECHU :ico_haha_02:

widzę że Pawcio ma taki sam samochodzik jak Loluś i piłeczkę z Kubusiem :ico_haha_02:

my dziś byliśmy w sali zabaw na urozinkach ,dzieciaczki się wyszalały
Loluś nie spał po południu i jak się wyszalał to myślałam że padnie i nie wstanie do jutra ,a on przekimał się 10 minut w samochodzi i szalał ażdo teraz , padł 10 minut temu :ico_noniewiem:
stwierdzam ,że dzieci sa niezmordowane , Ala dalej siedzi :ico_oczko:

matikasia, udanej imprezki życzę

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 lis 2010, 23:42

Milenka też ma taką moc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

07 lis 2010, 16:24

ale dziś przy niedzieli puściutko

a my właśnie wybralismy się na spacerek ,Loluś usnoł w domu więc przetransportowaliśmy go do wózka , wychodzimy na dwór a tam pada deszcz :ico_zly:
teraz P stoi przy nim pod daszkiem :ico_oczko:

a jk wstanie to pojdziemy do siostry na kawkę i nici ze spceru

matikasia, pewnie imprezka udana ?

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

07 lis 2010, 16:45

Witam niedzielnie.
My też w domu, bo przez deszcz ze spaceru nici :ico_zly: Rano tylko pojechałam na małe zakupy, a tak to cały dzień siedzimy w domu.

Ewciu sto lat dla Pawcia, zdróweczka, super dobrego humoru, szczęścia i miłości bez liku :ico_tort:

w ogóle to ledwo żyję, nie śpię już trzecią noc, bo Zośka ciągle wisi na cycusiu. Jednak źle zrobiłam, że nie odstawiłam jej całkiem tydzien temu, gdy zaczęła mi sama zasypiać, bo teraz jej ciężko beze mnie w żłobku, a mi ciężko niewyspanej w pracy. Teraz P ją usypia w łóżeczku, bo mała trze oczy i śpiąca jest, a juz dawno powinna mieć drzemkę :ico_olaboga: Chyba mu się udało, o nie słyszę płaczu :ico_oczko:
Wczoraj byliśmy na zakupach i kupiłam małej sweterek i jeansy,bo dostała od babci kaskę, tradycyjne też musiałam kupić jakąś zabawkę. Akurat w jednym sklepie z art. dla dzieci była wyprzedaż i kupiłam przytulankę kotka, który gra jak się go przytuli i był przeceniony z 47 pln na 17 pln. Zosia zadowolona, kupiliśmy też żabkę do kąpieli, zobaczymy jak dziś będzie się nią Zosia bawiła :-D
Jutro znowu do pracy :ico_olaboga: ale na szczęście 3 dni i czwartek wolny, ale w piątek znowu, dobrze, że P ma wolny piątek i posiedzi z małą w domu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-11-08, 08:18 ]
Witam z rana. Na dworze mgła i deszcz i nic mi się nie chce :ico_zly:
W ogóle od piatku męczy mnie dziwny ból, nie wiem czy to żołądek czy co, taki jakis ucisk czuję, ale tylko jak chodzę, jak siedzę to nie. A dziś umierałam rano, bo wszystko zeszło w okolicę jajników, aż mi się słabo robiło z bólu i było mi niedobrze. Nie czułam się wzdęta, ale jak wzięłam espumisan, to zaczęło mi przechodzić. Nie mam pojęcia co to było. DObrze, że Zosinka się zlitowała i spała całą noc :ico_brawa_01:
Dziś popłakała sobie rano w żłobku, ale krótko, bo tradycyjnie stałam pod drzwiami i słuchałam :ico_wstydzioch: :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-11-08, 10:08 ]
ale tu dzisiaj cisza...myślałam, że przy takiej pogodzie będą tłumy na forum :-D

[ Dodano: 2010-11-08, 11:24 ]
chyba mnie dopadła grypa żołądkowa :ico_placzek: czuję się fatalnie :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość