Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 paź 2011, 17:07

Izuś widzę, że dopadło Cię to co mnie wczoraj :ico_noniewiem:
Mnie się wydaje, że to hormony szaleją i do łez doprowadzają :ico_olaboga:
A mój biedny wczoraj płakał, płakał i zachrypł :ico_olaboga:
I teraz chrypka jak u papużki :ico_olaboga:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 paź 2011, 17:54

biedulki te wasze dzieciaczki Kochane, głowa do góry, z każdym miesiacem będzie coraz lepiej:)

izuś_85 a może jest to kolka co? jak ma stałe godziny płaczu histerycznego. Kochana może spróbuj jednak infacol, espumisan czy coś takiego, może nie może pryknąć czy kupki zrobić, mój tez ma napady płaczu wieczorami ale krótkotrwałe, bo tak 30 min i spokój, ale daje wtedy saab simplex i się wypierdzi, kupkę zrobi i uśmiechnie i zasypia:)

byliśmy w szpitalu, wyniki są świetne, więc nie jest to nic złego, tylko moje mleko powoduje przedłużającą się żółtaczke i kolor skóry taki może być nawet 3 miesiace, a akurat o tym czytałam wczoraj, pytałam czy mam odstawić od piersi na kilka dni (bo tak ponoć w PL robią) ale powiedział że nie ma potrzeby, ze na piersi bardzo przybiera i waga ładnie rośnie i nie ma sensu nagle dawać sztucznego mleka. I jestem spokojna przynajmniej

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 paź 2011, 20:01

Cześć Mamusie :-)

elibell, a nie mówiłam,że będzie ok? :-D
Szkoda by było od cyca odstawiać :ico_nienie: Żółtaczki nie ma, tylko kolorki musi stracić, Maciek dopiero niedawno zaczął "wyglądać".
A na długo rodzinka Cie nawiedziła? Twój mąż ma w tym czasie wolne czy Ty masz się nimi zajmować?

Myśmy zaliczyli dziś przychodnię całą rodziną :ico_haha_01: - szczepienie Maćka i bilans Zuzi. Ufff, zeszło trochę, ale na szczęście ludzi nie było i bez pośpiechu.
Pytałam o ten trądzik, bo u Maćka to trądzik właśnie. No i niczym specjalnym tego nie trzeba pielęgnować, na upartego można kąpać w emolientach, a gdyby było źle to jeszcze smarować emolientami też. Ale generalnie nie ma się co stresować.
Maćka zważyli w bodziaku i pieluszcze i wyszło 5640g, wpisali nam 5500 w książeczkę.
W domu zważyłam body i pieluchę na wadze kuchennej i ważą 66 g :ico_oczko: Więc Maciek waży 5574 :-D
Na szczepieniu zrobił wściekłe łaa, ale momentalnie się uspokoił :ico_sorki:

A powiem Wam,że u nas nie jest tak źle ze spaniem i cycaniem. On akurat wcina intensywnie i sam cyca wypuszcza, potem mu jeszcze proponuję i jak widzę,że tylko ciumka to zamykam kramik :ico_oczko: Nie rzuca się jakoś specjalnie.
I śpi w swoim łóżeczku :ico_sorki:
Do karmienia siadam w fotelu i czasem odpływam, ale na szczęście on je długo to nie zdążę zasnąć. Czasem rano karmię w łóżku, ale jak już sama mam wstawać.
A jak widzę,że zmęczony to odkładam do wyrka i smoka w paszczę. Przebudza się jak mu smok wypadnie :ico_szoking: Więc muszę podejść kilka razy, ale zazwyczaj zasypia. Czasem jak się bardzo wkurzy to muszę go utulić.
Generalnie trzymam się Łatwego Planu z Języka Niemowląt, u Zuzi się sprawdziło :-)

M. pojechał na próbę, a ja o 19.30 miałam już spiące dzieciorki :ico_sorki:
Ale to dlatego,że dziś żadne nie kąpane- taki dzień dziecka :ico_haha_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 paź 2011, 22:38

A na długo rodzinka Cie nawiedziła? Twój mąż ma w tym czasie wolne czy Ty masz się nimi zajmować?
od wczoraj do środy, więc nie długo, a mąż dopiero do pracy w niedziele wrócił po miesiacu więc niestety nie ma urlopu teraz, ale spoko, szwagierka jest z córką tylko więc damy rade, 2 dni wolne miał mąż to pojechał z dziewczynami w kilka miejsc a ja z młodym posiedziałam sobie w domku, jutro spacerek itp, plac zabaw by dziewczynki poszalały, w czwartek mąż na 15 to do centrum siostre zabierze i jakoś tak zleci:)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 paź 2011, 09:10

Dzien doberek :-)

brrrrrrr jak zimno, mrozne powietrze i tylko 9 stopni :ico_olaboga:
Wlasnie zjadlam sniadanko i biore sie za prasowanko, bo duzo nie mam, kilka ciuchow wiec godzinka i bedzie poprasowane.

jula81, jak sie czujesz???? Zapowiada sie cos u Ciebie???

U mnie jak na razie ciszaaaaa, wczoraj doscmocno brzuch pobolewal, ale przeszlo, w nocy troche, rano troche, ale nie szczegolnego, noi znow cisnie mnie na odbyt.
Jejku jak bym chciala, zeby sie cos ruszylo, maly utro ostatni dzien do przedszkola, bo w piatek Panie maja szkolenie wiec nie czynne wiec odbrze by bylo by sie akcja rozkrecila i weekend nadchodzi pasowaloby jak ulal, a tak w tygodniu bedzie kicha :ico_placzek:

Oj jaka cisza, tylko dwie zostalysmy i nic sie nie dzieje na watku :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

12 paź 2011, 09:38

hej dziewczęta :ico_oczko:

Kinga oj złapało mnie :ico_haha_01: ale dobrze ze tylko tak :ico_haha_01:
z Majką miałam taki baby blues ze Przemek na każdym kroku obrywał ochrzan za nic a ja wyłam jak bóbr :ico_haha_01: teraz sie z tego śmieje ale wtedy miałam doły straszne :ico_olaboga:

a ja wyczaiłam chyba w czym problem z tym łózeczkiem :ico_haha_01: zrobiłam młodemu poduszke Klin pod materacyk :ico_sorki:
i dziś mój maluszek przespał calutką noc w łózeczku, wieczorem udało mi się go uspać i przeniesc do łózeczka, przebudził sie ale nie było histerii :ico_sorki: wstał dopiero o 3.00 na cycka i znów go odłożyłam do łózeczka i zasnoł :ico_szoking: sam

Elibell na razie mi to nie wyglada na kolki, nie ma ataków histerycznego płączu, nie wygina sie i nie wierzga nogami, on poprostu marudzi, miauczy bo chce do cyca a ja bym chciała inaczej go uspokajać, tez chce sie wykąpać i mieć pół godziny wolnego :ico_noniewiem:

Oj jaka cisza, tylko dwie zostalysmy i nic sie nie dzieje na watku :ico_olaboga:
lada chwila stworzymy wątek o dzieciaczkach :ico_sorki:
czekamy na was aż sie rozpakujecie :ico_oczko:

była u nas położna i małemu pępuszek odpadł jak go zaczeła tarmosic :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 paź 2011, 12:09

Hej kochane :-D

Mały śpi to mam chwilkę :ico_sorki:
U nas nocka całkiem nieźle :ico_sorki: tylko przez tą pogodę człowiek by z łóżka nie wychodził :ico_noniewiem:
Dziś Elizki nie wysłałam do przedszkola bo wczoraj miała od tego katarku suchy kaszel,a
wieczorem już był mokry jak to przy katarze, więc zadzwoniłam do przedszkola i powiedziałam,
że dziś niunia nie przyjdzie.
Coś mi się Leoś kręci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

12 paź 2011, 12:32

Dziś Elizki nie wysłałam do przedszkola bo wczoraj miała od tego katarku suchy kaszel,
oby szybko wyzdrowiała :ico_sorki:

u nas pogoda swiruje :ico_szoking:
świeci słońce az miło, a za chwile szybko zawieje i niebo czarne sie robi i leje jak z cebra :ico_szoking: przez 5 minut potem w nów słońce :ico_noniewiem:
dziś juz 3 razy tak padało :ico_szoking: a teraz słońce znów świeci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

12 paź 2011, 12:52

Cześć!
jula81, jak sie czujesz???? Zapowiada sie cos u Ciebie???
Nic się nie dzieje i nic się nie zapowiada. Nawet bóli żadnych nie mam. No jedynie od czasu do czasu krocze pobolewa, ale to już od 2 miesięcy :ico_noniewiem: .
Oj jaka cisza, tylko dwie zostalysmy i nic sie nie dzieje na watku :ico_olaboga:
No niestety. Ja jutro do szpitala z rana już się kładę, więc mnie jakiś czas nie będzie. Wyjdę już z synkiem na pewno, ale kiedy to będzie to nie wiadomo :ico_sorki: .

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 paź 2011, 13:07

Elibell super, że z wynikami Dorianka ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A tak się martwiłaś bidusio :ico_sorki:

Kocura pięknie rośnie Maciejek :ico_brawa_01: Widać mamusine mleczko mu służy :ico_brawa_01:
U nas też od kilku dni idzie całkiem nieźle usypianie :ico_sorki:

Pati jeszcze chwilka i sie rozpakujesz :ico_sorki:
Zyczę Ci tego z całego serduszka :ico_sorki:

Jula no to będziemy na Ciebie czekać :ico_oczko: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość