Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

20 kwie 2011, 14:06

Hej Kobietki :-)
Witam się popołudniowo i zaraz uciekam na wizytę do gina o 18 przyjedzie mój K!!! już się nie mogę doczekać...
Wiola już myślałam że się rozpakujesz no cóż trzymam kciuki żeby jednak szybko poszło :-D
Ania ale Ci numer wykręcił, ja jestem choleryczką to za taki numer mojemu K chyba bym zrobiła coś bardzo nie przyjemnego!!! oby się szybko zrehabilitował...
Swoją drogą lekarz powinien być dla niego najważniejszy nie wiem co mogło być lepszym spożytkowaniem pieniędzy!!!

cieszę się Dziewczynki że u wszystkich wszystko dobrze... zobaczymy co mi gin powie dzisiaj to dam znać :*

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 kwie 2011, 14:11

wiola85, ale piękny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie mogę się napatrzeć :-D ALe taki malutki się wydaje :ico_oczko:

aniawlkp86, ale mężuś Ci numer zrobił :ico_nienie: Teraz musi kombinować.
Filipek przed spaniem siusia ogólnie na noc lubi pić albo kaszkę wypić taką płynną więc mu się zbiera w nocy. Ale może masz rację z tym budzeniem chociaż boję się że będzie płacz. Chuba dziś spróbuję.

NOWA, super że już Pola wychodzić może :ico_brawa_01: Taka piękna pogoda że szkoda w domku siedzieć.

Ja właśnie wróciłam z Gabi i Filipkiem, zabrałam ich na fajny placyk :-D No ale musieliśmy wracać bo Gabi siusiu się zachciało. Była pierwsza ode mnie tym razem :ico_haha_01: Teraz w domku szaleją a ja mam czas na porządki :-D

[ Dodano: 2011-04-20, 14:13 ]
Mariola_Larose, czekamy na wieści :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 kwie 2011, 15:22

Ja już w domku- K wracał z pracy i mnie zgarnął po drodze :-)
Pogoda cudna, nie chciało się wracać- już mi pełno piegów powychodziło :-) Ahh to kwietniowe słoneczko :-)

Wiola brzuszek cudowny i malutki :-) małemu w nim dobrze i nie chce wyjść :-) Oby ruszyło się coś u Ciebie jak najprędzej!

Mariola_Larose, czekamy na wieści, daj znać co tam po wizycie!

Aniu masz rację nie gotuj mężowi obiadków za takie numery :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ide odpocząć troszkę, może się zdrzemnę troszkę, bo dziś tak wcześnie wstałam!

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

20 kwie 2011, 16:02

Witam
Ja po spacerku. Iza dziś dużo ganiała z dziećmi i teraz padła.
Ostatnio tzn przez 2 dni już lepiej się czuję i mam więcej sił. Może i ta pogoda tak nastraja.
Wiola jak ja zobaczyłam zdjęcie to myślałam, że to 5 miesiąc.
Nowa to dobrze ze z Polą ok i fajnie że masz dom. Chyba każdej się marzy dom. Dom ma swoje plusy i minusy. Na pewno więcej przy nim roboty.
Aniu ty się nie denerwuj, chłopy mają fantazję. Mój od dłuższego czasu mnie męczył, ze Iza chodzi za późno spać i on się nie wysypia a teraz jak robi po 12 godzin to nie ma sił na nic. Wiec Izę przestawiłam od zeszłego tygodnia i wiecie co, jak przychodził to i tak na nic sił nie miał, ale..... ale jak przyszedł nowy dekoder i za darmo może sobie filmy wypożyczać to nic mu nie przeszkadza by się kłaść o 12-1 w nocy i wstawać o 5 i zmęczony nie jest. Także ja dziś wymieniłam dekoder i jest ten stary i nie ma oglądania do późna filmów. Oddam mu na święta, a dziś każe mu iść z Izą na spacer popołudniu. Zdziwi się :-D
Ja zaraz robię listę na święta dla M. Coś jeszcze chciałam wam napisać ale zapomniałam. To do wieczorka.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 kwie 2011, 19:14

cześć kobietki :-D
Nie odzywałam się cały dzień, bo z mężem od rana wzięliśmy się do roboty :-D wysprzątałam szafę, powyrzucałam masę rzeczy-ile to człowiek potrafi naupychać :ico_haha_01: mąż wypucował łazienkę, uśmiałam się z niego jak robił zdjęcie półki, żeby później kosmetyki poukładać dokładnie tak samo, bo ja się wkurzam jak jest inaczej :ico_haha_01: taka mała pedanteria :ico_oczko: meble już stoją :ico_brawa_01: Krzysia komoda zapełniona, szafka na korytarzu też, teraz została mi jeszcze komoda w salonie :ico_sorki:

Koroneczko balkon mam, ale wirtualny-jak Murchinson napisała :ico_haha_01:
Ania to ładny Ci numer mąż wywinął, ale tacy są faceci :ico_oczko: czasem nie pomyślą :ico_oczko:
Mariola i jak po wizycie?
Wiola super masz ten brzusio :ico_brawa_01: taki zgrabniutki, po porodzie pewnie zaraz płaski będzie :-D a i nie daj sobie wcisnąć tego macierzyńskiego przed czasem :ico_nienie:
Zoola my kupiliśmy dodatkowy materac do łóżeczka, nie miałabym sumienia kłaść dziecka na tej tekturze-zwanej materacem, która jest w komplecie :ico_sorki:
Murchinsonnasze łóżeczko nie ma tych uchwytów, ale widziałam je właśnie wcześniej na allegro i sobie dokupię
Motylek to miałaś dzisiaj wesoło z dwójeczką :-D
mama Izuni mój mąż jutro idzie na zakupy, muszę mu listę zrobić; fajnie załatwiłaś męża z tym dekoderem :ico_haha_01:
NOWA dobrze, że Pola już zdrowsza :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-20, 19:16 ]
Emilia ta położna, z którą rozmawiałaś w windzie pewnie ma dużo racji jeżeli chodzi o płucka, no ale my nie mamy wpływu na to, kiedy maluszek się urodzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 kwie 2011, 19:29

A co tu taka cisza dzisiaj?
Nas też cały dzień w domu nie było :ico_haha_01: Ale za to teraz już padam, ostatnio jak dużo pochodzę to bardzo bolą mnie stopy :ico_sorki: N :ico_sorki: io i nóżki troszkę opuchnięte są!

markotka, to już macie porządek przynajmniej :-) Zapomniałam, ze Ty przecież teraz męża w domu masz :-) Też mam wirtualny balkon hehe, ale taki prawdziwy też by się przy takiej pogodzie przydał!

mama Izuni, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napisz później jak mąż zareagował na zmianę dekodera :-) hihi

Murchinson mąż mój się pytał czy nie śmiałaś się z zapakowania herbatek, bo to jego wysłałam na pocztę! Powiedz mi cóż też on wykombinował?? hehe

O skurcz! Pewnie po dzisiejszych spacerkach, z dnia na dzień coraz silniejsze są, ale to podobno normalne- obym tylko nie przegapiła tych porodowych :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-20, 19:32 ]
Emilia ta położna, z którą rozmawiałaś w windzie pewnie ma dużo racji jeżeli chodzi o płucka, no ale my nie mamy wpływu na to, kiedy maluszek się urodzi :ico_sorki:
Nio dokładnie, czasem jak się w czas zareaguje to można ten proces trochę odwlec, ale jak dzidzia będzie chciała to wtedy wyjdzie :-)
A co do płucek...Mój gin pokazywał mi teraz na usg jakiś punkt kostnienia i mówił, że pokrywa się on z dojrzałością płucek, u jednych pewnie wcześniej u drugich później!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 kwie 2011, 19:44

markotka, no to miałaś pracowity dzionek :-) Teraz będziesz spokojniej czekać na synka :-) Ja też powinnam remanent w szafach zrobić :ico_sorki:

Gabi już do domku poszłą z tatą a mój Filip odrazu padł w łóżeczku :-)

Ja właśnie zamówiłam materac do łóżeczka, potem do niego mąż będzie zmniejszał nasze łóżeczko.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 kwie 2011, 20:27

powyrzucałam masę rzeczy-ile to człowiek potrafi naupychać :ico_haha_01:
Oj, tak masz rację-ja wywalałam jak przenosiliśmy rzeczy przed remontem i później jeszcze jak chowałam do szaf to jeszcze wywalałam.
mąż wypucował łazienkę, uśmiałam się z niego jak robił zdjęcie półki, żeby później kosmetyki poukładać dokładnie tak samo
Taki współczesny pomysłowy Dobromir z niego :-D
Ja te uchwyty też będę chyba kupować bo do łóżeczka mam dołożone ale tylko 2 szt. Ale to dopiero jak mały będzie się podnosił.
Murchinson mąż mój się pytał czy nie śmiałaś się z zapakowania herbatek, bo to jego wysłałam na pocztę! Powiedz mi cóż też on wykombinował?? hehe
Bardzo dobrze zapakował, bo mało miejsca zajęły, było płaskie i nadał jako list a nie paczkę-wyjął torebki, rozłożył pudełka i wszystko włożył do koperty.

Rozmawiałam z Patrycją u Filipka podejrzewają żółtaczkę serologiczną. Malutki leży pod lampami, monitorują poziom bilirubiny ale jeszcze nie znała wyników (bo samo była zmiana personelu i nie miał kto im powiedzieć). Jeśli lampy nie pomogą to trzeba będzie zrobić transfuzję. Ona w czasie ciąży miała tylko 1 raz oznaczane przeciwciała.
Dziewczyny te które miały robione tylko raz przeciwciała niech szybko zrobią je ponownie! Konflikt może wystąpić zarówno w obrębie czynnika Rh jak i grup.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 kwie 2011, 20:45

Murchinson, pozdrów Patrycję od nas i napisz że jesteśmy z nią i myślimy o całej trójce :ico_buziaczki_big: Ja wyniki na przeciwciała teraz odbierałam i wyszły dobrze.

[ Dodano: 2011-04-20, 21:14 ]
Ja jutro idę z Filipkiem do ZOO :ico_brawa_01: Moja średnia siostra zabiera synka szfagierki, bierzemy jeszcze Gabi mojej najstarszej siostry i mój mężuś z nami też pójdzie :ico_brawa_01: Dzieci się wybawią :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

20 kwie 2011, 21:29

Hej Piękne jestem po wizycie jeszcze odebrałam swojego K z dworca :-D zeszło mi troszkę z witaniem się :-D

Lekarz powiedział że szyjka się skraca i jakieś 2 tygodnie żeby jeszcze ponosić mam sobie leżeć więcej i tak za 2-3 tyg urodzę :-) POZA TYM WSZYSTKO DOBRZE !!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość