Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

11 lis 2010, 16:54

jak mrózjest duży to trzeba :ico_oczko:

dobra uciekam szykować się,bo na 17 idziemy na urodzinki do siostrzeńca :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 lis 2010, 17:42

Udanej imprezki. Moja niusia już się obudziła, ale zdążyłam sobie podrukować konspekty, pastorałki i wszystko do pracy.

[ Dodano: 2010-11-13, 12:14 ]
O jakie pustki:) ja sprzątam, mała śpi na dworku opatulona. Dziś już jej lepiej, ale gile ma straszne. A Mati z dziećmi przed domem biega. Udanego weekendu życzę;)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

14 lis 2010, 09:59

witam
widze ze tutaj pustki :ico_szoking:

unas nic ciekawego Wiki chora,boli ja gardlo,,a katar i kaszle jutro pewnie czeka na pediatra
Zulka poki co dobrze ale pewnie zaraz tez sie zarazi :ico_noniewiem: :ico_placzek:

pogoda w kratke raz pada raz wieje nic sie niechce
ja dostalam wczoraj@ i cierpie :ico_placzek: :ico_placzek:
tak mnie boli brzuch i ogolnie zle sie czuje

moze tez mnie cos bierze oby nie

Zulka coraz bardziej stawia swoje kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mysle ze ida jej kolejne ząbki bo marudzi starsznie :ico_olaboga:

wiolaw, jak tam po imprezce??

matikasia, mialam napisac super fotki z imprezki jednej i drugiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widac dzieci sie wyszalaly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze przenty udane :-D :-D

niewiem co mialam reszcie odpisac

lece robic sniadanko dla famili :-D
buziaki
udenej niedzieli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 lis 2010, 12:45

Witam się i ja;)

Rano byłam z Matim i sąsiadką w lumpku bo dziś taniutko. Kupiłam Matiemu ciemną kurtkę na podwórko za 2 zl :ico_brawa_01:
Teraz Mila śpi, a my leniuchujemy. Nic nie gotuję już 2 dzień bo mam buraczkową i bigos. Niech zjadają najpierw to.

Mała nadal ma katar i odrywający kaszel. Najgorzej, że łyka tą flegmę i aż ma odruch wymiotny. Jutro idę znów do lekarza i wezmę na wtorek na T zwolnienie bo wątpię by jej przeszło, a takiej nie zawiozę do zdrowego dziecka.

Wczoraj z sąsiadką poszłyśmy sobie do pizzerii. Tylko my same. Wypiłyśmy po lampce winka, zjadłyśmy sałatkę i grzanki z mozarellą i pomidorami. W domu już mi się nic nie chciało po tym winie. Masakra :ico_haha_01:

Milenka wczoraj zrobiła pierwsze siku na nocnik, a dziś drugie i sama sobie brawo bije.
Naśladuje już kotka, pieska, konika, sowę i krowę. Słodko to wszystko wygląda. Przechodzi sama cały pokój i pada :ico_haha_01:

Mikusia widać i was nie ominęło przeziębienie :ico_noniewiem:
Dużo zdrówka.

A naszej gwiazdeczce coś się poprzewracało ze spaniem i usypia już któryś dzień z kolei ok 22. Masakra. Padnięci jesteśmy. Dobrze, że chociaż rano śpi do 8.30. Ale wolałabym odwrotnie.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

14 lis 2010, 14:05

witanko

u nas po imprezkach ok , dzieci się wyszalały , rodzice też pogadali , odpocvzeli :ico_oczko:
dziś jeszcze jedziemy na obiadek urodzinkowy do lokalu :ico_haha_02:

włąśnie niedawno wróciłam z kijków , tak cieplutko jest jak na wiosnę supeeerrrrr, aż się chce żyć w takie dni :ico_oczko:

a co do spania to ja nic nie chcę mówić , wczoraj Lolek usnoł po 19 jak wracaliśmy od teściów i już mylałam,że to będzie na noc , przebrałam go zmieniłam pampka ..........a on przespał sie godzinkę i wstał gotowy do zabawy i siedził do 24 , az na siłę go do łózka zaciagnełam i z wielkim płaczek poszedł spać :ico_noniewiem:
dobrze że chociaż pospał do 9 i teraz śpi , akurat wyśpi sie i na imprezkę pojedziemy :-D

kurcze te wasze chorubska to niedobra sprawa , ale mam nadzieję że szybko się uporacie z nimi i będzie dobrze , zycze dużo zdrówka dla dzieciaczków :ico_haha_02:
Milenka wczoraj zrobiła pierwsze siku na nocnik, a dziś drugie i sama sobie brawo bije.

:ico_brawa_01: zuch dziewczynka

i fajnie masz z tym lumpkiem , kurcze u nas takich cen nie ma i fajnych lumpków
Wczoraj z sąsiadką poszłyśmy sobie do pizzerii. Tylko my same.
super taki wypad
Zulka coraz bardziej stawia swoje kroczki
:ico_brawa_01: tylko patrzeć jak się rozchodzi na dobre

a mój kawaler jak narazie tylko stoi , kuca i się podnosi i wszystko dzwiga do góry , jak on utrzymuje równowagę to nie wiem , ale śmiesznie to wygląda i nawet się nie zachwieje :ico_haha_02:

dobra uciekam się szykować , poki on śpi

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 lis 2010, 14:15

Witajcie dzieczyny!
Wiem, rzadko zaglądam, przepraszam. Generalnie urwanie głowy mam.
Chlopaki ciagle chorzy, na zmianę. Ostatni miesiąc walczylismy z niemym zapaleniem płuc u Michała. 2 razy bylismy w szpitalu. Ale juz jest dobrze, nawet dzis pierwszy raz na krotkim spacerku bylismy.
Michał przez ta chorobe zrobił sie jesczez większą przylepa niż był. Nie schodzi zupelnie z rą. Nawet w kibelku siedzi mi na kolanach a jak chce go na sekunde odstawić to wpada w histerię. jutro do pracy wracam po 3 tygodniach siedzenia z nimi z domu i szpitalu, więc jeszcze dodatkowe obowiązki dojda.
Z nowości mamy kota - szaloną znajdkę
nie wiem, w skrócie to chyba tyle

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 lis 2010, 17:33

Kilolek Ty to chyba kilka miechów nie zaglądałaś;) cieszymy się, że jednak jesteś i zaglądaj częściej. Oby już bez tak poważnych chorób. I jak dzieci reagują na kotka?:)

Wiolaw no u nas naprawdę można się świetnie w lumpkach ubrać i wszystko oryginalne.
Oj przestawia się tym naszym szkrabkom ze spaniem.

Mila też właśnie śpi już prawie godzinkę. Na dworku usnęła i teraz w domu w korytarzu kima, bo ja coś sobie w domku zrobię.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

14 lis 2010, 18:57

to ja, wróciłam od teściów uff opowiem pozniej
kiedy przenosimy wątek na Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną! , wszak wiekszosc z naszych pociech to juz nie niemowlęta ;-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 lis 2010, 21:48

Isia to samo miałam dziś pisać. Powinnyśmy się chyba już przenieść :-D
Chyba ostatnia została Kinia, ale i ona za 2 tygodnie kończy roczek.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 lis 2010, 22:24

matikasia no kilka miechów pewnie będzie, bo do pracy wróciłam i czas od 6 do 1 w nocy zwykle wypełniony po brzegi.

Co do lumpków to u nas drożyzna straszna 49-56zł za kg. Nieraz taniej nowe kupić.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość