Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 lip 2011, 15:58

Koroneczka ja robię ogórki kiszone,bo konserwowe mam z zeszłego roku jeszcze :ico_oczko: buraki w całości do zupki i starte na cieniutko do obiadku,papryka w occie dla A, truskawki kompot, grzybki w occie i w pomidorach,może sok z malin,kompot z wiśni jak się uda gdzieś tanio wyrwać,no i kompot z czereśni bym chciała ale za drogie są :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 lip 2011, 15:58

powiem Wam, ze z jednym dzieckiem to pikuś, a nie wyobrażam sobie jak ktoś ma więcej niz 2 małych dzieci, wtedy juz zero czasu dla siebie.
oj racja racja, chociaz to tyczy sie raczej wlasnie maluchow, bo jak dziecko juz 4-5 letnie to pewnie latwiej
ale podobno od 4 dzieci się same wychowują :-D
bo raczej wyjscia nie maja :ico_oczko: ja bym sie nie zdecydowala na 4 dzieci :ico_olaboga:

my mamy lustrzanke nikona, polecam

[ Dodano: 06-07-2011, 16:05 ]
Koroneczka ja robię ogórki kiszone,bo konserwowe mam z zeszłego roku jeszcze :ico_oczko: buraki w całości do zupki i starte na cieniutko do obiadku,papryka w occie dla A, truskawki kompot, grzybki w occie i w pomidorach,może sok z malin,kompot z wiśni jak się uda gdzieś tanio wyrwać,no i kompot z czereśni bym chciała ale za drogie są :ico_sorki:
wow, sporo tego :ico_szoking:
ja nic nie robie :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 06-07-2011, 16:06 ]
slyszalyscie w tv o poscigu za ciezarowka? moj maz ja sciagal :-D :-D :-D

[ Dodano: 06-07-2011, 16:20 ]
Patrycja jak mijaja dni Filipka? nadal nie spi?

bo ja tak sobie mysle, czy to normalne, aby taki maluszek jak Tosia tak malo spal w dzien? ona spi maksymalnie po pol godziny, podobnie na spacerze, a jak spi to tak niespokojnie, otwiera i zamyka oczka, mruczy cos
nocki ok, tzn.spi i ma zazwyczaj 1-2 pobudki na jedzenie, wiec z teo wynika ze potrafi dluzej przespac :ico_noniewiem:
wieczorne zasypianie nadal bardzo dlugo trwa, czasem zanim usnie na dobre to 2 godziny mina :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 lip 2011, 16:22

bo jak dziecko juz 4-5 letnie to pewnie latwiej
to na pewno :ico_sorki:
wow, sporo tego :ico_szoking:
:ico_wstydzioch: jest potem co w zimę zajadać :ico_oczko:
slyszalyscie w tv o poscigu za ciezarowka? moj maz ja sciagal :-D :-D :-D
nie :ico_sorki: u mnie bajki leciały to nic nie wiem,a złapał? :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 lip 2011, 16:24

jest potem co w zimę zajadać
ja od mamy dostaje na bierzaco, b nawet nie mialabym gdzie trzymac tych zapasow, nie mamy piwnicy, aniz zadnego pomieszczenia
nie :ico_sorki: u mnie bajki leciały to nic nie wiem,a złapał? :-D
w sumei to bylo w poniedzialek, ale dzis tez mowili, ja tez nie widzialam, w necie jest ;) hehe zlapali, gosc wypadl z drogi

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 lip 2011, 16:25

bo ja tak sobie mysle, czy to normalne, aby taki maluszek jak Tosia tak malo spal w dzien?
możliwe bo ja tak od początku miałam z Hanią i całe szczęście Miluś lepiej śpi :ico_sorki: ma 3 drzemki po poł godziny i jedną nawet do 5 godzi,w nocy budzi się 2 razy :-)
ale Hania to była tragedia w dzień,jak spała to tylko na spacerze,ale wózek musiał jechać bo jak tylko stanął to krzyk od razu :ico_olaboga: ale w nocy wstawała 1-2 razy a w wieku 2,5 mies spała już całe noce :ico_brawa_01:

[ Dodano: 06-07-2011, 16:27 ]
ja mam spiżarkę :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 lip 2011, 16:28

na spacerze,ale wózek musiał jechać bo jak tylko stanął to krzyk od razu
no to wlasnie u nas podobnie
ale w nocy wstawała 1-2 razy a w wieku 2,5 mies spała już całe noce :ico_brawa_01:
o to mam nadzieje, ze tez sie doczekam
a Hania zaczela wiecej spac w dzien?

[ Dodano: 06-07-2011, 16:29 ]
aniawlkp86, ostatnio snilo mi sie, ze spotkalysmy sie gdzies na lotnisku :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 lip 2011, 16:30

a Hania zaczela wiecej spac w dzien?
miała potem 2 drzemki o 11 i 15 po godzinie i tyle,ale jak poszłam na spacer w tych godz to spała dłużej :ico_sorki: na noc szła spać dopiero koło 23 więc zrobienie czegoś w domu a już tym bardziej czasu dla siebie to był wyczyn :ico_olaboga: ale koło 3-4 mies dopiero jej się uregulowało spanie :ico_sorki:

[ Dodano: 06-07-2011, 16:31 ]
aniawlkp86, ostatnio snilo mi sie, ze spotkalysmy sie gdzies na lotnisku :-D
ciekawe gdzie się wybierałyśmy :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 lip 2011, 16:37

miała potem 2 drzemki o 11 i 15 po godzinie i tyle,ale jak poszłam na spacer w tych godz to spała dłużej :ico_sorki: na noc szła spać dopiero koło 23 więc zrobienie czegoś w domu a już tym bardziej czasu dla siebie to był wyczyn :ico_olaboga: ale koło 3-4 mies dopiero jej się uregulowało spanie
oj mam ndazieje, ze u nas to spanie sie szybko ureguluje, bo dzis to obiad na raty robilam, a jeszcze trzeba nakarmic tego mojego wiekszego niejadka :ico_olaboga: co czasem doprowadza mnie do bialej goraczki :ico_olaboga:

[ Dodano: 06-07-2011, 16:37 ]
ciekawe gdzie się wybierałyśmy
ojj nie wiem heheh, ale calymi rodzinami bylysmy

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 lip 2011, 16:44

emilia7895 no tak,jak ma sie 2 to trzeba jeszcze o starszym dziecku pomyśleć :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 lip 2011, 19:25

ale Hania to była tragedia w dzień,jak spała to tylko na spacerze,ale wózek musiał jechać bo jak tylko stanął to krzyk od razu :ico_olaboga:
O, to tak jak z moim siostrzeńcem było-w dzień nie spał (dwie drzemki maks. po 30 min tylko jak jechał w wózku), w nocy to od 2 rano do 5 nie spał, potem zasypiał na 30 min i znowu szaleństwo.
Przetwory-u mnie to różnie z robieniem, jak znajdę czas i ochotę to robię. Dżem śliwkowy, buraczki całe i krojone (taka sałatka) dostaję od teściowej (specjalnie dla mnie robi :-D ), ogórki jak robię to w musztardzie, curry, konserwowe, maliny i jagody (choć te ostatnie też od teściowej dostaję)

Emilia jak nie słyszałam o tej ciężarówce :ico_wstydzioch: ja to właściwie teraz tv nie oglądam.
Nowa ja teraz czasami daję małemu BioGaje ale jak młody miał kolki to razem z epsumisanem bo sama nie pomagała.

A my właśnie wróciliśmy od lekarza-ciąg dalszy perypetii z mlekiem.Na początku było ha ale jak pojawiły się kolki kazali zmienić na comfort, potem na pepti. Niby było ok. bo wysypka minęła ale zaczął ulewać i to bardzo mocno (nawet po odbiciu do godziny po jedzeniu). Nutrition nie pomógł. Kazano na wrócić do ha ale znowu zaczęło pojawiać się uczulenie. Teraz mamy mieszać pół na pół-ha i pepti. Jak nie pomoże to nutramigen, oby nie.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości