Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

18 gru 2008, 00:21

Witam.
Ja nienawidzę mojej teściowej z wzajemnością!!!
Na szczęście nie mamy z nią żadnego kontaktu...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 gru 2008, 10:38

a z ta moja, jeszcze nie dokonca, tesciowa jest dziwna sprawa. Po kilku akcjach przestala sie wtracac i teraz do Marka po cichu wychwala mnie pod niebiosa. Ostatnio tez jej raz sie zdarzylo powiedziec mi, ze mnie podziwia... ech. Ale generalnie jest taka jakas dziwna. Mysle ze ona jest nieco sfrustrowana przez to ze przestala pracowac po tym jak urodzil sie Marek i nie wrocila do pracy. A to na prawde inteligentna kobieta z ambicjami.
Bardzo denerwowalo mnie jak sprzatala mi kuchnie bo traktowalam to jako wjazd na moj teren. Teraz to olalam i ciesze sie ze nie musze sprzatac.
Mieszane uczucia mam wzgledem niej.

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

02 sty 2009, 00:23

HEJ

NA TEMAT MOJEJ TO SZKODA RąK DO PISANIA.sory za clapsa:) babcia za pieniądze a do tego lubi jak wyrządza nam krzywdę a córce oststnie odda.Nas neka a swojej córce i jej rodzince w d.... bez mydła wejdzie.Przez nią męcz męcze się juz 7 lat z nerwicą mimo ze mamy osobne mieszkania to na nieszczescie w jednym domu mało się zna a duzo gada.

Awatar użytkownika
monika s
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 16 kwie 2008, 15:49

08 sty 2009, 22:14

Moja tesciowa jest cudowna, mądra życiowo kobieta. Jej największa madrosć - NIE wtrąca się, a radzi, kiedy ją o to poproszę. Życze każdej z Was takiej fajnej "mamy". :-)

kamilka21
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 03 sty 2009, 18:36

10 sty 2009, 23:37

witam was moje kochane ja mam okropna tesciowa i nienawidzimy sie nawzajem chociaz ona nieraz struga kochana tesciowke przy gosciach a tak to wykancza mnie psychicznie juz od 4 lat :/ :ico_zly: mam przez nia nerwice :/wkurza mnie akt ze mojego synka nieraz uwaza jakby to byl jej tak ktoras z was tez napisala szlak mnie trafia:/ :ico_zly:

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

29 sty 2009, 16:20

monika s, pozazdrościć, naprawdę niewiele jest takich teściowych, które nie narzucają własnych rad i nie pchają się na siłe do życia dzieci. moja koleżanka ma może nie teściową, ale teścia, który jak ich odwiedza, to wszystko by przerabiał :D a oni się wkurzają, bo np. szafka się zepsuła, w zasadzie jest nieużyteczna, ale nie, nie wolno tego wyrzucić, teść wszystko naprawi (taka złota rączka). tylko najgorsze jest to, że wcale super ładnie tego nie robi i nie dość że trochę od czapy potem dana rzecz wygląda, to podziała góra 2-3miesiące i z powrotem się psuje. albo jest "co wy tutaj znowu kupiliście? po co, przecież tamto było jeszcze dobre!". a oni kupują prawie wszystko w ikei, więc nie sa to drogie rzeczy, więc już bez przesady.. mają spać na rozklekotanym łóżku czy bujać się z krzesłami, które się kiwają i odpada im noga... ale to chyba taka starcza oszczędność. tylko ciężko coś powiedzieć, bo wiadomo, że nie ma złych zamiarów. zazwyczaj wspinają się na szczyty asertywności i po prostu mówią, że a to w promocji było, że nie chcieli kłopotać go i prosić o naprawę i takie tam. ale nie zawsze działa..

kamilka21, a co robi takiego Twoja teściowa? na siłe wychowuje Wasze dziecko "po swojemu"? i jak jesteście razem to Ci go z rąk zabiera?

Mama27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 03 lut 2009, 19:16

04 lut 2009, 11:39

A ja chciałabym miec teściową a nie mam bo nieżyje.Dobra kobietka z niej była chociaż zdążyłam ją poznac przed ślubem.Na pewno gdyby żyła dobrze bym się z nią dogadywała.Za to teśc szkoda gadac, nie mamy z nim kontaktu bo sam sobie na to zasłużył.Taki typ człowieka że rodzina nie jest dla niego najważniejsza tylko pieniądze.ehhh dużo by można było pisac...Dobrze że moi rodzice żyją Patryś ich uwielbia :-)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

06 lut 2009, 11:48

Nie znam swojej teściowej, nie byliśmy u niej ani razu, ani ona u nas... nie akceptuje naszego związku, mimo, że jesteśmy ze sobą już grubo ponad 3 lata i mamy dziecko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

06 lut 2009, 12:57

Dorota84, :ico_olaboga: oj ostro musi byc wsciekła

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

06 lut 2009, 13:04

Dorota84, co to musi być za kobieta żeby własnego wnuka/wnuczki nie chcieć zobaczyć? :ico_puknij: :ico_szoking: Może lepiej że dziecko nie ma z nią kontaktu :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość