moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 paź 2007, 20:11

Magdzinka a dlaczego wogóle tam sie wybieracie? Coś nie tak czy to poprostu kontrolna wizyta. Boisz się - to zrozumiałe przecież jestes Matką :) i to samo mówi za siebie.
Jestem z tobą Daj znać co i jak
My jutro jedziemy na kontrole do ortopedy. W sumie nie wiem po co ale jedziemy. Jestem ciekawa co powie.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

25 paź 2007, 14:40

moni26, idziemy do okulisty bo wszyscy wkoło łącznie z naszą pediatrą mówią, że Joasia albo zezuje albo ucieka jej lewe oczko. Jak byłam się zapisać to trafiłam akurta na lekarkę-specjalistkę od zeza, która od razu tak na szybko Joasią zbadała i stwierdziła, że zeza nie ma ale skierowała nas na badanie dna oka i potem znów do siebie :ico_noniewiem:

fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

25 paź 2007, 18:54

witam witam ja tak na chwileczkę na TT weszłam :* Jesteśmy już po przeprowadzce.... Dobrze że to na tym samym osiedlu.... Fajnie bo dużo miejsca, sprzątanie i jeżdżenie z meblami ...ech....Julka ma 4 zęby wstaje przy czym tylko może :) w kojcu nie chce zbytnio siedzieć tylko ze mną wszędzie chce... Pozdrawiam cieplutko. Ciekawa jestem jadłospisów Waszych maleństw, Julcia nie chce zbytnio zupy, która słabiej jest zmiksowana ale cóż...... a chrupki uwielbia gryźć.... ja jeszcze piersią karmię....Pozdrawiam cieplutko :*

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 paź 2007, 09:12

No a ja z chwaleniem się wpadłam i od tego zacznę - wybaczcie :-)
Jaga sama stoi!!! Nawet da jeden kroczek mały, znowu się zatrzymujie i dalej się już boi iść, ale już nie potrzebuje żadnej asekuracji :ico_brawa_01: Jeszcze tydzień, dwa i upragnione kroczki zrobi :-D szkoda tylko, że najprawdopodobniej nie ja je będę widziała :ico_noniewiem:

magdzinka a może taka Joasi uroda po prostu? pamiętam, że moja ciocia biegała po okulistach z kuzynem, że niby zezuje. I wszyscy wokół twierdzili, że tak jest. A Bartek z tego wyrósł po prostu :-)

fasolka zaglądaj częściej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

26 paź 2007, 16:37

jejku to już 9 miesięcy minęło - więc Joasia jest na świecie tyle samo ile była w brzuchu hihi ale te 9 miesięcy zleciało mi znacznie szybciej niż te w ciąży :-D

Ale ja się denerwowałam tą wizytą u okulisty. Bałam się, że Joasia zacznie się drzeć i jej nie uspokoję. Na szczęście nie było tak źle bo przed tym badaniem dna oka pielęgniarka zakropliła jej oczy najpierw kroplami znieczulającymi a dopiero potem tymi właściwymi. Niestety na lekarza czekałyśmy koszmarnie długo, potem okazało się , że zgubiła się nasza karta i znów czekanie, a ja sama byłam i bez wózka, Joasia ze zmęczenia to już padała ale zasnąć nie mogła bo tam hałas. Wreszcie po kilu godzinach byłyśmy po wszystkim i badanie wyszło OK :ico_brawa_01: i żadnego zeza nie ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Potem jak włożylam małą do fotelika w samochodzie to zasnęła od razu już podczas zapinania pasów, a zwykle wtedy się najbardziej wścieka. No i do pracy się spóźniłam :ico_noniewiem: Ale cieszę się, że już mamy to z głowy :ico_sorki:

eve gratulacje dla Jagódki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: taka zdolna ta twoja córcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fasolka, moni ja też jeszcze karmię piersią 2-3 razy dziennie + w nocy, dodatkowo Joasia je kaszkę na śniadanie i na kolację, 2xdziennie owoce, 1 obiadek i czasami chrupki, biszkopty itp a ostatnio dałam jej pierwszy raz kanapkę z masłem i szynką tak startą nożem (bo moja panna nie ma jeszcze ani jednego zęba) - BADZO jej smakowało :ico_brawa_01: żłotka narazie nie daję, bo mała po tym wymiotowała i lekarka poradzila nam , żebym teraz spróbowała dać samo żłotko na miękko ( nie w zupce na twardo) i zobaczyła co będzie. No i jutro mam zamiar dać Joasi biały ser na śniadanie - już kiedyś dałam na spróbowanie i jadła :ico_brawa_01: , pomidora też wcina.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 paź 2007, 17:21

witam :-D
i ja wpadlam sie pochwalic osiagnieciami Kuby :ico_haha_01: Kubus tez stoi sam od 2 dni :ico_brawa_01: mowi tata baba maba :ico_oczko: bije brawo i mowi baba robi papa i mowi paba gdy leci bajka to pokazuja i wola bajba hi hi co do jedzenia to Kuba je wszystko doslownie kanapki serki kielbaski paluszki ciastka obiady razem z mama zupki barszcz uwielbia nie zmiksowane jedynie pogniecone troszke widelcem :ico_haha_02: jesli o jedzonko chodzi nie ma problemu do tego 3 razy kaszke na mleczku z butli rano wieczorem i w poludnie przed snem zmykam bo maly zozrabia u nas 9 miesiaczkow za 5 dni :ico_oczko:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla JOASI :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 paź 2007, 21:52

U nas koleiny ząbek :)

Magdzinka ciesze sie ze wszytko ok...

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 paź 2007, 22:13

fotek Kubunia :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ale jestem glodny
Obrazek
mala dynia :ico_haha_02:
Obrazek
nie po oczkach :ico_zly:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:-D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

29 paź 2007, 09:11

Hej dziewczyny....
super zdjęcia Kubusia :ico_brawa_01: duzy z niego chłopczyk :-)

a u mnie....ehh...lepiej nie mówić...
w sobote, na zabawie weselnej dostałam telefon....zginął jeden z moich najlepszych kolegów z roku ze studiów... [*]...wciąż ryczę, w pracy nie mogę sie na niczym skupić...w środę pogrzeb, w czwartek Wszystkich Świętych...wszystko przez ten cholerny motor...
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

przepraszam, że tak się z problemamy osobistymi wcięłam, ale nawt wygadać nie mam sie jak i komu - jakby dla wszyskich wokół to takie oczywiste było...

fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

29 paź 2007, 12:37

Eve Kochana trzymaj się dzielnie ... rozumiem Cię dobrze... Magdzinka Darusiowi też jedno oczko leciało i też wyrósł.... Podobno do roku dziecko tak może mieć.... :) już się nie martw:* Buziaki dla Was dziewczynki:*

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości