Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

27 kwie 2008, 15:27

nooo jak potraktuje go skalpelem i to ma nie boleć ???! :ico_zly: nie daj dzidzi nie daj wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 kwie 2008, 16:10

emilia, u nas z waga podobnie, widze, ze w ogole podobnie z naszymi szkrabami jest nie tylko w tym wzgledzie :-) no i ubranka tez 68, choc mam takie kaftaniki na 56 niby, ktore jeszcze mu wkladam i sa w sam raz :-) rozne i dziwne sa te numeracje :-)

ja bym w tym wzgledzie zaufala lekarzowi ( jesli jest ok ) i dala usunac ten kikut, jelsi ma nie bolec, przeciez to jest martwa tkanka. A jelsi masz watpliwosci, skontaktuj sie z innym lekarzem, by sie upewnic, czy diagnoza jets dobra :-) Ja bym tak zrobila, ale decyzja oczywoscie Twoja :-) daj znac co postanowilas.

A to my dzis przed spacerkiem :-)

Wy tez sie chwalcie swoimi zjdjeciami, przeciez nasze pociechy takie cudne, ze tylko ogladac i calowac :-) :-D

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

27 kwie 2008, 18:02

A to my przed spacerkiem. Cieszymy sie bardzo.
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-04-27, 18:03 ]
A po kiełbasie z ogniska nic małemu nie było. Tylko uważajcie na musztardę!!!

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 kwie 2008, 18:11

zirafka, kapitalny mały :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-27, 18:14 ]
zirafka pisze:Tylko uważajcie na musztardę!!!
a co po musztardzie bylo? za ostra i wysypka wyszla malemu?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

27 kwie 2008, 20:27

Anuszka po musztardzie mielismy całą noc nie przespana!! Chyba za ostra była. A i pomidorów tez nie polecam - wyszla mu delikatna wysypka.
Anuszka Twoje maleństwo ma super pysie :ico_brawa_01: . Wogóle jest kochany!!! Mój jeszcze nie ma pysuaczków ale myslę że powoli nadrobi zaległości :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 kwie 2008, 20:37

NO pomidory niefajne, w ogole warzywa teraz sa do nonono, jem teraz juz tylko mrozone.

Co do pysiow, to moglabym je calowac od rana do wieczora, czasem mi nawet zal isc sie wykapac, bo sie nie moge od niego oderwac :-D na tym zdjeciu co masz na stale przy postach widac, ze ma pysiackzi slodziutkie :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

27 kwie 2008, 20:50

No ja też mogłabym mojego misia zacałować!!! Takie kochane te nasze maleństwa :ico_brawa_01: . U nas dziś strasznie ciepło było i jak tak chodzilismy na spacerze to ludzie siedzieli i pili sobie piwko. Ale bym się napiła takiego zimnego. A czy ciągnie was do fajek?? Pytam te co wczesniej paliły. Bo ja jak byłam w ciąży to wogóle nic a nic mnie nie brało a teraz to bym sobie tak z pół wypaliła. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 kwie 2008, 21:34

zirafka, ja tez mam ochote czesto, przed ciaza bylam palaczka wstretna... ale poczekam az skoncze karmic, moze wytrzymam... :ico_wstydzioch:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

27 kwie 2008, 21:44

zirafka, dokladnie ja dzis mialam to samo bylismy na saperku z zuzka nad jeziorem i tak mnie juz ciagnie do fajek ze szok hahaha ale nie bede palic po co rok juz nne pale, a piwka tez bym sie napila ale puki co pije wlasnie winko malo ale zawsze,Anuszka, tak zuzka tez wkada cale raczki do buzki i ssie paluszek czasmi jak jej sie uda a jak nosze ja na ramieniu to ssie moja koszulke :ico_szoking: , mowilam wam dziewczyny ze nie macie jesc pomidorow zuzi tez wyszlo po nich uczulenie, hmmm i znow zaczyna sie zuzi cos dzic z pupa le juz zapobiegam jej tymi maciami co mielismy i schodzi, ale zastanawia mnie cos bo na sudokremie jest napisane ze zapobiega odparzenia a zuzi wychodzi to jak to w koncu jes?????
Emilka Marcelek jest biedny z tym pepuszkiem, zuzi dzis wylecialo troche ropy z tej ranki po szczepieniu na ramieniu ktore dostala w szpitalu po urodzeniu, czy uwazacie bardzo przy myciu na to bo podobno nie ozna tego moczyc, jej jej to przecieram spirytusem tak jak pepek tk nam kazala polozna...zirafka, Anuszka, slicznoty te wasze malekie bobaski wszystkie te nasze dzieci bo one sa wszystkie nasze sa przepieknie udalu nam sie maroweczka bobaski hahah.
ja zakladam juz zuzi od 2 tygodni rozmiar 62 ale czasmi jak jej wlasnie cos mnejszego wezme to tez wchodzi dziwna ta numercja wlasnie jest :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-04-27, 21:45 ]
jutro mamay usg bioderek i idziemy na szczepienie, bede plakac razem z zuzke mowie wam na bank.

[ Dodano: 2008-04-27, 21:47 ]
acha dziewczyny czy wy macie te kreski na brzuchu jeszcze????? bo ja mam jak dlugo jeszcze :ico_olaboga: i nadal 70 kg bez kometarza...

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

28 kwie 2008, 08:57

czesc dziewczyny... ja mialam przebojowa noc po rzodkiewce :-D maly sie tak meczyl ze szok, kupki nie mogl zrobic zupelnie tak jakby mial zaparcie. a salatka ktora zrobilam z ta rzodkiewka byla taka pyszna :ico_noniewiem:

ja na szczepionce z moim maluchem tez plakalam razem z nim, :ico_placzek:

sluchajcie mam pytanie..dostalyscie juz okres po porodzie i pologu? jak ten pierwszy okres wyglada i kiedy on powinien byc? ja myslalam ze w sobote dostalam ale moze jedna wkladka byla zakrwawiona i koniec, niby @ a nie @. to bylo to? jak u was wygladalo?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość