Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

24 sty 2011, 22:28

Gabi, Dziękuję bardzo za życzenia i komplement odnośnie toru i córci :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

24 sty 2011, 23:59

geheimnis, wszysytkiego najlepszego dla naszego roczniaczka
A Natalka slicznie wygladala

a torcik sliczny oj zjadlabym ale wiem ze nie mialabym cierpliwosci go robic
ja nie mam sily juz maz wyjechal na caly tydz do francji wroci w sobote gdzie mam egz i nawet nie mam kiedy sie uczyc a i musze oddac w przeciagu 1.5tyg 1 rozdzial pracy mgr. kregosup mi wysiada od noszenia malej a jest co dzwigac bo wazy 11 kg

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

25 sty 2011, 19:50

geheimnis, wszysytkiego najlepszego dla naszego roczniaczka
A Natalka slicznie wygladala
Dziękuję bardzo :ico_sorki:
a jest co dzwigac bo wazy 11 kg
Łojej,to moja przy Twojej córci jest lekka.Natka ma już roczek a waży 9kg.Życzę powodzenia w pisaniu :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

16 mar 2011, 18:13

Witam
U mnie nic ciekawego.Ostatnio miałam tylko problem z mężulkiem,ale nie będę sie wdawać w szczegóły.Sprawa dość niewesoła,bo mój mąż okazał się kłamczuchem :ico_placzek: A myślałam że mogę mu w pełni ufać :ico_olaboga:

Mam do Was dziewczyny pytanie,ponieważ mieszkam na Janowie chciałabym znaleźć jakiś figloraj czy inne tego typu miejsce zabaw dla maluchów np na widzewie czy olechowie.gdzieś w miarę blisko mnie,orientuje się któraś z was gdzie mogłabym się udać z moją natuśką by się troszkę pobawiła???W sobotę jedziemy do manufaktury bo tam jest tego typu miejsce właśnie,ale wolałabym nie musieć przejeżdżać całej łodzi by dziecko się godzinkę pobawiło i do domu.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

16 mar 2011, 21:18

geheimnis, to przykre, wspołczucia, trzymaj sie.
Dzięki.No cóż,takie życie.różne niespodzianki na nas czekają,choć po mężu się tego nie spodziewałam :ico_placzek:
Co do Figloraju to wiem, że jest na Widzewie, opowiadala mi koleżanka, że tam chodzi i jest zadowolona. ALe ja osobiscie nie byłam.
No ja właśnie w necie znalazłam figloraj kajtek na szafera,czyli bardzo blisko mnie,ale jak oglądam galerię to oni tam prawie nic nie mają :ico_noniewiem: Tzn nic czym mogłoby się takie male dziecko jak natalka bawić.
No nic,chyba pozostaje ta manufaktura póki co. :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

16 mar 2011, 21:51

hej!!!

Gabi a w ktorym miejscu na teofilowie jest ten figloraj?
a figloraj tez jest przy galerii

a ja poszlam na prawo jazdy

geheimnis, Wspolczuje sytuacji w domu mam nadzieje ze wszystko sie ułozy

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

16 mar 2011, 22:05

Ano własnie tam chodziła moja koleżanka, tez z takim maluchem. Moze raz mozna sprobowac? :ico_noniewiem: Ja z kolei w Manufakturze to nie byłam w figloraju, wydaje mi sie, ze tam tłumy moga byc :ico_noniewiem:
No w sumie raz nie zaszkodzi.a w manufakturze fajnie tam jest ale tylko a tygodniu,w weekendy sa takie tłumy że szok :ico_szoking: dla tego chcę znaleźć koło siebie,mieszkam na końcu świata więc tutaj aż tylu ludzi sie nie spodziewam,no i mogłabym z nią w tygodniu spokojnie chodzić :-D
a ja poszlam na prawo jazdy
trzymam kciuki w takim razie.podobnie jak Gabi pamiętam tego stresiora,choć zdać mi się udało za pierwszym razem.Na egzamin poszłam z anginą ropną i gorączką ponad 38stopni,ale najważniejsze że się udało.
geheimnis, Wspolczuje sytuacji w domu mam nadzieje ze wszystko sie ułozy
Dzięki wielkie.No najgorsze jest to że teraz własnemu mężowi nie mogę zaufać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

16 mar 2011, 22:25

geheimnis, nie wiem o co chodzi, ale życzę, żeby mąż jakos nadrobił i żebys znow mogła mu ufac, bo to strasznie ważne.
W ogromnym skrócie,mojemu mężowi zachciało się spotkań z byłą dziewczyną w tajemnicy przede mną.
Wow :-) Ja za drugim :ico_oczko: Za pierwszym juz na placu oblałam :ico_olaboga:
Ja o mało nie zawaliłam rękawa,bo ledwo słupek minęłam w ostatniej chwili.a reszta jakoś poszla.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2011, 15:59 przez geheimnis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

17 mar 2011, 10:28

Gabi, no niby więcej ma się z nią nie spotykać i nie kontaktować,ale ja przez całą tą sytuację nie bardzo mu jestem w stanie zaufać.Najgorsze jest to że ona pracuje bardzo blisko mojego męża,wiec pewnie nie raz dojdzie do przypadkowego spotkania w sklepie czy po prostu gdzieś na ulicy :-/
Ja nie minęłam :ico_haha_01:
Mnie chyba jakiś cud uratował,ale moja koleżanka ostatnio zdawała i też za pierwszym razem przywaliła w słupek.Za drugim razem jej samochód na mieście 2 razy zgasł,a za trzecim wreszcie dala radę.Zdawała dosłownie miesiąc temu.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

17 mar 2011, 10:45

Dzięki Gabi,mam nadzieję ze uda się poukładać wszystko i za jakiś czas będzie w miarę dobrze między nami.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość