Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 wrz 2007, 10:30

coś strasznego dobrze że u nas tak cicho i spokojnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

11 wrz 2007, 10:32

Gabrysiu, ja tez jestem w szoku... dobrze ze my jestesmy normalne :-D

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

11 wrz 2007, 11:40

Wow :ico_szoking: ale zadyma na tamtym wątku :ico_szoking: ja myślałam,że całe TT jest milutkie i przyjazne :ico_olaboga: ,ale niestety wszędzie trafiają tacy co mącą , dobrze,że u nas takich nie ma :ico_sorki:
Michałek dalej trenuje swoje dwa kroczki :-D jeszcze nie odważa się na więcej.
w domu mi też maksymalnie dokucza, na dworze ciągle leje i nie można wyjść :ico_olaboga: wczoraj wyszliśmy trochę w przerwie opadów, ale Michał koniecznie chciał siadać na mokrej trawce i długo nie trwał nasz spacer :ico_placzek:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

11 wrz 2007, 11:55

czesc dziewczyny.

Ja tylko goscinnie i na sekundkę.Odnosnie naszego wątku no niestety poznałysmy sie na kafeterii i było super,poten wątek nasz wykasowali i przeniosłysmy sie na Tt i ty w pewnym czasie dołączyła dziewczyna nikiem WITAMINKA,która zawsze była pomiatana przez męza i bardzo nieszczesliwa z powodu braku przyjaciółek.Dało sie wytrzymac do czasu.Uwiezcie mi to niejest łatwe pisac z kims,kogo sie nie znosi,jej posty przestały byc juz dawno normalne,wymalała z tekstami ze niewiadomo jak sie było zachowac.Jak rozbił sie nasz autokar z pelgrzymami we Włoszech na całym Tt wiadomo kazdy czcił pamięc poległych a nasz wspaniał Witaminka wpadła z super chumerem stawiała kawkę i się super bawiło.Powoli atmosfera nobił sie gezta.Obrazała sie na nas i wracała jak bumerang.Zakładał wątki bardzo nieszczesliwej a w rzeczywistosci okazała sie zupełnie inną osobą.Jak naskoczyli na jej synka to ja osobiscie dochodziłam kto to i ja stawiałam w jej obronie a ona wczoraj pisze,ze ma mnie w d.....Choc znamy się tylko i wyącznie z netu z nią to kultóra wymaga troszkę kultury wobec siebie.Forum sie rozoada.Ona obrazona odeszła,pomijając to ze załozylismy nowy temat na noworodku i tak przyszła,Jak się oststnio z nami pozegnała to atmosfera zaczeła robic sie lepsza,dziewczyny zaczeły wracac to i Witaminka sie pijawiła.No wcale niejest tak jak ona ppisze,ze nietolerujemy nowych dziewczyn.bardzo chcetnie z nimi piszemy i dołączają do nas cały czas,po Witamince juz kilka doszło i jest super.Ta dziewczyna jest poprpstu jakas dziwna. Sory,ze smieca ale chciała bym wam wyjasnic co sie stało takiego.

A to gg to pisała ze mną i bardzo mnie bolało,ze wyzywa nas od suk.


Pozdrawiam Was i waszych maluszków kochanych.


Asiu--- :ico_haha_01: :ico_haha_02: znamy sie doskonale.Buzka dla Wikuni.

[ Dodano: 2007-09-11 ]
mamo-Emilki---to cos takiego jak powolne demaskowanie oszustki.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

11 wrz 2007, 12:09

Najwazniejsze,ze u nas jest miło :-)

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

11 wrz 2007, 12:15

pewno,to jest najwazniejsze,i pisac się chce.

[ Dodano: 2007-09-11 ]
Przepraszam za literówki ale piszę i sprzatam. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 wrz 2007, 12:17

To przejściowy kryzys, mam taką nadzieję. Uściski dla Dominisia Aniu :-D

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

11 wrz 2007, 13:15

witajcie dziewczyny

skończyłam - jutro składam pracę, jestem tak zadowolona że mogłabym skakać po chmurach jeszcze tylko obrona i egzamin dyplomowy i może będę mogła postawić mgr przed naziwskiem

u nas wszystko dobrze - Oliwka zdrowa trochę marudna ale to chyba przez ząbki - wcina jak najęta także nocą

ale się cieszę że mam w końcu spokój i mogę posiedzieć na TT

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

11 wrz 2007, 14:36

Dorotko cieszę sie razem z Toba, wiem jaka to ulga jak juz sie odda prace...

My dzis mielismy zamiar wybrac sie na zakupy dla Mai i Piotrka ale nic z tego bo wlasnie sie dowiedzialm,ze dzis urodziny mamy Piotrka a my nawet nie mamy jeszcze prezentu a nawet pomysłu :ico_noniewiem:

No i całe popoludnie zmarnowane, ja juz chyba nigdy nie odpoczne...

[ Dodano: 2007-09-11, 14:37 ]
Kasiu, zaczynasz teraz studia?

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

11 wrz 2007, 16:24

WITAM

JESTEM CIOCIĄ ŚLICZNEGO CHLOPCZYKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: urodził się pare minut temu.. szczegółów jeszcze nie znam. wiem ze sie urodzil po dlugich męczarniach bratowej :ico_placzek:

Iwonko tak, ja zaczynam dalej studia mgr.. jutro sie powinnam dowiedziec czy mnie wogole przyjeli hihi ... jak nie do Katowic to bede musiała szybko kombinować i do Cieszyna się zapisać :)

DOROTKO gratuluje skończonej pracy ! czyli najgorsza robote masz już za soba :-D :ico_brawa_01:

Ech to dziewczyny się nam pokłociły... po co wogole się w to emocjonalnie wiążecie... jesli jakaś osoba komus niepasi to najlepiej ją ignorować i pisac tylko z tymi których się lubi :-) to moje zdanko :-)

uciekam okno myć... ech mam lenia.. taka pogoda chyba dziwna... bo u nas dzieciaki tez niemożliwe były... mam taką chrypke że gadac nie moge a co dopiero krzyczec :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość