Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 lis 2007, 18:31

No..lekarze..hmmm..niech sie 3mają dzielnie...oby jak najszybciej byli cali i zdrowi w domku :ico_sorki: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 lis 2007, 20:47

A ja muszę zarejestrować małego do okulisty bo lewe oczko mu ucieka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

04 lis 2007, 20:58

Witajcie kochane!
Stęskniłam się za Wami!!!! Nigdy chyba nie nadrobię czytania. Próbowałam coś w piątek poczytać, ale nie dałam rady wszystkiego. Potem w sobotę na zajęcia poszłam a wieczorem pojechaliśmy do teściów. Dopiero co wróciliśmy.
z tego co pamiętam:
1) witam nową majówkę. Napisz coś dziewczyno o sobie i swoim synku i ogólnie często zaglądaj
2) dla Mateuszka szybkiego powrotu do zdrowia
3) Patrycja, Kulka i Doris gratuluję spotkania. Też mi się jakieś marzy.
4) Kamizela Ty chyba kochana pisałaś że będziecie mieć jakieś badania we Wrocławiu. Moze uda nam się spotkać.

Więcej nie pamiętam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Zmykam rozpakować torby. Jutro przyjdę się pożalić na cały świat

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 lis 2007, 21:01

kamizela, o kurcze to niedobrze
a moze to jeszcze tak fizjologicznie
moja bardzo dlugo robiła zeza

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

04 lis 2007, 21:08

HEJKa!!!!!!!

No i wrociłam !!!!!!!!1

DORIS < PARTA .... bardzo dziekuje za spotkanko było super . (Patra przepraszam ,ale rozgadałam sie troche w tej agencji :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ) :ico_sorki: :ico_sorki:

Ogolnie mam nadzieje ,ze jeszcze wypijemy czekolade w caffe Jazz (oczywiscie z rumem hehe ) .....

Musze Wam powiedziec ,ze wyszalałam sie straszecznie !!!!!!!!!!! wrociłam dzis wieczorkim !!! zyc nie umierac ........ ale te 4 dni to chyba tez najbardziej aktywne były hihihi ..........

Patra za to 3 zdjecie to Cie udusze hihihi - miały byc do autoryzacji - ONA mi je zrobiła jak ja akurat sie zagapiłam i zamyslałam hehe z zaskoczenia hehehhe .. :ico_nienie: :ico_nienie: haha ......

ok lece jeszcze poiczytac ,.........

[ Dodano: 2007-11-04, 20:09 ]
PS A moja S?Ynowa piekna i taka kruszynka ahhhhhhhh :722:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 lis 2007, 21:15

Ewcik będziemy w tym lub przyszłym tygodniu w szpitalu na Wrońskiego - później mamy w planach wpaść do ciotki na Trzebnicką więc nie wiem czy się wyrobimy ale bardzo bym chciała się spotkać :ico_noniewiem:


co do oczka to ja też mam nadzieję, że to nic poważnego choć mój 6 letni braciszek ma uciekajace oczko i nosi okularki z zasłonką :ico_placzek:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

04 lis 2007, 22:02

jagodka ja mam wykonczenie kuchni, czyli blaty i doły kuchni w kolorze calvados'u bardzo ładna bedzie na pewno ta kuchnia!!

gosia gratulacje rocznicy slubu ( I ?) :-)

glizdunia no Majeczka kochana...ja tez mam filmiki z Mili, tylko ja zawsze probowałam uchwycic jej nowe umiejetnosci..i umiała bodajze w 2 m-cu sie przekrecac, a teraz nie umi.. :ico_haha_01:

kamizela ja słyszałam ze miedzy 16-18 tyg oczka sie normuja..ale dobrze ze idziesz do okulisty niech to sprawdzi..

deyna witaj, a skad jestes dokładnie bo ja tez z G. Ś

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 lis 2007, 22:05

Spoko...będzie dobrze!

KUlka a Tobie babo co się nie podoba w tym zdjęciu? :ico_noniewiem:

Ewcik no tak...kilka godzin u teściów i już smutki...ech...

Moje słońce nie posa\pało za długo...więcej biegałam do niej niż leżałam...A potem wielki :ico_placzek: był, ale położyłam ją do łóżeczka i :ico_szoking: spała!!! a ja znią :ico_brawa_01: godzine....ale było suuuuper!!!
Potem musiałam ją wymęczyć nieźle, tańce, podskoki, zjeżdżanie po kanapie...no i pełzanie po podłodze :ico_brawa_01: motywuję ją zabawkami, kładę się obok i zachęcam...z bóle wielkim jej idzie, ale do tyłu już śmiga nieźle. Choć najlepiej jej wychodzi obracanie się dookoła. No i próbowała kikla razy do przodu, ale jeszcze...jeszcze...długa droga. No ale trzeba ćwiczyć wiele, żeby coś wyszło nie? W kąpieli poszalała...potem 150ml mleczka i lulka. Ja zaraz też lecę, bo dziś jestem nie do życia...
Jutro wejdę dopiero wieczorem, bo po proacy czas na moje bejbi...no i sprzątnąć trzeba...
Dobranoc kobietki!!!
A! ciekawe jak tam Gocha :-D może będzie :ico_ciezarowka: ?

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

04 lis 2007, 22:46

a ja wpadłam hehehe powiedziec dobronoc

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

04 lis 2007, 23:03

ja tez mowie dobranoc...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość