Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 cze 2007, 14:44

Dominiczko twoja dzidzia jest strasznie podobna do mojej :-D dopisz do listy ze Wikusia ma 57cm :-D dziekuje bardzo

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 14:50

Frydza, juz sie robi :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-27, 14:52 ]
acia - 31.05 urodziła córeczkę - Julię, 3340/55
avisek - 5.06 urodziła córeczke - Laurę Lenę, 2900/52
leatka - 5.06 urodziła synka - Franciszka Krzysztofa, 3880/58
BeWu - 5.06 urodziła córeczke - Kalinkę, 2680/55
indigo - 7.06 urodzila synka - Tomaszka, 3200/53
agniecha772 - 13.06 urodzila synka Tomaszka
juli - 15.06 urodzila synka Krzysztofka , 3870/56
magda26 -15.06 urodzila synka Marcinka 3700/62
lucy23 17.06 urodziła synka Olivera
jasnie pani 18.06 urodziła córeczke Łucję Elżbietę 4200/60
izus85 20.06 urodziła córeczke Nikolę 4300/58
frydza 23.06 urodziła córeczke Wiktorię 3500/57

asiula26 108 cm 24 kg 11.06. NIESPODZIANKA EMILKA/KAROLEK
leonida 11 kg 106 cm 16.06 DZIEWCZYNKA ANIA
alineczq 116 cm 16 kg 26.06 DZIEWCZYNKA VANESSA
ania1980 115 cm 16 kg 26.06 DZIEWCZYNKA
hanah 112 cm 10 kg 26.06 DZIEWCZYNKA ISABELLE OLIVIA
madziorka hihi 101cm 10 kg 29.06. NIESPODZIANKA TOLA/LEON

[ Dodano: 2007-06-27, 14:54 ]
jak patrze na ta liste o sie zastanawiam co z asiula26? przeciez ona juz jest 16 dni po terminie!!! :ico_olaboga: :ico_szoking: ma ktos z nia kontakt?

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 cze 2007, 15:02

Hej dziewczyny piękne te wasze księżniczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mój mały to ma jakies tak godziny ustalone chyba, że od 10 do 14 nie śpi. Hmm zobaczymy czy tak samo będzie dalej.

Avisek Tomek tetak chrobocze dziwnie, a zwłaszcza w nocy i nie wiem co to znaczy. Jutro idziemy do lekarza to zapytam. Ale w nosku tez ma jakieś giloski.

A właśnie chciałam zapytać, czy często nosicie maluchy na rękach?? Ja oczywiście nie chcę przyzwyczajać, ale jak mały nie śpi i marudzi pod nosem to nie mam sumienia, żeby tak leżał samotnie w łóżeczku. No i chcąc nie chcąc biore go na ręce, noszę gadam do niego i takie tam. Czasem trwa to kilka godzin. Ale jak go kładę to najczęściej albo płacze albo stęka. A jak to u was??

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 15:44

-indigo-, ja wogole nie nosze, bo na poczatku strasznie mnie szwy rwaly i sie balam, a potem doszlam do wniosku, ze lepiej, zeby mala od malego noszenie na rekach z tata kojarzyla. on ja nosi jak nie moze zasnac, ale tez nie za dlugo, zeby sie nie przyzwyczaila. jak mala marudzi to sobie z nia leze na lozku i do niej mowie albo spiewam, a ona zasluchuje sie i jest spokoj :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 cze 2007, 15:46

Kamilka ja nosze mala jesli placze a jest pojedzona i ma sucho a dalej placze to wezme ja na raczki ale zazwyczaj zasypia i nie musze ja nosic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

27 cze 2007, 15:49

ania - ja tez stawiam na to ze cos sie rozkreca :-)

czekam az mala wstanie bo jednak chce ja wziac dzis na spacer - nie moge juz w domu a wiatr sie jakos uspokoil...

indigo - probowalam jej zapuscic do nosa wode morska i cos wyciaqgnac ale nic nie wychodzi... a ona od czasu do czasu takie dziwne dzwieki wydaje... teraz tez postekuje... zaraz dam jej cyca i na dworek.. tylko maz przyjdzie bo ja z wozkiem po schodach nie umiem zejsc... raz probowalam to caly zaczal klekotać.. oki spadam... bo cos sie wzmaga marudzenie

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 cze 2007, 15:52

ja was czytam czas od czasu, ale nie mam weny do pisania wybaczcie...
pisałam juz ze moja kolezanka urodziła.. ma 33 szwy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: zastanawiam się czy trochę nie "za duzo" :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 cze 2007, 15:56

33 szwy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja mam 5 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 cze 2007, 16:01

Alineczq pisze:33 szwy

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: moze to pomylka??? ja mam 13 i juz mi mowili, ze za duzo, bo strasznie peklam 3-5 to norma

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 cze 2007, 16:10

czesc mamcie.... i

frydza witaj!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje raz jeszcze pieknej

coreczki!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i brawa dla dzielnej mamusi!!!! :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: i pomyslec, ze dzis dopiero mija twoj termin , a ty juz od kilku dni wikusie masz poza

brzuszkiem hihi :)) :-D

olciiaa u ciebie juz koncoweczka hihi :O fajnie ze wpadlas :-D , bo u nas teraz brzuszkow jak

na lekarstwo :ico_szoking: hihi powiedz cos o sobie.. :-D . czy wiesz kogo sie spodziewasz???

:ico_oczko: u mnie na razie niespodzianka hihi :ico_oczko: termin masz 3 dni po mnie wiec juz lipcowka

jestes hihi :-D

u mnie na razie zadnych najmniejszych boli ani zapowiedzic porodowych... niestety nie pomoge ci,

:ico_noniewiem: bo mnie nic takiego nie bolalo.. :ico_noniewiem: wlasciwie nic mnie nie meczy...

:ico_noniewiem: ale chyba dziewczyny cos wspominaly... :ico_noniewiem:
teraz na koncoweczce to dzieciatko moze uciskac i powodowac dyskomfort... :ico_noniewiem:

wrocilam niedawno do domku :ico_oczko: ... od poloznej.. znow mialam szybki spacer... :ico_brawa_01:

bo ciezko sie wstaje o 7.30 kiedy przyzwyczailam sie juz ze dzien zaczynam od poludnia , a bywa ze i

pozniej :ico_olaboga: hihi wiec znow musialam gonic, zeby nie spoznic sie za bardzo hihi

:ico_brawa_01: ale co tam.. dobrze mi to zrobilo... :ico_brawa_01: i ciagle mam sile, :ico_szoking:

,, oczywiscie z maluszkiem wszystko ok... :ico_brawa_01: ulozony jest bardzo dobrze :ico_brawa_01:

(mam nadzieje, bo to wywnioskowane jedynie na podstawie macania po brzuchu hihi :ico_brawa_01: )

cisnienie ok, i coz wiecej moge sie tutaj dowiedziec??? hihi :ico_brawa_01:

we wtorek mam zabukowana kolejna wizyte jesli do tego czasu sie nie rozpakuje :ico_oczko: hihi w razie

przeterminowanie czekaja 12 dni a potem wywolanie :-D i jak pocieszyla mnie polozna... wiekszosc ciaz

bywa przenoszonych :ico_olaboga:
dopiero dzis wpadlam na pomysl, aby zapytac jak moja skolioza ma sie do ewentualnego znieczulenia

zewnatrzoponowego.. :ico_olaboga: . no i polozna nie bardzo wiedziala co mi odpowiedziec..

:ico_noniewiem: . zadzwonila do szpitala i w poniedz mam tam badanie kregoslupa pod tym katem..

:ico_noniewiem: i zobaczymy.. jesli bedzie najmniejsze ryzyko to raczej sie go nie podejme..

:ico_nienie: i bede musiala zadowolic sie (czyt zaciagnac sie hihi) gazem...i poudawac glupiego jasia

hihi :ico_olaboga:

a po wizycie oczywiscie nie moglam przejsc obojetnie obok zakupkow hihi i zakupilam kilka fajnych

cudeniek hhhhihi mam wreszcie cieply dresik.. uniwersalny bo kremowy kubusia puchatka hihi i body zolte

w pomaranczowe kraby , oraz taka slodka sukieneczke pluszowa z rajstopkami koloru piaskowego hihi ,

kocyk kubusia puchatka i dla siebie fajna letnia sukieneczke hihi takze bardzo sie ciesze z zakupkow

hihi :-D

sorki ze tak wam przynudzam.. mamy teraz nieco inne radosci...wiem.... ale juz wkrotce dolacze do

bolacych obrzmialych cycow... placzu niemowlaczkow i pewnie doly i zwatpienia rowniez mnie nie omina

hihi
wam sie skoncza poczatkowe trudy a dla nas dopiero sie zacznie.. i bedziemy mogly bazowac na waszych

doswiadczeniach i radach!!!!! :-D :-D


alinko i aniu ja czekam na was hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: porzadek musi byc !!!

alinko gratulacje dla kolezanki, a czy to ta sama ktora byla w szpitalu na podtrzymaniu???? starsznie duzo tych szwow!!!!!!!!!!!!!!

ania ja czytalam, ze mdlosci, nudnosci, wymioty to poczatki porodu. :-D . wiec moze cos tam sie

dzieje skoro ci niedobrze... :-D

jasnie pani sliczna corcia i mamcia fajnie wyglada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kamilko ja moge teoretycznie odpowiedziec, ze nie bede przyzwyczajac maluszka do noszenia... :ico_nienie: :ico_nienie: bo jak go nauczysz, to jak dojdzie kilka kilogrsmow to nie bedzie ci lekko hihi :ico_olaboga: i jesli przed kazdym spaniem bedzie go kolysac i nosic to maly bedzie kojarzyl sen tylko z tym i inaczej sam nie zasnie... :ico_olaboga:
mnie sie podoba jak na razie teoria tracy hogg... kiedy maluszek ma czysta pieluszke, jest nakarmiony a mimo to placze... :ico_szoking: to mozna wziac na rece na chwilke dopoki sie nie uspokoi. :ico_oczko: . a potem od razu zanim zasnie z powrotem do lozeczka.. :ico_oczko: i tak powtarzac pare razy.. :ico_oczko: ona pisze rowniez ze jesli maluszek zasypia na rekach a budzi sie w lozeczko to czuje lekkie zdezorientowanie... hihi :-D podobnie jak my... gdybysmy zasneli w jednym z obudzili sie w drugim pokoju :ico_szoking: i musimy tez pozwolic maluszkowi na samodzielne zajecie sie soba :ico_szoking: .. pozwolic obserwowac i sluchac.. :ico_oczko: i nie atakowac zabawkami,piszczalkami td.. :ico_puknij: aby od malego uczyc go samodzielnosci hihi i samorozwoju.. :ico_szoking: wiem ze to dziwne co ja pisze.. :ico_puknij: . sama nie wiem jak bedzie.. :ico_noniewiem:
ale przyznam, ze takie poddejscie mi sie podoba :ico_wstydzioch: i napewno nie skrzywdzi maluszka... :-D


adam mowi, ze on chyba cala noc bedzie czuwal, :ico_puknij: bo im blizej terminu to bardziej sie

stresuje :ico_puknij: .. a ja spie jak susel. :-D .. nie chce mi sie czekac, niecierpliwic itd :-D

hihi mamy jeszzce czas... :-D trzeba spac ile sie da.. :ico_brawa_01: . hihi
dzis zadzwonilam do niego z informacja, ze wody mi odeszly. :ico_szoking: . boze a on juz chcial gonic

do mnie piorunem hehe .. :ico_puknij: na zartach sie nie zna... :ico_oczko: hihi
od kilku dni uczy sie nowych slowek po angielsku pomocnych przy porodzie hihi :ico_oczko: ale w

stresie napewno wszystkich zapomni albo co gorsze pomiesza hihi :ico_olaboga: :ico_olaboga:

:ico_olaboga: faceci!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-27, 16:17 ]
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
strasznie was przepraszam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ..pewnie zadna nie przeczyta mojego posta giganta... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja naprawde nie wiedzialam ze az tyle tego wyszlo... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
zanim wyslalam to skopiowalam jakos fuksem no i dobrze, bo potem jakis blad sie pojawil i wszsytko poszlo by w ch... hihi :ico_wstydzioch: .. no i tak dopisywalam. :ico_wstydzioch: . bo od tego czasu pojawilo sie kilka waszych postow i tak jakos wyszlo... :ico_wstydzioch: :ico_szoking: :ico_szoking:

wybaczcie ciezarowce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-06-27, 16:21 ]
dziewczyny ja slyszalam ze 3-5 to malutko... :ico_oczko: a wlasnie kilkanascie juz sporo. :ico_szoking: . wiec nie wyobrazam sobie tych 33!!!! :ico_szoking: alinko jestes pewna??????????//

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość