Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

26 sie 2013, 09:49

Witam. U nas remont salonu ruszył. Juz mamy zmieniony kolor. dzis M. zakłada kamień.

Sesja do obejrzenia na moim fb. Tu by trzeba było dużo zmniejszać foty i efektu zero.

Gosiu, pierwszy raz 40tc :-D gratulacje!

Jenny, jak u was?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

26 sie 2013, 10:13

Tibby wczoraj mnie spojenie bolało i takie kłucia miałam, ale jedna tabletka więcej i przeszło, więc pewnie jakby odstawilił mi lekarz fenoterol wszystko ruszyłoby się. Narazie mam czas i ogromny apetyt, więc pewnie w tym 9 mc najwięcej przytyję.

Misiu jak Twoje samopoczucie mąż będzie Was co jakiś czas odwiedzać, planujecie później przeprowadzkę za granicę?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

26 sie 2013, 10:18

Jenny, dzidzia teraz najwięcej tyje wiec bardzo prawdopodobne ze trochę więcej waga pokaże. :-D ale chyba dla ciebie każdy kg to dobre wieści, prawda?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

26 sie 2013, 10:45

Tibby tylko mi te kg idą w brzuch, nawet w tyłek nie chce. No, ale nic niech mały sobie tyje. Chodź wiadomo robie sobie niedźwiedzią przysługę, bo jeszcze przyjdzie mi grubaska rodzić. Dziś znów mam wizytę u gin, a gbs wyszło mi ujemne uff.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

27 sie 2013, 08:35

Hej.

wczoraj nie mialam czasu wlaczyc nawet laptopa bo mialam dzien pelen atrakcji. najpierw poszlysmy z siostra na spacer pod miejski dom kultury bo jest wystawa dinozaurow z Baltowa :-) hehe nie trzeba bylo do Baltowa jechac bo on przyjecha do nas :ico_oczko: wiec wybralysmy sie zobaczyc te dinozaury siostra wziela synka Dominika a ja Patryka i tak sobie pochodzilysmy posiedzialysmy na laweczce i tak do popoludnia zlecialo potem szybkie zakupy i wizyta mojej kolezanki wieczorkiem i nie bylo kiedy tu do Was zagladnac. Dzis wchodzac z mysla ze Malgorzatka moze urodzila juz czy cos a tu cisza dalej :ico_sorki: cos sie Szymonkowi rzeczywiscie nie spieszy :-P

tibby widzialam sesje :-) boska ! u nas taka dziewczyna fotograf taka sama robi :-) mialam sie na taka zdecydowac ale droga wiec chyba jednak nie skorzystamy moze kiedys jak Patryk bedzie wiekszy i sie odlozy troche kasy to wtedy sie zdecydujemy.

A ja postawie dzis :ico_tort: za skonczony wczoraj 4 miesiac Patryka :-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

27 sie 2013, 11:00

Tibby a ja czy moglabym zobaczyc sesje? Chyba mnie nie udostepnilas, bo nie widze zdjec z sesji.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

27 sie 2013, 17:54

A co tu taka cisza :ico_noniewiem:
gdzie sie podzialyscie dziewczyny ?
cos ten nasz watek upada bo nikt nic nie pisze juz tak czesto jak kiedys...

Malgorzatka A Ty kochana dalej 2w1?

misia co u Ciebie? jak rozlaka z mezem ? Jak ma sie Milenka?

donatka co u Ciebie ? bo cos tez ostatnio malo piszesz...

w ogole co u innych mamusiek slychac? Jak sie maja Wasze dzieciaczki???

Ja sobie siedze i popijam kompocik z gruszek i brzoskwin :-) Patryk spi :-) ale zaraz pewnie sie obudzi na jedzonko :-)
na fb wystawilam kilka fotek ze spaceru na dinozaury :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

27 sie 2013, 18:31

zioło, ja udostępniałam sesje u siebie na profilu. Mamy się z znajomych na fb?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

27 sie 2013, 21:12

Tibby ja jestem tylko w grupie na fb, ale nie wiem czy w znajomych.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

27 sie 2013, 21:41

witam:)

żyję,choć jestem bardzo zmęczona, zaglądam tu , ale głównie z telefonu , a z niego nie lubię pisać, teraz usiadłam do kompa,ale zaraz pójdę wziąć szybką kąpiel i spać,
dzieci śpią,mąż pojechał do pracy,
u nas różnie ,kolki od czasu do czasu,ale mały przyzwyczaił się do noszenia,ciężki jest,więc mnie plecy bolą i ręce, a jak płacze to trzeba się sporo z nim nachodzić,żeby się uspokoił i zasnął,głównie ja chodzę,bo mąż jakoś nie ma cierpliwości jak mały płacze,

znów mój żołądek i jelita się odzywają, pewnie ze stresu, nerwów i nijakim jedzeniu,

e niedziele byliśmy w zoo , Mikuś drogę i pobyt tam przespał, a Szymek był bardzo zadowolony, ja średnio, ale ważne, że dziecku się podobało,

juto mamy pierwsze szczepienie, mam nadzieję, że jakoś przeżyjemy, bo na samą myśl już się denerwuję, zobaczymy też ile Mikuś waży, no i mam sporo pytań do pediatry,
jutro też muszę jakiś placek upiec, bo mąż ma urodziny,
a we czwartek idziemy na usg bioderek,

na koniec września planujemy chrzciny, chciałam, w sierpniu, ale przegapiliśmy spotkanie na rodziców i chrzestnych,

Małgorzatka dzieję się coś dalej?
jenny a Ty jak się czujesz?
Monika widziałam fotki na fb fajne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , i za 4 m-c Patryka :ico_brawa_01: :ico_urodzinki:
tibby super sesja :ico_brawa_01:

coś jeszcze chciałam napisać, ale już nie pamiętam :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość