Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

06 gru 2008, 22:37

A mój mąż dzisiaj nie przyjedzie...szkoda, ale przynajmniej mam czas w nocy na naukę...
mały poszedł spać...ja też trochę zmęczona, ale jeszcze 12 godzin muszę być na nogach...jeszcze trochę i zacznę maraton... :ico_haha_01:
może zajrzę jeszcze później :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 gru 2008, 23:04

Witam po imprezce jutro wkleje wam fotki bo dzisiaj juz nie dam rady dopiero co poszli ostatni goscie

Majeczka bardzo zadowolona i z prezentow i z imprezki na poczatku cos tam dzieci sie probowaly razem bawic ale pozniej majka miala swoje drogi

ja musze jeszcze posprzatac a majka zasypia w lozeczku sama dzisiaj spala tylko godzinke

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

06 gru 2008, 23:06

iwona83 pisze:Majeczka bardzo zadowolona i z prezentow i z imprezki

I właśnie to jest najważniejsze - zadowolenie naszych dzieciaczków :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 gru 2008, 23:44

aniulka8503 pisze:A mój mąż dzisiaj nie przyjedzie...szkoda, ale przynajmniej mam czas w nocy na naukę...

Pewnie Ci tęskno....
iwona83, więc domyślam się, że impreza udana, to najważniejsze :-) Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia.

Ula już dawno śpi, dzisiaj było ciężko z zasypianiem, do tego puściły mi nerwy i wyszłam z pokoju, Jarek ją wziął i uspokoił, ale jak wróciłam to chciała do mnie i tak się mocno we mnie wtuliła jak ją wzięłam...
Ja już wykąpana, idę lulanko... jutro przychodzą kolejni goście z prezentami, tym razem będzie to chrzestna :-)

Dobrej nocki...

[ Dodano: 2008-12-07, 09:03 ]
Cześć śpiochy :-)

Stawiam :ico_kawa: Nocka super, spałyśmy do 8:30. Już jesteśmy po kaszce i idziemy na nocniczek..... miłej niedzieli :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 gru 2008, 11:09

I my witamy w niedziele deszczowa pinko, dzieki za kawusie popijam.Amelka dzisiaj od 3 do 4 30 tak kaszlala ze spac nie umiala.Maz spi po noccnej zmianie a ja go tuje obiadek i na 16 do pracy koszmar.Iwona wklej napewno zdjecia z imprezki malolatow.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 gru 2008, 14:57

Nikogo????
Mariola, współczuję Ci tej pracy, kiedy jak kiedy, ale w niedzielę to się wcale nie chce pracować... powinno być wolne.

Ulek śpi sobie, ciekawe jak długo pośpi. U nas też pogoda bylejaka, mokro, zimno i pochmurnie... brrrrr

[ Dodano: 2008-12-07, 13:59 ]
Biedna Amelka, niech szybciutko wraca do zdrowia.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 gru 2008, 16:06

Witam i ja my juz po kosciolku i kawce u znajomych

Majka wlasnie dzwoni do taty bo tak sie zlozylo ze dostala dwa telefony na urodziny

zdjecia zaraz wkleje tylko album robie

Mariola Majka tez mocno kaszle w nocy nie wiem czy to rzeczywiscie przez to powietrze ale za tydzien idziemy do lekarza to jej powiem o tym

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 gru 2008, 16:17

cześć dziewczyny...

Ja podczytuje ciągle, ale w ogóle nie chce mi się pisać.
Kuba mi ostatnio notorycznie działa na nerwy, nic mi się w ogóle nie chce, dzisiaj mieliśmy totalny rozstrój, bo chciałam jechać do korony po pieluszki kilka innych rzeczy, a Kuba mi powiedział, że zabrania mi Gabriela wozić autobusem i na powtarzane pytanie "dlaczego?" odpowiadał "bo nie" same sobie wyobraźcie jakie to cholernie wkurzające i w gołe co sobie w takiej chwili mozna pomyśleć... Głupek zadzwonił po swojego brata i powiedział, że z nim moge jechać autem, ale sama... akurat mam ochotę żeby młody za mną chodził i jeszcze poganiał, bo się "na rejon spieszy do kolegów" teraz mi mówi, żebym sobie jechała, a on z Gabrielem zostanie-teraz, jak największe kolejki są przy kasach, w niedzielne popołudnie, powiedziałam, że mam to w "D" a on mi mówi, że idziemy do jego rodziców na obiad, super, będe pajaca robiła z siebie przed teściami jak zwykle się usmiechając, że niby jestem taka szczęśliwa i zadowolona z życia...

Gabrielowi w robocie podobają się głównie ruchome oczy-wsadza w nie paluchy, a potem go wywala na podłogę, odwraca się i sobie idzie... tyle fajnych pomysłów na zabawki ojcu poddałam, to kupił dziecku coś co mało mu starczyć "na długo" a On tego po prostu zacznie używać za długi czas, to może faktycznie na dłużej starczy, ale jaki w tym sens???

Gabriel śpi już dość długo... ja bez sensu siedziałam przed telewizorem w tym czasie i nc nie zrobiłam, bo jak jeden koleś przyszedł na tatuaż to za chwilę kilku kumpli się zwaliło i skupiłam się na wściekłości o to, że hałasują i że z pokoju czuć dym papierosowy, nie mam dzisiaj siły i cierpliwości...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 gru 2008, 16:40

http://picasaweb.google.pl/iwonaimaja/U ... zUCgNGByU#

no i my sie chwalimy kolejnym zabkiem a drugi chyba w drodze

[ Dodano: 2008-12-07, 16:59 ]
ale tu dzisiaj cisza jest

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 gru 2008, 20:00

iwona83 pisze:no i my sie chwalimy kolejnym zabkiem a drugi chyba w drodze

Brawo :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zdjęcia super, Majeczka prześlicznie w sukieneczce wygląda, a te dwie dziewczynki jednakowo ubrane, to jakieś bliźniaczki? Podobne do siebie :-)

Justyna, czyżbyś przed okresem była???? Ja mam takie nastroje ciężkie, właśnie przed okresem i w trakcie, na szczęście juz mi się kończy, bo dłużej bym chyba nie wytrzymała... wpienia mnie to, że nie mam nad tym kontroli... Jutro będzie lepszy dzień... zobaczysz :-)

Była u nas przed chwilą chrzestna Uli z mikołajkowym prezentem, kupiła ślimaczka z fisher price http://www.allegro.pl/item497963028_fis ... owosc.html
Uli się spodobał prezent i bawi się nim ładnie :-)

Cisza tu rzeczywiście :-)
My się zaraz będziemy do kąpieli szykować, a potem pooglądamy sobie housa i atlantisa.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość