Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

15 paź 2011, 15:48

Hej kochane!

Ja nadal w szpitalu. Mój przyniósł mi na chwilę laptopa.
Dziś mam termin, ale nadal się nic nie dzieje.
Skurczy zero i innych objawów tez nie ma :ico_placzek: .
Lekarze mówią, że będą czekać, aż samo się zacznie.
Dopiero po 2 tygodniach po terminie wywołują :ico_sorki:.

Jak coś się będzie działo dam znać.

Szkieletorek witajcie w domku :ico_brawa_01:

Pati widzę, że nadal też nie jesteś rozpakowana. Trzymam kciuki.

Pa

[ Dodano: 15-10-2011, 16:33 ]
Izabela i Szkieletorek macie śliczne dziewczynki.
Ale wam zazdroszczę.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

15 paź 2011, 17:48

dziekuje dziewczyny za komplemanty odnośnie Oliwki :-D

Ja mam ręczny laktator TT uzyłam 2 razy i juz nie potrzebuję, bo malutka wszystko spija ze mnie :-D

jula81, zobaczysz juz niedlugo bedzieś tuliła swojego skarba :-)

Wrzucam dzisiejsze zdjęcie śpiacej Oliwki która ewidentnie cos kombinuje

[ Dodano: 15-10-2011, 17:50 ]
odnosnie mojej rany lekarze ja naacieli, wyplukiwali rope wodą utlenioną i wygniatali wszytsko teraz mam przemywac wodą utleniona i robić sobie jałowe opatrunki.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 paź 2011, 17:51

Melduje sie, ze ja nadal 2 w 1, nic na mnie nie dziala, normalnie szok :ico_olaboga: jutro niedziela i pewnie sie nie rozapkuje, wszystko mnie dobija, humoru nie mam, wszyscy mnie wkurzaja, bo wydzwanaja z pytaniami czy urodzilam, jak sie czuje :ico_zly:

Brzuch pobolewa czasami nawet bardzo ale nic poza tym, dzis chyba juz mi caly czop odszedl, bo tez mialam na papierze, byl brazowy a pozniej to juz mialam sluz ale z czysta krwia wiec nie wiem czy to normalne. Skurczy brak, dzis to nawet powera mialam, posprzatalam.

jula kochana a ja wlasnie myslalam o Tobie czy cos sie ruszylo.
Widze, te to samo co u mnie. Trzymaj sie dzielnie, oby cos zaczelo sie dziac

szkieletorek sliczna corcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

izabellal, witaj kochana, mam nadzieje, ze z ta rana to nic powaznego, az mi ciarki przeszly jak napisalas o porodzie :ico_olaboga: losie co za lekarze :ico_olaboga:


I wlasnie dlatego boje sie, ze urodze po terminie, boje sie jakichkolwiek komplikacji, ze mogloby sie cos stac malenstwu i mnie, nie wyobrazam sobie tego :ico_placzek:

Jak bedzie cos sie dzialo to dam znac, mam numer do szlieletorek i izabelli, ale one niedawno co urodzily wiec pewnie napisze do elibell albo do Kocury

[ Dodano: 15-10-2011, 17:53 ]
odnosnie mojej rany lekarze ja naacieli, wyplukiwali rope wodą utlenioną i wygniatali wszytsko teraz mam przemywac wodą utleniona i robić sobie jałowe opatrunki.
oj to dobrze, ze nic groznego, ale mimo to nie zaciekawie co???

izabella, jaka slodka Oliwka, sliczna ii jak slodko spi, az napatrzec sie nie mozna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

15 paź 2011, 18:03

jaka slodka Oliwka, sliczna ii jak slodko spi, az napatrzec sie nie mozna
dziekuje bardzo
witaj kochana, mam nadzieje, ze z ta rana to nic powaznego, az mi ciarki przeszly jak napisalas o porodzie losie co za lekarze
postaram znaleść czas żeby opisać cały poród jak komus opowiadam to zgroza bierze co oni wyrabiali

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 paź 2011, 18:43

Hej ja na chwilkę :ico_sorki:

U nas wszystko ok :ico_oczko: Leoś spokojny jak nie nasze dziecko :ico_brawa_01: (tfu tfu)
Dziś wyskoczyliśmy sobie z koleżanką na zakupki i młody o 11 zjadł cyca, zasnął
w aucie i dopiero domagał się mleczka jak już wróciliśmy a to było ok 15 więc ładnie
wytrzymał :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Jestem strasznie z niego dumna :ico_brawa_01:
Eliza też już tylko lekko pokasłuje więc w poniedziałek na pewno pójdzie sobie do przedszkola,
szczególnie, że zaczyna od poniedziałku na obiadki zostawać :ico_oczko:

Izabela współczuję przeżyć :ico_olaboga: :ico_szoking: I patrz mimo, że miałaś
swoją położną to jakieś szopki odwalali :ico_puknij:
Śliczna Oliwka taki pulpecik :ico_brawa_01:
A z tą raną nie zazdroszczę :ico_olaboga: najważniejsze, żeby się już nie paprała :ico_nienie:

Szkieletorek ja już dżem truskawkowy jadłam w pierwszy dzień po urodzeniu bo tylko
taki był w szpitalu na kanapki i małemu nic nie było w domu też nie raz jadłam.
Wczoraj nawet dwie truskawki zjadłam :ico_oczko:
Ponoć truskawki mogą być uczulające, ale jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć.
Piszę tylko że u nas było ok po truskaweczkach :ico_sorki:

Pati kochana ja wchodziłam na forum z nadzieją, że przeczytam o Tobie na
radosnych a tu jeszcze w dwupaku chodzisz :ico_noniewiem:
Piszesz, że energia Cię rozpiera to dobry znak bo szkieletorek miała przypływ energii
a w nocy na porodówce wylądowała :ico_oczko:

Jula za Ciebie też trzymam kciuki :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-10-15, 18:47 ]
Kwiatunio współczuję cyrków z cyckami :ico_olaboga: trzymam kciuki, żeby laktacja
ruszyła z kopyta :ico_sorki:

Izuś a ja bym się bała jagody jeść bo one mogą powodować zaparcia :ico_noniewiem:
Kuby chrześnica najadła się dżemu jagodowego i w nocy wylądowała w szpitalu z okropnymi
bólami brzucha :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 paź 2011, 20:40

Cześć!

Ja też zaczynam forum od Radosnych- Pati85, trzymam kciuki,żeby Cię znienacka dopadło :-D Będę czekać na wieści.

izabelllla123, cudna Oliwka :ico_brawa_01:
Współczuję tej rany, jeszcze taka pamiątka po tych Twoich przeżyciach :ico_olaboga:
Leoś spokojny jak nie nasze dziecko
u nas to samo dziś :ico_szoking: Jadł i spał, nawet nie miauknął i tak do 15, potem wreszcie posiedział z nami i wgapiał się wielkimi ślepkami, bo Zuzia mu tańczyła, hipnoza normalnie :ico_haha_01:

U nas jutro chrzciny, wszystko juz prawie zapięte na ostatni guzik :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 paź 2011, 22:53

hej dziewczynki;)

ale mam załamke małą, bo Dorian ma wysypke już nawet na klatce piersiowej, czytam co to może być i boję się, że to skaza białkowa:( ostawiam mleko i inne mleczne produkty od jutra, jejuś boje się nawet do lekarza iść i pytac, że okaże się prawdą:( a młody taki zasyfiony, już kupiłam E45 by go smarować i myje mydełkiem szarym.

Przepraszam, że nie odpisuję wam ale doczytałam wsio, nie mam głowy do niczego ostatnio.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 paź 2011, 23:03

Kocura powodzenia jutro :ico_sorki: i czekamy na foteczki :-D

Elibellskaza białkowa powinna się ujawnić wcześniej bo ok. 2 tygodnia życia, a może
pralka źle wypłukała ciuszki???
Nie martw sie :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 paź 2011, 00:20

Kinga_łódź, te krostki ma już od dłuższego czasu ale najpierw podejrzewałam trądzik niemowlęcy póki nie przeżuciło się na klatkę piersiową i troszkę na brzuszek.

Kocurato udanego dnia jutro i by mały był grzeczny w Kościele, no i z tego co pamiętam to i inia tez jutro Piotrusia chrzci.

izabellla malutka jest prześliczna i czekam na opis porodu, bo aż ciekawa jestem coś biedna musiała przejść w tym szpitalu. Ale najważniejsze, zę już po wszystkim i jesteście w dkomu razem wszyscy:):):)

Pati ja to z niecierpliwością eska od ciebie oczekuję, co esemes mam nadzieję, ze Ty albo że jak na forum wejdę to na radosnych zobaczę info:):)

pisałyście o laktatorach, ja mam TT ręczny i zdał egzamin w największym buum, nadmiar jak miałam to ściągałam i laktatorem wywoływałam u Dorianka i zadowolona jestem z niego, choć nie miałam nigdy doczynienia z elektrycznym więc nie wiem nawet jak działa:)

Siostra męża jeszcze u nas jest, nie jest źle, Eliza choc trochę z kuzynką pobedzie, tyle, że się o każdą zabawkę kłucą, ale to dzieci wiec nie ma co się dziwić i tak nie jest źle, no poza kilkoma scenami jak wyrwane włosy elizy i przycisnieta drzwiami od szafy ręka Hanulki, ale ogółem sa całe, tyle, że moja mała biedna - zeby wychodzą pcha łapki do buzi strasznie, widać że ją boli, nie ma przez to apetytu, chodzi rozdrażniona i płaczliwa, spać nie chce po południu później pada po 19, biedulka, mnie czasem nerwy puszczają i krzyknę a za chwilę płakać mi sie chce że ze mnie matka wredna wiec wziełam sie na sposób ze niech wyje, ja ide coś zrobić dalej by nie słuchac i się nie złoscić (bo płacze na wszystko i o wszystko) a jak młody zacznie do tego to mam niezłe stereo hehehe

no i mój synuś śpi ładnie, najlepiej na spacerku i na wieczór:) w nocy budzi się to wstaje jak tylko go usłysze, przyssa sie na 10-15 min do cyca i spowrotem do łóżeczka i do kolejnego karmienia śpi, no jeszcze w miedzyczasie przewijanko;) nie narzekam, choć nie powiem ale zmęczona chodze, czasem uda mi się rano pospac jak mąż pozwoli i elizkę bierze na dół.

[ Dodano: 16-10-2011, 08:26 ]
Hej Dziewczynki wieści mam od naszej Pati Pisała mi eska o 1:27 mojego czasu, czyli 2:27 waszego - Jestem w szpitalu, o 24 zaczęły mi wody odchodzić. Teraz mam ktg, skurcze co 10 min z krzyża i strasznie mocne. Boli jak cholera. Dostałam już antybiotyk a teraz kroplówkę

czekamy na kolejne wieści, od razu wam pisze, jak tylko wstałam zobaczyłam eska i zaraz odpisuje do Pati

[ Dodano: 16-10-2011, 08:35 ]
WŁAŚNIE MIAŁAM PISAC DO pATI ALE MNIE WYPRZEDZIŁA WIĘC CYTUJĘ

Alanek ur się o godzinie 7:07 mierzy 49 cm i waży 3240. Od razu przyssał się do cycusia. Jest śliczny i podobny do braciszka

Gratulacje Kochana!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

16 paź 2011, 08:48

Opisałam tak po łepkach poród,

dziekuje Kochane za komplementy dla Oliwki :-) moglabym cały czas na nia patrzeć taki cukierasek z niej :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość