Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 gru 2008, 20:49

pinko pisze:Zdjęcia super, Majeczka prześlicznie w sukieneczce wygląda, a te dwie dziewczynki jednakowo ubrane, to jakieś bliźniaczki? Podobne do siebie :-)


dziekujemy
a te dziewczynki to blizniaczki

Majka juz okapana i usypia w lozeczku bo dzisiaj spala tylko pol godzinki i byla juz padnieta

my tez zaraz pewnie filmik zobaczymy dzisiaj mezulo jest w domu

[ Dodano: 2008-12-07, 19:50 ]
slimaczek sliczny

[ Dodano: 2008-12-07, 19:54 ]
nie wiem czemu ale suwaczek zebowy nie chce mi sie zmienic

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 gru 2008, 21:26

Iwonka, śliczne zdjęcia, Majeczka taka duża w porównaniu do bliźniaczek

ślimaczek faktycznie sympatyczny-lubię zabawki fisher price, wszystkie są fajne...
mi osobiście szalenie podoba się to, dla mojego niewyżytego, szalonego synka:
http://www.allegro.pl/item491673065_fis ... aniej.html muszę to omówić z dziadkiem :ico_oczko:

Gabriel zasnął przec chwilą, jak Kuba wróci to się chyba bierzemy za jakiś film... moja mama była w koronie więc wzięła mi pampersy-tak się do nich już przyzwyczaiłam... teraz uważam, że są najlepsze, ale jak się promocja skończy to chyba wrócę do wcześniejszych, bo te będą za drogie :ico_noniewiem:

no i się pochwalę-jestem szalenie dumna :-) rano jeszcze nie byłam pewna, ale cały dzień i wieczór mnie w tym utwierdził-Gabriel nauczył się samodzielnie schodzić z łóże, wersalek itp :ico_brawa_01: za każdym razem mu mówiliśmy, że "nie tak schodzimy, gdzie są nóżki, nóżkami schodzimy" bo on chciał nurkować na podłogę, i go nigdy nie ściągaliśmy sami tylko obracaliśmy nóżki i pokazywaliśmy jak ma schodzić, bo ze względu na to, że sam włazi było dla nas ważne, żeby umiał schodzić i dzisiaj cały dzień od rana tak pięknie sam schodził, rano jeszcze go asekurowałam, bo trochę mu nie zgrabnie wychodziło, albo za blisko krawędzi i bałam się, że spadnie, ale wieczorkiem już elegancko, hamulec w odpowiedniej odległości, obrót i od lewej nóżki zaczynając obie na podłogę :ico_brawa_01: cudne to jest

Agnieszka, nie mam zespołu napięcia :ico_oczko: a nawet szkoda, bo przynajmniej by było na co zwalić... o dziwo wieczorem mi się zwykle poprawia samopoczucie, a od rana pewnie znowu będzie czoło pełne chmur :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

07 gru 2008, 22:03

witaski moje drogie panie
Iwona super fotki widac ze impreska udana byla no i Majunia jakie super prezenty dostala :ico_brawa_01:
Fintifluszka :ico_brawa_01: dla Gabciocha za schodzenie z lozka ja Mirka tez wlasnie ucze tak schodzic ale on ciagle chce nurkowac :ico_noniewiem: a co do humorkow to powiem Ci ze ja tez tak nie raz mam wstaje rano i odrazu najchetniej bym dowalila komus kto by sie podwinal pod reke tragedia....

U nas dzis byl mega nudny dzien totalnie nic do roboty zreszta pogoda tez szara i ponura do tego deszczowa...Wczoraj bylam w byłym domku na Mikołaju-moje dzieci oczywiscie zostaly obsypane prezentami od cioc,wujkow,babci no i taty....Maj caly kosz slodyczy na msc dwa napewno starczy-bynajmniej mniej wydatkow :ico_haha_01: ....Za tydzien w niedziele jade jeszcze z nimi na Mikolaja organizowanego przez kosciol mojego taty(jest ewangelikiem) ciekawa jestem jaka bedzie reackja Mirka na brodacza :ico_haha_01: w zeszlym roku Julia uciekła :ico_haha_01: .....Wogole wczoraj tesciowa i szwagierka stwierdzily,ze Mirek bedzie mial chyba nacinane dziaselka bo nie ma jeszcze zebow-powiedzialam im ze teraz juz tego nie robia chyba mam racje co dziewczyny? :ico_puknij: ...
dobra uciekam buziaki

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 gru 2008, 23:38

iwona83, a w profilu kod zmienilas bo ja ostatnio nie i dziwilam sie dlaczego sie nie zmienia

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 gru 2008, 00:01

Jola_85 pisze:wczoraj tesciowa i szwagierka stwierdzily,ze Mirek bedzie mial chyba nacinane dziaselka bo nie ma jeszcze zebow
:ico_szoking: to w ogóle kiedykolwiek coś takiego robili?!

my w końcu Gabriela zostawiliśmy babci i poslziśmy do kolegi, kulturalnie kieliszek wina wypiliśmy i jakieś 20 minut temu wróciliśmy do domu... dobrze się tak wyrwać w końcu po tylu miesiącach... gabriel się obudził przed chwilą, ale po cycu poszedł ładnie spać...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 gru 2008, 00:18

iwona83, a w profilu kod zmienilas bo ja ostatnio nie i dziwilam sie dlaczego sie nie zmienia


zmienilam jutro sprobuje jeszcze raz

uciekam spac zycze spokojnej nocki

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

08 gru 2008, 01:15

Cześć...
Dzisiaj nie miałam czasu wcześniej wejść...najpierw szkoła i egzamin...hehe zdałam na 4 :ico_brawa_01:
Później mąż przyjechał...no dopiero dzisiaj...a rano już jedzie znowu na remont... :ico_placzek:
Po południu przyjechał chrzestny Krystusia z córeczką, więc szybko zleciało, ale fajnie było :ico_haha_01:
Wieczorkiem jeszcze na fordon pojechałam zawieźć kilka rzeczy do remontu...W końcu zobaczyłam dzieło "moich pracowników" - śliczniutko :-D
No i tak jakoś niedawno wróciłam...kąpanie i usypianie małego...film, chwila na necie i spanie...
A noc miałam straszną...takiej to chyba jeszcze nie miałam...od 00.30 do 3.40 Krystian nie spał wcale...i znowu: "trzaski, błyski teledyski"...normalnie byłam wściekła bo chciałam się wyspać przed egzaminem, a tu jak na złość...ale jak rano obudził się uśmiechnięty to zapomniałam o nocy :ico_haha_01:
Dobra zmykam spać, bo już padam...

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

08 gru 2008, 09:33

Witajcie!!

Iwona zdjecia sliczne!!! Widac ze Majeczka zadowolona i ...goscie tez :-) brawo za kolejny ząbek :ico_brawa_01:

Fintifluszka pisze:no i się pochwalę-jestem szalenie dumna :-) rano jeszcze nie byłam pewna, ale cały dzień i wieczór mnie w tym utwierdził-Gabriel nauczył się samodzielnie schodzić z łóże, wersalek itp
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fintifluszka pisze:wczoraj tesciowa i szwagierka stwierdzily,ze Mirek bedzie mial chyba nacinane dziaselka bo nie ma jeszcze zebow
:ico_szoking: to w ogóle kiedykolwiek coś takiego robili?!


W życiu o czymś takim nie słyszałam :ico_szoking:

U nas weekend minal spokojnie i leniwie.... bylam w realu po fontanne, ale niestety juz sie nie zalapalam... nie dziwie sie ze juz nie bylo przy takiej cenie.... :ico_zly:

Jeszcze tylko 12 dni i 2 tygodnie laby :ico_sorki:
Miłego dzionka!!

[ Dodano: 2008-12-08, 08:33 ]
no i pierwsza jestem...? :ico_szoking: to stawiam :ico_kawa: lub herbatke

[ Dodano: 2008-12-08, 08:34 ]
i do tego :ico_tort: z okazji 11 miesiączka :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 gru 2008, 09:49

Ja podczytuje ale cały czas ostatnio nie mam czasu na forum. Dzisiaj jedziemy na zakupy do Kielc już takie świąteczne bo później nie będzie kiedy.
Arturek ok, nic nowego,
lecę zjeść coś teraz bo nic nie jadłam jeszcze

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 gru 2008, 09:51

Witam po weekendzie choc u nas jeszcze trwa dzisiaj

u nas nocka ok jak poszlismy z mezem spac ok 24 to dalam Majce mleko pozniej po 5 i spi do teraz a spi juz od 20 czy nawet troszke wczesniej

Assik Aniulka od dzisiaj dieta a ja zla bo w lodowce jeszcze pol blachy ciasta zostalo ale chyba zamroze i wyciagne na swieta :ico_noniewiem: no bo przeciez nie wyzuce tyle ciasta

Wszystkiego Najlepszego dla Pawelka

Mz dzieki za Kawe musze wlasnie isc sobie zrobic

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość