Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

17 maja 2007, 11:58

Mk, ja też na moderatorów stawiam :ico_haha_01:

Co do pracy, to moja szefowa kilkakrotnie podkreślała, że miejsce na mnie wciąż czeka. Tylko ja nienawidzę tej pracy. Miałam podobną sytuację w pracy co Margo. Mobbing, ciągły stres, wymuszanie długich nadgodzin (oczywiście bezpłatnych). Do tego wcale nie zarabiałam dużo jak na taką pracę. Na rękę miałam 1100 zł i to najwięcej w moim dziale. Teraz podobno są ciągle podwyżki i dziewczyna na moim miejscu zarabia 1300 :ico_noniewiem: . Poza tym właściciel mojej firmy uciekł za granicę i ciągle nie wiadomo co się wydarzy. Mam zamiar do września siedzieć z Hubciem w domu (mam nadzieję, że wniosek o żłobek zostanie rozpatrzony pozytywnie, bo inaczej się pochlastam :ico_noniewiem: )i potem szukać pracy. Jak się nie uda to będe musiała wrócić na stare śmieci.....

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

17 maja 2007, 12:01

Masob, byłam u stylisty, a teraz żałuję, bo to zawsze kasa by do przodu była, a teraz, no nic...
Riterko, masz rację, bo ja też w dziale personalnym PRACOWAŁAM. Miałam umowę na czas określony, ale mimo wszystko przesłanki ewidentnie wskazują na zwolnienie z tytułu mojego powrotu po macierzyskim i dyskryminację. I fakt, że chciałam pracę zmienić, tyle tylko, że się nie spodziewałam, że będziemy mieli w kasie zastój.
Chociaż sobie myślę, że ludzie są w dużo gorszych sytuacjach i sobie radzą, więc i ja muszę sobie dać radę. Najważniejsze, że mam zdrowe, fajniutkie dzieciątko. I niech on będzie moją motywacją.
Nie będę Was już zamęczać. Wzięlam uspakajacza i idę się zdrzemnąć...
I jeszcze raz dziękuję za to, żę po prostu jesteście :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 maja 2007, 12:07

Margo wiem jak to boli trzymaj się, jak się przekimasz będzie lepiej :-D
a Kubuś jest lekiem na całe zło :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

17 maja 2007, 12:10

Margo, to Ty nam sie jeszcze pokaż nie tyle po uspokajaczu co po tym styliście ;-)
Gosiu, czy motór niebieski, pasuje do wdzianka na niego?
Ostatnio zmieniony 17 maja 2007, 12:10 przez Sosna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

17 maja 2007, 12:10

Faktycznie dziewczyny macie z tą pracą...Echna tym świecie chyba ciężko o normalnego szefa....
Ja dziś u teśców siedzę i sczczeniaczków pilnuję normalnie takie slodzizny ż e szkoda gadac. & pisków i Oskarek to już jest złobek:)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

17 maja 2007, 12:12

MK, podeślij mi na maila parę zdjęć Oska&szczeniaczki, ewentualnie same szczeniaczki.... :ico_sorki: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

17 maja 2007, 12:14

My też chcemy zdjęcia. Sosna szczeniaczki od dziecka woli :ico_nienie: :-D Ja chcę razem Oskara i szczeniaczki :ico_oczko: Cały żłobek :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

17 maja 2007, 12:14

nie wolę nie wolę, tylko nie wiem czy mogą razem przebywać, a jeśli juz to czy MK to na raz opanuje :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

17 maja 2007, 12:21

Joluniu -> Ty wiesz, że ja Cię lovam :) z resztą kto Cię tu nie kocha :ico_oczko: zawsze masz coś miłego do powiedzenia.

Eluś -> ja sie normalnie nie mogę napatrze na Twojego JAsia - jaki on kochany, słodki ach i och - zakochałam się :-)

Riterko -> masz rację, zakłądaj coś swojego. Wprawdzie jest się wpracy 24h/dobe, sama musisz sobie opłacac zus a jeśli nie płacisz sobie III filaru to emerytura jest kiepska, ale za to nie tracisz nerwów na głupiego szefa, nie boisz się czy jutro będziesz miec prace, jesteś w pracy kiedy CI się podoba, sama jesteś sobie panem i władcą - według mnie się opłaca.

MK -> koniecznie podeślij zdjecia szczeniaczki&Oskarek :ico_sorki:

Sosenko -> motór jest zajebistego koloru, mianowicie na pierwszy rzut oka jest czarny, ale jak slońce zaświeci to jest granatowy metalik -> jest boski i idealnie pasuje do wdzianka :-D

[ Dodano: 2007-05-17, 12:24 ]
P.S. UZależnienie wróciło - to jest nieuleczalne, nawet detoxy, odwyki, łamanie palców, żeby nie pisac na klawiaturze nie pomagają :ico_olaboga: więc nie mam wyjścia i muszę pisac :534:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 maja 2007, 12:30

Gosiu ja mam tylko problem taki, że nie wiem co ja mogłabym założyć?????
ale myślimy myślimy i pewnie coś stworzymy niebawem

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość