ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

12 paź 2007, 22:10

Martus naprawde,zreszta kazda z nas wie najlepiej gdzie ma za duzo...a ja jak otwieram szafe i widze moje jeansy sprzed ciazy to nie da sie niczego ukryc to samo mowi za siebie. :ico_olaboga: jeszcze kurcze teraz jak jest zimniej to mi sie podwojny apetyt wlaczyl... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-12, 22:11 ]
a ten slimfast cos daje,to moze sobie kupie??

[ Dodano: 2007-10-12, 22:16 ]
Wczoraj zaczelam znowu wsmasowywac te balsamy co niby dzialaja cuda,ale ja wiem,ze tylko cwieczenia i jeszcze raz cwiczenia,ale co jak ja jestem len patentowany i tyle i po caly dniu padam...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 paź 2007, 02:23

martuchafrost pisze:sczupła jak paluszek Lajkonika

moje ulubione paluszki.. z sezamem. hihi dopiero po ciazy tak mnie naszlo na nie.. hihi

delfinka super !!!!

a ja juz mialam sie klasc. a wczesniej do was zagladnac. ale najpierw okazalo sie ze tt nie dziala.. hiih wiec pogadalam z kolega ... i jeszcze raz sprawdzilam przed spankiem i jaka mila niespodzianka hihi tt hula hihi

wyszla wlasnie od nas banda kumpli hih
grali w fife... piwkowali..wydzierali sie, smiali hihi spoko hihi smiesznie bylo
poplotkowac tez potrafia wiec sie nie nudzilam hehe

maniacy pilki noznej. i najgorsze ze ta ekipa sie wciaz powieksza.. hihi
lubie jak adas ma towarzystwo do swych pasji hihi i cieszy sie jak dziecko

ale niedlugo to juz sie nie pomieszcza w pokoju hihi

jutri gra nasza reprezentacja.. i cholera adam nie obejrzy meczu z kibicami hihi tylko u znajomych ktorzy w ogole pilka nie zainteresowani hihi to nie to samo co z ta badna kumpli.. ale coz..

jedziemy do birmingham na weekend.. niedaleko ilonki
ale na shopping do mega bullringa pewnie nie zdarze, hihi

dzis udalo mi sie wylicytowac dwie perfumki na ebauyu
polecam nowa meska lacoste.. :ico_oczko:

kurcze pierwsz nasz wyjzd na dluzej niz jeden dzien z zleosiem i nie wiem co mam pakowac
te jego przeciekajace kupy.. hihi musze wziac duuzo zmiennej odziecy w razie czego
wiecie co.. moja kumpela mowila ze jest w szoku ale przypadkiem uzywala pieluch z lidla i ponoc sa rewelacyjne..
lepsze duzo od pampersa i huggiesa
trzeba by sprobowac.. hmm
niemieckie wiec moze naprawde sa niezle hihi

dobra zwijam sie ... jutro nie bedzie spanka do 13-tej
zatem buziole i dla wszystkich udanego slonecznego weekendowania

beatka melduje sie codziennie

[ Dodano: 2007-10-13, 02:24 ]
mialo byc : beatka melduj sie codziennie

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 paź 2007, 08:20

dzień dobry z rana dziewczyny!!!!!!
i znowu pustki :ico_olaboga:
jasnie Pani gdzie TY???? bo wiem ze tez wczesnie wstajesz :ico_brawa_01:
no wiec dziewczyny dzis miałam jazde z sąsiadem o 6 rano :ico_szoking: dobra miał rację, przeciez kto o 6 rano w sobote :ico_puknij: włącza odlurzacz :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: JA!!! :ico_brawa_01: ale co ja na to poradze ze nie moge juz od piatej spać????? więc mi zarąbał w ścianę ( a wiecie jakie tu mają ściany????, ja nawet słysze jak on smsa pisze :ico_oczko: ) i wydziera sie czy mnie głowa boli???? a ja mówie ze tak, i ze nie jestem całkiem normalna jesli jego następne pytanie jest czy jestem normalna :ico_brawa_01: ale sąsiad spoko wiec mam nadzieje ze nie bedzie zły :ico_brawa_01:
ide obiad szykowac bo skoro nie moge robić " nic głośnego" to cos tam sobie znajde :ico_brawa_01:
Ilonka ja byłam całe zycie szczupła, dopiero jak straciłam robote w Polsce i byłam 8 mies. na bezrobociu to zaczęłam tyć, bo nic nie robiłam tylko jadłam, ale pewnego dnia powiedziałam stop, próbowałam rózne diety i nic, a ze wtedy nie stać mnie było na slimfast to jadłam przez 3 miesiące tylko jogury ( wiem ze to głupie) 3 razy dziennie po jogurcie, pierwszy miesiąc waga stała w miejscu i juz miałam przestac gdy po tyg zaczęłam chudnąć :ico_brawa_01: dosząłm do wagi jakiej chciałam i potem juz uważałam, bo ja jestem z tych co jak juz zjedzą cos " lepszego" to tyją w oczach, wiem ze taka dieta to głupota i nie polecam, ale wtedy byłam zdesperowana :ico_olaboga: a co do slimfastu to wiem ze pomaga bo moja siora brała, ale tylko slimfast.... niby nie mozna tylko to brac tylko trzeba cos tam jeść, ale ja nie wierze w diety, wiec pije to i zajadam sie owocami i warzywami, jogurtami itp

[ Dodano: 2007-10-13, 08:28 ]
Madziorka jesli chodzi o pieluchy to ja uzywam z lidla :ico_brawa_01: powiem Ci tak: miałam juz pampersy, hugiesy, z asdy, georga, tesco, chyba wszystkie firmy mozliwe i najbardziej jestem zadowolona z lidlowskich :ico_brawa_01: kupa nie przecieka ( a jak juz to bardzo rzadko), a pampersa jak miałam oststnio to szkoda słow :ico_brawa_01: po 4 razy go przebierałąm :ico_olaboga:
w kazdym razie wypróbowałm wszystkie pieluchy zeby sie przekonac, ale w koncu jak założyłam mu z lidla ( po tych wielu testach) to powiedziałam sobie:" to jest to" :ico_brawa_01: są tanie ( u nas koło 6 F za 56 sztuk) ale najlepsze moim zdaniem, tylko nie wiem jaki rozmiar Ty uzywasz, ale ja juz od bardzo dawna od 4 do 9 kg, w sumie od razu przeszłam z jedynek na trójki

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 paź 2007, 09:32

martuchafrost pisze:jasnie Pani gdzie TY???? bo wiem ze tez wczesnie wstajesz

jestem, jestem, ale dzis wyspana :ico_brawa_01: mloda do 8.30 lulala, bo sie o 4 zjakiegos tam powodu obudzila i dalam jej 100 ml zarelka, wiec sie zapchala i spala dalej... chyba koszmarki moj bidulek mial, bo pielucha raczej nie przesikana i jesc nie za bardzo.... pewnie tylko mamuske zobaczys potrzebowala... i sie przytulic :-D :-D

kurcze dobrze macie z tymi pieluchami z Lidla :ico_brawa_01: taniocha :ico_brawa_01: ja na normalnych pampersach na noc i na wyjscie a w dzie na roosmanowskich bo tanie :ico_noniewiem: a ja niestety teraz kazda zlotowke musze liczyc :ico_noniewiem: a nienawidze tego :ico_zly:

marta po 6.00 to nawet w UK nie ma juz ciszy nocnej to nie ma prawa sie ciebie czepiac. ja mam codziennie o 6 areobik w mieszkaniu obok i zyje.
Jak tam mama? wy do Pl na dluzej chcecie jechac? :ico_szoking:

zubelek strasznie wpolczuje twoim okruszkom, ze je takie swinstwa spotykaja... swoja droga to wydaje mi sie, ze walka z alergia pokarmowa jest latwiejsza, niz taka "robacza", bo insekty wszedzie wpelzną.... do pizamki :ico_olaboga: :ico_olaboga: latwiej kontrolowac co dziecko je, niz co po nim lazi, bleee, az mnie ciary przez te pajaki oblazly :ico_noniewiem:
jeszcze jedno! uwazaj z tymi swiadczeniami... mojej tesciowej wszystko odebrali, bo sie dowiedzieli, ze jej maz za granica jest.... ktos podkablowal.... zazdrosny jakis :ico_zly:

delfinka koniecznie suknie pokaz jak bedziesz juz miala :ico_brawa_01: rozumiem, ze snieznobiala bedzie, skoro buty takie sa. ja mialam buty za 5 funtow do slubu :-D :-D , bo nigdzie nie moglam znalezc zlotych w odcieniu sukni, tylko u hindusa znalazlam, a tam taniocha :-D :-D nie przyznawalam sie za ile, bo by ludzie mysleli, ze na slubie oszczedzam :-D :-D :-D

beatka sa skurczaki? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

ilonka nie czaruj... 10 kilo :ico_szoking: moze ci o 10 dkg chodzilo.... :ico_haha_01: :ico_haha_01:

brakuje nam:
kaski79(nie usprawiedliwiona)
kasi.ka(usprawiedliwiona)
fittney(nie usprawiedliwiona)
feli (usprawiedliwiona)
kogos jeszcze???

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 paź 2007, 09:55

Jasnie Pani ja do polandu chce leciec jak dostane paszport ( koło początku listopada) a ze na 13 grudnia mamy bilety do Polski zabukowane na swieta, wiec ja chyba tu nie wróce, tylko poczekam, az jacol dojedzie do Kaczolandu i potem wrócimy razem w styczniu, chyba za Franiowi sie poprawi, to poczekam do grudnia na Jacka :ico_oczko: i polecimy razem - takie rozwiązanie wolę, no ale synek najważniejszy i zobaczymy
moja mama choruje na kręgosłup, i lekarze powiedzieli ze jej kregosłup jak nitka wygląda w tej chwili, wiec zero dźwigania itp, my bysmy chcieli jeszcze tu być zeby kase udziergać, ale jak mama bedzie kiepska to wracamy, ja mamy samej w tej sytuacji nie zostawie, ojciec sie nią opiekuje na razie, tylko ze moja matka jest taka jak ja: jak remont to full, nie stopniowo, tylko od razu wszystko chce miec zrobione, a jej nie mozna dźwigać i praktycznie nic robić, wiec jej tłumacze, ze ma siedziec na d.... i odpoczywać, a moja siora jej zrobi :ico_oczko: moja mama sie poświeca tak dla nas bo przebudowują dom zebysmy tam razem mieszkali i dlatego, wiec mam wyrzuty ze to przez nas, robią dobudówkę w której bedzie pokój z łazienką dla Frania
a co do nieobecności Jasnie Pani to Kaśka pewnie nie ma juz dla nas czasu bo juz nas nie kocha :ico_placzek: wiec nieusprawiedliwiona !!!!!!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 paź 2007, 12:16

Zubelek tak mnie Twoj post zmartwil,ze kupuje ta plytke na owady,co Delfinkapoleca....w grudniu bede w Pl to sie zaopatrze :ico_olaboga: boze,jak ci wspolczuje....szkoda mi dzieci ,ale maja dobra mamusie ,wiec napewno bedzie ok....kurde skad teraz tyle alergii i chorob :ico_olaboga:

Delfinka zaproszenia sliczne ,a butki tez fajowe :ico_brawa_01:

MARTAale sie porobilo,pilnuj mamy ....duzo zdrowka dla niej
Ilonka te dodatkowe 10 kg to chyba na dobre Ci wyszlo,bo jaka Ty musialas byc chudzina :ico_szoking:

Madziorka ja mam teraz pieluchy z lidla (3) i jakosciowo sa dobre,ale nie maja tych zapinek rozciagliwych jak w pampersach i maly moj sie przesikuje,wiec wracam na stare smieci :ico_haha_01: dla mnie huggiesy najlepsze i pampersy,a z braku laku i tescowe sa ok ,bo maly sie nigdy w nich nie przesikal ,a z lidlowych kupa wypada mojemu :ico_haha_01: ale to kazdemu co innego pasuje,sprobowac warto ,bo moze akurat....Marcie tez pasuja ,wiec nie wiem czemu u mnie nie zdaja egazminu :ico_zly:

Sandradoszly testy?

[ Dodano: 2007-10-13, 12:26 ]
mam straszne problemy ostatnio ze spaniem ,bylismy w takim sklepie z chinskimi ziolami dr &herbs i T mi kupil takie buteleczki do picia przed snem,to jest tez dla kobiet z menopauza :ico_haha_01: bo i na stres ,i na depresje i uderzenia goraca ,no i na spanie ....balam sie,ze nie mozna po tym karmic pieria,ale 5 razy pytalam i chinczyk mowil,ze mozna ....w sumie sam mi to doradzil....ale balam sie,bo ja mam tylko ze spaniem problem...ale zaryzykowalam wczoraj i czuje sie rewelacyjnie :ico_brawa_01: wyspalam sie na maxa....w nocy obudzilam sie moze ze 2 razy,a to juz postep :ico_brawa_01: powiem Wam,ze za bardzo w ta chinska medycyne nie wierzylam,ale skoro chinczycy tak dlugo zyja,to chyba cos w tym jest ? he he tak czy siak na spanie rewelacja :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-13, 12:28 ]
Marta napisz mi prosze linka do swojego wozka lub chociaz nazwe ? Sandrusie tez juz napastowalam :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

13 paź 2007, 12:54

lucy23, bardzo ci dziekuje za te testy co parwda jeszcze nie zaczelam sie uczyc bo nie mam czasu :ico_wstydzioch: ale bardzo dziekuje jak juz bedzie po wszystkim to ci je odesle jestes kochna :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

13 paź 2007, 13:30

Moim nieśmiałym zdaniem to pieluchy kazdemu inne pasuja!!!
Ja słyszałąm ze tesco dla kogos rewelacyjne itp. a ja najlepiej pampersioki a hugiesow nielubie!!! Kazdy ma inne wymagania :ico_oczko: :ico_oczko:

martucha zdrowka dla Mamusi :ico_buziaczki_big:

zubelek przykro mi z powodu Córci- niewiem na co sa chore Twoje Baczki bo niedoczytałam, a teraz raczej tego nieznajde!!! Trzymajcie sie i buziaczki dla Córeczek :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

lucy to dobrze ze sie poprawiło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Synalek musi miec wyspana i szczesliwa Mamcie!!!

delfinka buty i zaproszenia super :ico_brawa_01:

Beata ja tez szybkiego porodu zycze :-) - nie takiego jak ja 46h :ico_szoking:

ilonka no mi tez waga stala ale udalo sie jakims cudem 2 kilo zgubic :-D :ico_brawa_01: - jeszcze 8 sprzed ciazy :ico_olaboga:

Sandrusia super ze mieszkanko sie udało super :ico_brawa_01: - wiem jak ja sie cieszyłam jak takowe znalezlismy :-D

madziorka milego weekendu-wyjazdowego-moze jednak zdarzysz na zakupki :-D

A ja z moim M no i naszym Erysiolkiem bylismy na kolacyjce w restauracji z okazji 5 lat naszej Wielkiej milosci!!!! A przd wyjsciem dostalam super prezencik- no kofaniutki ten moj M :ico_buziaczki_big: Napoczatku posiedzial Młody troche w highair ale jak wiadomo zaraz mu sie znudzilo i Mamusia kolacje z Synkiem na kalankach :-D no ale kwestia wprawy :-D no a odrazu po tym jak zjadlam Gnjaszek poszedl w kime- jakby niemogl troszke wczesniej hehe :-D Ale sper bylo niema co :-D

Pozdrawiam Laseczki :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 paź 2007, 14:00

Mroweczka to super ,ze sie kolacyjka udala :ico_brawa_01:

Sandrusia fajnie,ze doszly...nic mi nie odsylaj,mi juz nie potrzebna,a w razie czego mam na kompie :ico_oczko:

a my mamy chrzciny za tydzien :ico_brawa_01:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

13 paź 2007, 15:51

lucy a te ziolka to w ciazy tez mozna pic?bo ja tez mam problemy ze snem wczoraj to 3 godziny sie w lozku przewracalam i zasnac nie moglam i na dodatek jeszcze raz sie pozniej przebudzilam :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-13, 16:54 ]
slabiutki dzien mam dzisiaj brzuszek mnie boli juz od rana :ico_chory:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość