Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 cze 2007, 20:58

wreszcie sie tu dostalam denerwuje mnie to forum :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_ dziekujemy za kaplemenciki :-D mam nadzieje ze zdejmowanie szfow nie boli bo sie boje :ico_olaboga: wczoraj pisalam smska za Asiulka i dzis ma rodzic tak lekarz powiedzial TRZYMAMY KCIUKI :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

30 cze 2007, 21:04

Czesc Dziewuszki!
Ja nie moglam dwa dni na tiktaka wejsc :ico_olaboga: Masakra po prostu.. :/ Dopiero zdołałam sie dobic.
Wczoraj miałam placzliwy dzien i jakos tak nastroj mi prysł.. Dzis boje sie nocy, bo mojego Krzysia pusciłam na męską popijawe typu "testosteron", daleko daleko za miasto.. no i jestem zdana na siebie. Tzn wcale nie tak do konca- bo tata zaraz przyjechał pomoc kapac Malucha.. No ale w nocy nikt nie bedzie mnie wspierał, przewijał i poprawiał smoka zeby zniwelowac mruczenie :-) Wiec sie boje i juz.
Trzymajcie kciuki za samotna matke- coby mi nerwy nie pusciły. Bo osotatnio chyba mały babyblues mnie dopadł i poplakuje stale z niewiadomych przyczyn... :ico_noniewiem: :ico_placzek: :ico_puknij:
A! wczoraj polozylismy Malego spac o 21... Obejrzelismy caaaluski Testosteron na dvd, poszlismy spac.. I Maly zbudził sie dopiero o 3:30!!! :ico_olaboga: Moje dziecko to w ogole niesamowity Spioch - no ale po kims to ma... :ico_haha_01:

:ico_buziaczki_big: :ico_obiadek: Uciekam na kolacyjke, bo Maly Junior w koncu usnał

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 cze 2007, 21:08

AVISEk moja niunia tez strasznie charczala i musieli jej przeczyscic w szpitalu nosek i juz jest ok,albo kup wode morska i jej psiknij do noska powinno pomoc :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

30 cze 2007, 21:25

no to ja tez trzymam kciuki za Asiule!!!
A oto moj Mis :) rosnie jak na drozdzach!
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 cze 2007, 21:33

dziewczyny od 2 dni nie moge sie na tt dostac :ico_placzek: wy teztak mialyscie???chyba nie,skoro tyle postow :ico_olaboga: juz sie zabieram za czytanie,chcialam najpierw napisac,bo wciaz mi bledy wyskakuja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 cze 2007, 21:47

Juli pisze:Ja nie moglam dwa dni na tiktaka wejsc :ico_olaboga: Masakra po prostu.. :/ Dopiero zdołałam sie dobic.
Wczoraj miałam placzliwy dzien i jakos tak nastroj mi prysł.. Dzis boje sie nocy, bo mojego Krzysia pusciłam na męską popijawe typu "testosteron", daleko daleko za miasto.. no i jestem zdana na siebie. Tzn wcale nie tak do konca- bo tata zaraz przyjechał pomoc kapac Malucha.. No ale w nocy nikt nie bedzie mnie wspierał, przewijał i poprawiał smoka zeby zniwelowac mruczenie :-) Wiec sie boje i juz.
Trzymajcie kciuki za samotna matke- coby mi nerwy nie pusciły. Bo osotatnio chyba mały babyblues mnie dopadł i poplakuje stale z niewiadomych przyczyn... :ico_noniewiem: :ico_placzek: :ico_puknij:


Juli u mnie jota w jote dokladnie to samo. najpierw mnie TT wkurzal, ze nie moge wejsc, potem tata sie zerwal na impreze, a teraz sie pobeczalam, bo w ciagu jednego karmienia mala mi sie 4 razy zakrztusila :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 cze 2007, 21:51

juli widze,ze tez mialas problem z tt :ico_olaboga: maly Krzys przesliczny :ico_brawa_01: frydzuniu ale masz ksiezniczke :ico_brawa_01: a ciezarowki wciaz 2 w 1???? bo widze,ze nic sie nie dzialo :ico_noniewiem:
co do karmienia ,mam tak jak kamilka-najpierw byl nawal,a teraz luzik :ico_brawa_01: mleczka duzo,ale cycuszki nie bola :ico_brawa_01:
dzis moja mama poleciala do pl :ico_placzek: i pierwszy raz od dawna mam takiego dola,ze hej :ico_placzek: oliverek grzeczny ,spi sobie...jutro ma polozna przyjsc...wreszcie sie jasniejszy zrobil,bo juz sie balam tej jego ,,opalenizny,,...ale polozne mowia,ze to normalne ,a teraz juz jest ok.jutro jeszcze zobacza ,ale ja widze,ze jest lepiej :ico_brawa_01:
maly je bardzo czesto i tez chce byc na raczkach...nosze go :ico_wstydzioch: ale ma takie dni,ze i w lozeczku polezy,a jak nie ,to na raczkach :ico_wstydzioch: nie mam sumienia...kamilkoa ty sie nie przejmuj :ico_nienie: nikt cie oceniac nie bedzie :ico_nienie: kazdy moze miec gorszy dzien i to nie znaczy,ze jestesmy zlymi mamusiami :ico_nienie: ja tez czasem jestem tak zmeczona ,ze mi sie plakac chce.tym bardziej,ze z mama bylam,a od dzis zostane sama :ico_szoking: wiem,ze t mi pomoze ,tzn bedzie sie staral,ale to nie to samo...jak maly zaczyna plakac ,to on tak panikuje jakby 3 wojna sie zaczynala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 cze 2007, 21:52

Czesc dziewcyny :)
Narrrrrrrrrrrrrrrreszcie działa, juz mi nerwy brały :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Ja dalej jako kangur, byłam dzisiaj w szpitalu, zrobili mi KTG połozna zbadała i powiedział, ze jeszcze ze 4 dni pochodzę :-D więc jak widać i pełnia nie pomogła :-)
Takze jeszcze posiedzimy na tym wątku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

30 cze 2007, 21:54

u mnie nadal nic...
do lipcówek chyba czas przejść....

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 cze 2007, 21:55

Jasnie Pani :) pisze:tata sie zerwal na impreze, a teraz sie pobeczalam, bo w ciagu jednego karmienia mala mi sie 4 razy zakrztusila

:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: a ja sie dzis z T poklocilam :( teraz jest ok,ale jakos tak mi smutno strasznie :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość